Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když už holit, tak ať se vám to vyplatí na vícero frontách!

Štíhlejší a mladší díky chytrému intimnímu holení

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 07.09.2012, 00:00 | 07.09.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Když už holit, tak ať se vám to vyplatí na vícero frontách!


Zatímco, v minulých dobách starost s úpravou ochlupení odpadala, kdo dnes není „tam dole“ upravený, není In. Aby nebyla věc tak jednoduchá, dnes už nestačí si jen tak něco přistřihnout. Nová doba si žádá nové trendy. Proč zůstat u rutiny, když si dole můžete vytvářet úplné umělecké obrazce?


Úpravou tvaru se dá napomoci napravidelným proporcím postavy – větší bříško lze opticky zmenšit nebo příliš širokou pánev zúžit. Zajímavé vyzdobení intimní oblasti může působit i jako afrodisiakum se zakódovaným sdělením: „pojď, chci tě!“

 

ČTĚTE TAKÉ:

 Vibrační budík! Orgasmus hned po ránu

Nebezpečný sex: Osm nejčastějších zranění

Nejrajcovnější triky, které ženy provádějí mužům

 

 

Úplné oholení vás razantně omladí. Doporučujeme ho ale jen v případě, že máte bříško pevnější. Úplné oholení odhalí vše. Zato si ale můžete zahrát na neposednou školačku. Chce to ještě doplnit šibalským výrazem ve tváři. Culíčky jsou vhodný doplněk ,ale ne zdaleka nutný. Kostkovaná sukénka poslouží také dobře.

 

 

Tvary si můžete snadno vyrobit pomocí šablony!

 

Přistávací dráha: Úzký proužek ochlupení na pubické kosti. Opticky rozdělí bříško na dvě části a vertikální linii zaútočí proti případnému faldíku pod pupíkem. Nedělejte ho ale příliš úzký.

 

Bikini line: odstraněno je vše, co by mohlo vykukovat z kalhotek bikin. Tento střih je vhodný, pokud potřebujete zamaskovat strie nebo jizvu po nějaké operaci.

 


Trojúhelníček: jeden z jeho vrcholů směřuje přímo na místo rozkoše. Když ho dostatečně zešikmíte a vytvoříte si ho co nejdelší a nejsvislejší, zeštíhlí vás nejvíc ze všech střihů.

 

Srdíčko: v podstatě do obloučku vytvarovaný trojúhelník. Lépe se vám bude tvořit, pokud si nejprve chloupky strojkem jen zastříhnete (např. vhodný je strojek s volbou tzv. triimovací úpravy).

 

Iniciála vašeho miláčka jako překvapení: pokud jeho jméno začíná jednoduchým písmenem, jde to snadno – příklad ideálních jmen: Vašek nebo Ivan.

 

 

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii

 

 

Nejen tvary, ale i barva!

 

Experimentovat můžete i v oblasti barvení. Není ale radno riskovat vyrážku s běžnými barvami na vlasy. K dostání jsou už i speciální barvy na intimní ochlupení, případně se obraťte na kosmetický salon.

 

 

Fotogalerie

1 / 13 Otevřít fotogalerii

 

 

Nebaví vás to?


Je to nuda, trápit se se stále rostoucími chloupky? Jděte na laserovou depilaci. Nebo zařaďte intimní holení do společných partnerských hrátek jako předehru – ať vás oholí partner podle toho, co se mu líbí!
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Katka 17:40 22.09.2012
Já si myslím, že malé ochlupení je zárukou vzrušení, než do hola.