Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Diskrétní fotky nejromantičtějšího okamžiku v životě!

Stopuje milence: žádosti o ruku očima tajného fotografa

aktualizováno 30.07.2011, 05:57 | 30.07.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Diskrétní fotky nejromantičtějšího okamžiku v životě!

Muži jsou při žádosti o ruku pořádně nervózní. Hlavou se jim honí různé myšlenky: Dělám dobře? Nedá mi košem? Bude dělat drahoty? Nebudu koktat?

 

Jak při tom vypadají se můžete podívat na fotkách amerického fotografa – bývalého paparazziho – Jamese Amblera. Jak sám řekl, je škoda, že z okamžiku, kdy se děje něco tak vrcholně důležitého, jako je zasnoubení, většinou nemá nikdo fotky. Proto se rozhodl, že se bude věnovat speciálnímu druhu fotoreportáže: newyorští snoubenci si ho mohou najmout,aby diskrétně z povzdálí nafotil TEN OKAMŽIK.

 

 


„Běžně fotíme svatby, pohřby, proč ne zasnoubení?“ Většinou si ho samozřejmě najímají budoucí ženichové. Smluví si schůzku, kde dopodrobna proberou podrobnosti – jako je trasa zasnubovacího rande, možnosti nasvícení.

 


Samozřejmě se stane, že fotograf je nucen zdokumentovat i odmítavé stanovisko potenciální nevěsty. V tom případě nabízí útlocitný fotograf, že nebude ženichovi účtovat 75 procent slíbeného honoráře.

 

 

Za focení si účtuje 450 dolarů, když má být natočeno video, tak 750 dolarů – v tom případě je dobré, aby měl ženich u sebe i malý mikrofonek, aby ono kýžené ANO bylo pořádně slyšet.


ČTĚTE TAKÉ:

Sex mezi ňadry: když příroda nadělila

K neuvěření: co také zvyšuje chuť na sex?
 

 

Takhle to může vypadat:

 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

pepe 19:45 30.07.2011
aukce oblečení 1 Kč HM, Zara, Esprit, Amisu http://aukro.cz/show_user_auctions.php?uid=8821435