Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už jste slyšely o tzv. sugardating? Jeanemarie se schází s bohatými staršími muži, kteří ji za její čas štědře sponzorují. Jaké jsou pravidla hry a co ji k tomuto zvláštnímu povolání přivedlo?

Sugardating: Randění se staršími muži výměnou za luxusní životní styl

Jeane Marie
zdroj: Instagram Jeane Marie
aktualizováno 20.10.2018, 00:00 | 20.10.2018, 00:00 | Tereza Majzlíková

Už jste slyšely o tzv. sugardating? Jeanemarie se schází s bohatými staršími muži, kteří ji za její čas štědře sponzorují. Jaké jsou pravidla hry a co ji k tomuto zvláštnímu povolání přivedlo?

Pojem sugardating, v doslovném překladu cukrové randění, je vztah mezi starší osobou – Sugardaddy (muž) nebo Sugarmama (žena) a mladším partnerem – Sugarbabe (žena) nebo Toyboy (muž). Pro vztah je typický velký věkový rozdíl a výrazný rozdíl ve finančním zázemí, které je důvodem jejich seznámení.

 

Jeane Marie
(Foto: Instagram)


Ačkoliv spolu partneři tráví spoustu času, nejedná se o klasický vztah. Sugardaddy a Sugarmama mají velmi často svou vlastní rodinu a spoustu pracovních závazků a tento čas je pro ně něco jako rozptýlení. Na oplátku svého mladšího partnera nebo partnerku finančně podporují a zajistí jim život v luxusu.

 

Jeane Marie
(Foto: Instagram)


Seznámení probíhá na speciálních webových stránkách, které fungují po celém světě - dokonce i v České Republice. Pro mladší dívky a chlapce je mnohdy tato stránka jediným zdrojem příjmů a vnímají ji jako práci na plný úvazek.

 

Jeane Marie
(Foto: Instagram)


Podobnou internetovou seznamku objevila i dvaceti šestiletá Jeanemarie Almulla z Miami, která zde hledala především únik z těžké životní situace. Byla zrovna po náročném rozchodu. Neměla žádné peníze, přespávala v autě a byla úplně na dně.

 

Jeane Marie
(Foto: Instagram)


O webové stránce "Seeking arrangement" se dozvěděla od své kamarádky a zpočátku si nebyla vůbec jistá, jestli je to pro ni dobré rozhodnutí. Pochází z velmi přísné a pobožné rodiny. Její otec je muslim a matka katolička. Nakonec ji k rozhodnému kroku donutila zoufalá situace a během týdne se z auta přestěhovala do luxusního střešního bytu na pobřeží.

 

Jeane Marie
(Foto: Instagram)


Jako první se sešla s čerstvě rozvedeným mužem židovského původu, který před ni na stůl položil tisíc dolarů poté, co mu povyprávěla svůj příběh. Její život se úplně otočil. Starší muži, se kterými se scházela, ji zahrnuli penězi, diamantovými prsteny a drahým oblečením.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Nechávám se vydržovat bohatými muži, v pravou lásku přesto stále věřím

Milenec na objednávku. ROZHOVOR s gigolem

Odpustíte nevěru s prostitutkou?
 


Jeanemarie si randění se staršími muži užívá a říká, že k nim přistupuje jako k běžnému randění v normálním životě. Tvrdí, že k sexu nikdy nebyla dotlačená a doporučuje ostatním dívkám, aby se do fyzického kontaktu nehrnuly příliš brzy.
Jeanemarie nyní funguje jako mentorka pro ostatní dívky. Věnuje se také zpěvu a herectví, ve kterém ji posouvají dále hlavně styky s vlivnými muži.

 

Jeane Marie
(Foto: Instagram)


Na Instagramu se nedávno pochlubila fotografií z luxusní jachty se sklenicí šampaňského v ruce. Její další schůzka se konala v Dubai, kde ji na místě po příletu očekával řidič a tři služebné. Jeanemarie tvrdí, že žena by měla být princeznou a muž by o ni měl pečovat. Je zastánkyní klasického modelu, kdy žena je jakousi ozdobou muže, který se stará o veškeré finanční zázemí.

 

Co si o tomto zvláštním vztahu myslíte vy? Dokázaly byste si podobný život představit?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertruda 16:52 02.11.2018
Ano já mám stareho (poslance) a pořéd mu říkám jaky je samec a ten pitomec tomu věři a platí.Je to paráda,mysli si že je poslanec a navíc"kaňour" tak caluje že mu některý měsíc nestačí ani poslanecký plat s náhradami!!Přitom to je sexualní břídil a politik ani nemluvím!!