Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Adriana ze seriálu Ulice se až po uši zamilovala do charismatického Roberta. Zprvu to vypadalo na velkou lásku, kterou nic nezlomí. Záhy se ale ukázalo, že Robert nehraje čistou hru. Využívá Adrianiny lásky ve svůj prospěch a šikovně s ní manipulu...

Syndrom RŮŽOVÝCH BRÝLÍ aneb Když se zamilujeme do šmejda

Seriál Ulice: Co by mělo Adrianu varovat před Robertem?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Co by mělo Adrianu varovat před Robertem?
aktualizováno 27.03.2018, 00:48 | 27.03.2018, 00:48 | doma.cz

Adriana ze seriálu Ulice se až po uši zamilovala do charismatického Roberta. Zprvu to vypadalo na velkou lásku, kterou nic nezlomí. Záhy se ale ukázalo, že Robert nehraje čistou hru. Využívá Adrianiny lásky ve svůj prospěch a šikovně s ní manipuluje. Bohužel Adriana není jedinou ženou, která naletěla vychytralému manipulátorovi.

Ne nadarmo se říká, že zamilovaní nosí růžové brýle. Pokud potkáme člověka, o kterém si myslíme, že je TO TEN PRAVÝ, dokážeme přehlížet jeho chyby a nedokonalosti. Navíc mnoho zamilovaných žen partnera a jeho činy omlouvá. Vždy si najdou nějaké šikovné vysvětlení, proč udělal to či ono. Samozřejmě podobně se mohou nechat napálit i pánové.

 


Jak předejít SLEPOTĚ ZAMILOVANÝCH?


Nikdo z nás nechce, aby s námi partner manipuloval a choval se jako pravý šmejd. Na druhou stranu je velmi obtížné odhodit zmiňované růžové brýle, a podívat se pravdě do očí. Obzvláště, pokud jste na vztah dlouho čekala. I tak se ale pokuste svého partnera vnímat takového, jaký je. „Byla jsem šťastná, že jsem si konečně někoho našla. Můj nový přítel byl skvělý, galantní a především se ke mně choval jako k princezně, což o minulých partnerech říct nemůžu. Jenže skoro každý večer odešel do hospody a vrátil se totálně na mol. Takhle to probíhalo několik týdnů a dnes nechápu, že jsem to mohla tolerovat. Vždycky jsem jeho chování omluvila tím, že má hodně práce a musí si někde odpočinout. Navíc mnoho chlapů chodí do hospody. Po čase se ale ukázalo, že nenavštěvuje jenom hospody, ale i herny. Naštěstí mi brzy došlo, s kým mám tu čest a hodila jsem zpátečku dříve, než mě mohl okrást o mé úspory,“ vzpomíná na nevydařený vztah naše čtenářka Božena.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Stala jsem se třetí ženou nevěrníka, zbabělce a sobce
Stane se z Aleše z Ulice nesnesitelný žárlivec? A co by měla Gábina udělat?
Vuk Čelebić: Robert to Světlaně ještě pěkně zavaří ROZHOVOR

 

Zkuste tedy chování svého partnera neomlouvat, poslouchejte své blízké a jejich názory a především mějte oči na stopkách. Chápeme, že po bitvě je každý generál, ale nebojte se vnímat i partnerovy špatné stránky. Také by vám mohla pomoci odpověď na základní otázku, a to, zda znáte partnerovu minulost. Možná už v minulosti využil nějakou ženu, nebo se špatně zachoval ke své rodině. Možností je opravdu mnoho, a vy uděláte dobře, když zjistíte celou pravdu. „Příběh Adriany je mi velmi blízký, protože jsem ve svém životě měla taky takového „Roberta“, který se mnou manipuloval tak, jak se mu zachtělo. Bohužel vím, že není jednoduché si přiznat, že jsme naletěly podvodníkovi, ale prosím všechny ženy, aby byly obezřetné a dávaly si pozor na to, s kým se vídají. Jinak by se jim mohlo stát, že přijdou nejen o iluze, ale také o majetek,“ apeluje čtenářka Klára.


Máte také nepříjemnou zkušenost s partnerem, který s vámi manipuloval? Své příběhy nám napište buď do komentářů nebo zašlete na redakce@doma.cz.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

petra 17:51 10.04.2018
Ano, to je pravda, sundat růžové brýle a sociopatovi se nedat. Jde to velmi těžko, sama mám zkušenost, že jsou velmi velmi šikovní, přesně odhalí slabá místa. Jde o první "NE" , kdy se jim nedáte, potom nad sebou získáte kontrolu, jen nepodlehnout, jejich podbízivému chování, kdy na váš působí jako spasitelé. Vědí proč. A dneska už vím i já.