Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ano, výlet do Paříže a žádost o ruku na Eiffelovce je sice pěkné gesto, ale přece jenom ženy touží po originalitě. To se rozhodně povedlo mladému muži z Chile, který svou budoucí ženu pořádně překvapil.

Takovouhle ŽÁDOST O RUKU chce zažít každá žena! I vy byste řekla ANO

Žádost o ruku
zdroj: Thinkstockphotos Žádost o ruku
aktualizováno 29.05.2016, 00:42 | 29.05.2016, 00:42 | tvnoviny.sk / doma.cz

Ano, výlet do Paříže a žádost o ruku na Eiffelovce je sice pěkné gesto, ale přece jenom ženy touží po originalitě. To se rozhodně povedlo mladému muži z Chile, který svou budoucí ženu pořádně překvapil.

Jak to celé začalo?
Mladík z Chile pro svou partnerku zorganizoval koncert před kavárnou, kde nic netušící žena trávila čas s kamarádkami na kávě. Počáteční šok vystřídal úsměv. A to ještě Carolina netušila, co bude následovat.


 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Žádost o ruku neproběhne vždy ideálně. Skoro nikdy
Zásnuby jako v Pretty Woman
Žádost o ruku jako z pohádky... nebo hororu? A jaký je váš příběh?

 

Romantika jako ve filmu
Jonathan se svou kapelou odzpíval několik písní. Brzy přilákal davy zvědavců, a pak vytáhl hlavní trumf. Papír s nápisem: Vezmeš si mě? "Je těžké mě překvapit. Vždy všechno prokouknu. Ale tohle se mnou pořádně zamávalo. Nečekala jsem, že něco podobného v životě zažiji," řekla Carolina Pincheira. A to si pravděpodobně říkají i další dámy, jejichž videa s originálními žádostmi o ruku lámou rekordy popularity na internetu.

 

Krásnou žádost připravil herec z Portlandu. S přáteli a členy rodiny nacvičit choreografii na píseň Marry you od Bruna Marsa.

 


Stejná skladba narušila choreografii amerických roztleskávaček. Zaskočená zůstala jen jedna z nich a po chvíli bylo jasné proč.

 

 

A na závěr adrenalinové šílenství. Muž simuloval problémy s letadlem. Když už byla jeho přítelkyně s nervy na konci, z kapsy vytáhl prsten.

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře