Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Z uživatelů chytrých telefonů si nejčastěji užijí majitelé iPhonů, zjistil internetový průzkum.

Majitelé iPhonů jsou v sexu úspěšnější

aktualizováno 13.08.2010, 07:30 | 13.08.2010, 00:00 | tn.cz / kap

Z uživatelů chytrých telefonů si nejčastěji "užijí" majitelé iPhonů, zjistil internetový průzkum.

iPhone, BlackBerry, Android. Majitele mobilů s těmito operačními systémy proti sobě postavila webová stránka OkCupid, když se ptala: kolik jste měli sexuálních partnerů.

 

S přehledem zvítězil iPhone: ve věku 30 let měly majitelky těchto telefonů průměrně 12,3 partnera a majitelé 10 partnerek. U BlackBerry to bylo průměrně o čtyři partnery méně (8,8 u žen a 8,1 u mužů) a majitelé telefonů s operačním systémem Android byli ještě "usedlejší": měli v průměru 6,1 partnera / 6 partnerek.

 

Co to znamená?´

 

Z výsledků ale není na místě dělat zásadní závěry, upozorňuje server cnet.com. Čísla vznikla tak, že OkCupid porovnal údaje o počtu partnerů, které uživatelé zadali do svého seznamovacího profilu, s typem telefonu, kterým pořídili své profilové foto.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Blackberry a iPhone ničí ženám sexuální život

Android obsadil v USA první pozici mezi chytrými mobily

Apple zahájil prodej nového iPhone. Už jsou na něj stížnosti

 

Dá se těmto číslům ale věřit? O tom, nakolik lidé mluví pravdu o počtu svých sexuálních partnerů, se toho už napsalo opravdu hodně.

 

Pokud bychom připustiili, že čísla opravdu platí, je na místě z nich děllat závěry. To ale OkCupid nečiní, a proto se můžeme provokativně ptát: Cítí se lidí s iPhonem atraktivnější, a proto mají úspěchy u partnerů, nebo si prostě telefon od Applu kupují samí sexy lidé? Jsou lidé s androidovými telefony věrnější, než nestálí přelétavci s iPhony?

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře