Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Není to nic pro klaustrofobiky. Intimní blízkost ve výtahu, telefonní budce nebo pod stolem změní rutinu všedních dní.

Tělo na tělo: sex v úzkých prostorách

aktualizováno 02.06.2010, 00:17 | 02.06.2010, 00:00 | doma.cz/kat

Není to nic pro klaustrofobiky. Intimní blízkost ve výtahu, telefonní budce nebo pod stolem změní rutinu všedních dní.

Sex v autě – čím jste větší a auto menší, tím lépe. Vaše těla se budou o sebe třít a zažijete spoustu legrace při svlékání (možná se vám to ani nepodaří) i při oblékání. Rozhodně doporučujeme zadní sedadlo, přední je jen pro opravdové střízlíky.

 

Počítejte s tím, že chvíli bude jeden z vás mít obličej rozplácnutý o sklo. Výhoda je, že v autě dojedete, kam chcete a do jisté míry máte zajištěno soukromí. Pokud je léto, v nejhorším si můžete stáhnout okénko. Otevřít dveře? To je zapovězeno. To by bylo to příliš snadné – a ne tak těsné. Do jaké polohy se v autě dostanete záleží na tom, jestli máte nadání hadí ženy či muže…

 

 

WC – praktické je, že se dá najít na každém rohu. Ale upřímně řečeno, ty "rohové“ si nevybírejte. Znechucení by se pod vlivem zápachu mohlo dostavit dřív než orgasmus. Je dobré si vyhlédnout záchod čistý, nejlépe v nějaké stylové restauraci nebo diskotéce, kde je kabinka uzavřená hezky až k zemi. Nejlepší poloha je "na stojáka“ zezadu nebo ze předu, případně se jeden z vás může uvolit sednout si na prkénko (raději si sebou vemte nějaký antiseptický gel) a užít si sex v sedě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pomilovali jste se? Pochlubte se na internetu

Červené víno muže rozpaluje jako rudá podprsenka

 


Výtah – klasika, která nikdy neomrzí. Podíváte se na sebe – a jdete na to. Zjistěte si, jak fungují tlačítka pro nouzové zastavení a opětovné spuštění výtahu. Vyberte si raději méně frekventovaný výtah (i když někdy není prostě zbytí a musíte "to“ provést právě tam, kde jste). Poloha záleží na velikosti výtahu – v případě užších modelů se při poloze ve stoje tváří tváři může žena zapřít nohama o stěny výtahu. Klesnout můžete dokonce až na zem, v tom případě je dobré mít pod sebou alespoň svetřík nebo sako.

 

 

 

 

Převlékací kabinka – dejte si pozor, jestli nejste sledovaní kamerovým systémem. Je zcela normální, že partner pomáhá partnerce při výběru oblečení. Proč by tedy nemohl i pomáhat se svlékáním a při té příležitosti obdařit druhého hlazením a líbáním. Mějte ale prosím ohledy na ostatní nakupující a nezničte zkoušené kousky oblečení. Do odvážnějších hrátek se pusťte jen v případě, že kabinku lze zamknout. Kabinka nabízí komfort zrcadel, někde bývá i madlo a odložení ramínek (můžete se ho přidržovat při sexu ve stoje) a židličku určitě také zužitkujete.

 

 

Sprcha – horká voda nažhaví vás oba. Erotické napětí umocní kapky vody, které vám budou stékat do nejtajemnějších zákoutí těla. Pokud vám mýdlo příliš vysuší kůži, vyzkoušejte rubrikant na silikonové bázi. Olej raději nepoužívejte, mohli byste uklouznout.

 

 

 
23 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře