Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nat Garveyová vydělává 25 000 liber (cca 735 000 Kč) ročně za to, že testuje sexuální hračky.

Testovat vychytávky sexshopu je skvělá práce

Nat Garvey
zdroj: oficiální zdroj Nat Garvey
aktualizováno 20.03.2012, 13:48 | 20.03.2012, 13:32 | doma.czúkat/Korzo

Nat Garveyová vydělává 25 000 liber (cca 735 000 Kč) ročně za to, že testuje sexuální hračky.

Tvrdí, že práce "vyhovuje jejím potřebám". Teď dokonce dostala nabídku na 200 000 liber (cca 5,8 milionu Kč) za návrh kolekce sexuálních hraček pro internetovou firmu.

 

 

Nat Garvey
(Foto: oficiální zdroj)

 

A není divu. Nat totiž ví, o čem mluví. Už vyzkoušela přes tisícovku nejrůznějších vibrátorů, ale i latexových oblečků a lechtivého spodního prádla.

 

Podívejte se na pár trendy vibrátorů:

 

 

"Nepracuji obklopená kancelářskými potřebami a počítači. Místo toho mám hromadu zajímavých hraček, s kterými si mohu hrát. Nejsem nějak závislá na sexu. Naopak, myslím, že reprezentuji zcela normální ženy, které, podobně jako já, tyto věci kupují," řekla testérka reportérům listu The Sun.

 

Ve Velké Británii se různých sexuálních pomůcek ročně prodá přes čtyři miliony a odborníci odhadují, že celosvětově prodej se tohoto sortimentu během následujících deseti let zvýší sedmkrát.

 

Erotické hračky
(Foto: Oficiální zdroj)

 

 

"Sexuální pomůcky už nejsou tabu. Dívky žijící samy i páry by měly vědět, jak takové věci mohou obohatit jejich život. Mojí prací je najít výrobky, které se hodí pro ženy samotné. Hodnotím je a každý týden vypracuji zprávu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak ňadry svádět muže? Přesný návod přiložen

 

Určitě si někteří lidé budou myslet, že taková práce je dost nechutná, ale není to tak. Moje rodina a přátelé vědí, co dělám. A kamarádi i kamarádky si myslí, že mám prostě nejlepší džob na světě, a já si také myslím, že je to naprosto perfektní práce.

 

 

 

 

Už jsem otestovala spousty podivných i skvělých hraček, ale i pár hodně špatných a zkusila jsem si všemožné oblečky a spodní prádlo. Ale protože jsem normální dívka s normálním tělem, mohu posoudit, jak a jestli to vlastně funguje. Prostě mám práci, která je fajn, trochu jiná a uspokojuje mé potřeby. Co víc bych si mohla přát," dodává mladá spokojená Angličanka.

 

Zbývá jen dodat, že pracuje z domova ve městě Truro a její pracovní doba je plně flexibilní.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře