Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Průměrný muž vydrží při souloži asi šest minut. Pak většina pánů vyvrcholí. Někteří však vydrží až o minutu a půl déle, jiní zase o minutu a půl méně. Koho se statistiky týkají?

Tlouštík nebo kulturista? Překvapí vás, který je v posteli větší samec

Orgasmus - 1
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus - 1
aktualizováno 12.08.2017, 00:05 | 12.08.2017, 00:05 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Průměrný muž vydrží při souloži asi šest minut. Pak většina pánů vyvrcholí. Někteří však vydrží až o minutu a půl déle, jiní zase o minutu a půl méně. Koho se statistiky týkají?

Do té první skupiny překvapivě patří muži s nadváhou. Do té druhé zase atraktivní svalovci, kteří nejčastěji trpí předčasnou ejakulací. Tvrdí to alespoň turečtí vědci.

 

Anketa
Souhlasíte se závěry výzkumu? Kdo vydržel ve vaší posteli nejdéle?
 

 

A proč je to tak? Roli hrají hormony. Mužský orgasmus je podporován vyšší hladinou testosteronu a nízkou hladinou estradiolu v krvi. Estradiol se u mužů tvoří v tukové tkáni. Čím více tuku muž má, tím déle mu trvá dosažení orgasmu. Naopak muži s minimálními tukovými zásobami na těle vyvrcholí nejrychleji.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Ejakulační etiketa: kam s tím?
Poruchy erekce: Jak vzkřísit jeho žížalku?
ODHALUJEME PORNOMÝTY: Podívali jsme se na zoubek ŽENSKÉ EJAKULACI

 

"Mezi BMI muže, množstvím tukových zásob v podkoží a jeho výdrži při souloži existuje velmi úzký a silný vztah," tvrdí autoři studie z Univerzity Erciyes v tureckém Kayseri.

 

Ženský orgasmus podle vědců z italského Trentu zas podporuje vysoký obsah polyfenolů v krvi. Na ně jsou bohaté například jablka. Čím více jich ženy konzumují, tím rychleji dosáhnou vyvrcholení.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertrůda 11:51 19.08.2017
No tak,vyžranej jak prase,smradlavý upocený??Ten Vás může udělat jen váhou!!Bléééé. Holky, krásny štihly trochu atlet, tak to je pak orgamus!!!
Jirka 08:45 14.08.2017
Jana: Hlavně že za tu dobu udělá několikrát tebe, ne ?
andy 18:55 12.08.2017
haha, tak Marta ma si trochu nadvahu, ze? suhlasim s Janou :)
Kačka 12:39 12.08.2017
dávám bod příspěvku Jany o ufuněném tlouštíku, velmi trefné...
marta 12:15 12.08.2017
bodejt by se mohl udelat na nejake vyzable koze ktera nemuze chlapa vzrusovat
Jana 09:40 12.08.2017
Tak po tom toužím, upocený a ufuněný tlouštík který se nemůže udělat