Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Orgasmus vám při souloži jen tak z nebe nespadne. Ani muži nejsou povinni vám ho „vyrobit“. Seznamte se se svým klitorisem.

Uvolněte svůj klitoris: Dva zásadní kroky

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 27.11.2012, 11:48 | 27.11.2012, 11:35 | / doma.cz/kat

Orgasmus vám při souloži jen tak z nebe nespadne. Ani muži nejsou povinni vám ho „vyrobit“. Seznamte se se svým klitorisem.

Holčičkám je odmalička zakázáno sahat si „mezi nohy“, z toho pak pramení různé sexuální problémy. U chlapečků se daleko častěji toleruje, když si hrají se svým přirozením. Je to takové rošťácké a roztomilé. A jaksi se počítá s tím, že nejpozději v období puberty začnou masturbovat, což s radostí vykonávají až do stáří. Jejich pohlavní orgán je celkově přístupnější. Ovšem holčičky? Slušná dívka si „tam“ prostě nesahá a nesmí být vůbec zvědavá, co to tam má a co s tím lze dělat.

 


Americká sex koučka Betty Dodsonová tvrdí, že většina klientek, které k ní zavítají kvůli problémům s orgasmem, si nepamatují, že by v dětství masturbovaly. Nemají pak vytvořené spojení mezi dotýkáním se a libými pocity.  Nemají žádné potěšení ze svého těla. Bojí se ho.


Pak se ale nesmíme divit, že mezi námi jsou ženy, které třeba nikdy orgasmus nezažily. Případně ho nikdy nezažily při souloži. Spoléhají totiž nějak na to, že jim orgasmus „nadělí“ muž při pronikání dovnitř.

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 

PRVNÍ KROK: MASTURBACE

 

Uvolněte své sexuální energetické dráhy

 

Orgasmus je u ženy především psychickou záležitostí. Žena musí být dostatečně uvolněná, aby nebránila příchodu orgasmu.Zároveň ale musí být i soustředěná na erotickou intimní atmosféru, protože jinak se jí začne mysl rozbíhat směrem k běžným denním povinnostem a problémům. Proto se nejprve doporučuje celkově se zklidnění: stačí pustit si příjemnou hudbu, ztlumit světla, zapálit svíčky.

 

Pokud často masturbujete, zůstanete sexuálně aktivní. Nevadí, že třeba právě teď nemáte partnera. Díky masturbaci si snadněji uvědomíte a zapamatujete sexuální reakce svého těla, proto pak snadněji dosáhnete orgasmu.


 

ČTĚTE TAKÉ:

SEXY HRÁTKY: Zapomeňte na vibrátor, přichází PULZÁTOR!

Chlapské rady: Jak být skvělou milenkou

 

 

- Pokud máte vyšší sexuální apetit, neotravujete zbytečně svého partnera. Prostě si to v klidu uděláte.

 

- Měněním způsobů masturbace budete více schopní adaptovat se na různé sexuální partnery během života.

 

- Při masturbaci o samotě hraje významnou roli také fakt, že jsem uvolněné a můžeme se v klidu oddávat představám, které nás vzrušují. Nemusíme mít ohledy na nikoho druhého a věnovat se jen sobě.

 

- Při sexu s partnerem přepadnou některé ženy občas výčitky, že jim dosažení orgasmu trvá moc dlouho. Když se stresujeme, o to spíš se orgasmus oddálí. Proto pak některé ženy přistoupí na hru zvanou předstíraný orgasmus. To je ale začarovaný kruh: partner si myslí, že vše je v pořádku a že to, co dělá, dělá správným způsobem.

 

- Pokud už máte za sebou nějaký hezký masturbační zážitek, využijte toho a později o něm partnerovi povyprávějte. Z vypravování se může rozvinout krásné mazlení.

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 

 

DRUHÝ KROK: BOŽSKÝ ORÁLNÍ SEX

 

1. Udělejte vše, co si myslíte, že je nutné, abyste se mohla dobře uvolnit: upravte se dole tak, jak to vyžaduje váš estetický cit (mytí snad nemusíme zmiňovat). Pro klid duše si můžete navonět svým oblíbeným parfémem třeba i kalhotky, ale s vůněmi to nepřehánějte. Partner určitě ocení spíše vaši čistou přirozenou vůni.

 

2. Zkuste neviditelný sex: jestli se při orálním sexu stydíte za své tělo nebo reakce, jednoduše zhasněte a nechte partnera, ať si „cestičku“ najde sám. Pro usnadnění zeměpisné orientace na vašem těle mu můžete případně povolit nějakou tu svíčku…

 

3. Prozraďte partnerovi, v jaké poloze orální sex nejraději přijímáte: v leže?, sedě?, ve stoje?, v poloze 69?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejlepších 5 pozic pro snadný ranní sex

Oholená v rámci milování!

 


4. Pokud váš partner není „jazykově“ příliš nadaný, neváhejte a přispěchejte mu na pomoc svými prsty tam, kde to potřebujete. On vás mezitím může laskat třeba na vnitřních stranách stehen.

 

5. Nežeňte se za orgasmem. Vychutnejte si delikátní jemnou masáž tak, jako kdybyste si objednala příjemnou masáž šíje. Orální sex je ostatně skvělou předehrou pro další sexuální dovádění.

 

6. Ozvláštněte si orální sex: šlehačkou, kterou vám partner nanese na tělo a slízá, páskou přes oči nebo partnerovi můžete vnutit do ruky nanuk, který může konzumovat střídavě s ovocem vašeho těla…

 

7. Nechte se rozmazlovat dlouho a dlouho. Jestliže se orgasmus nedostavuje, rozhodně nepropadejte pocitu, že to celé musíte nějak zkrátit (nedej bože hraným orgasmem) a honem se snažit odvděčit partnerovi nějakou jemu libou sexuální aktivitou. Nechejte ho, ať vám luxusní intimní úsluhu provádí, dokud to vydrží. Však on si to vybere jindy. Jiná věc by ovšem byla, kdyby vás jeho snažení už přestalo bavit…

 

 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Honza 10:40 10.11.2015
Přesně - každému se líbí něco trochu jiného - důležité je najít toho
pravého , který to bude chtít -právě to sdílet s vámi. Což je asi ta nejzásadnější a zároveň nejtěžší věc na světě.
Ještě taková malá technická - ani né tak kritika jako spíš připomínka-
při milostných hrách - muži pásku na oči ? rozhodně ne
Přeci tak jako žena pro své vzrušení potřebuje pohodu -dostat se do té správné nálady, pocity, vůně , doteky- mužova stimulace je prvotně posilována tím co vidí - to ho vzrušuje. A vzrušený muž rovná se i aktivní a snaživý . H
Julia 01:56 07.03.2013
...anebo zkusit noveho partnera. Ne kazdy par si ve vsem sedne. Kdyz to nekomu z nich nejde, meli by se snazit to napravit. A pak to pujde nebo ne, a to samotne snazeni prestane bavit a budou mit chut ochutnat neco noveho. Ja to tak mela a jsem rada ze jsem se zachovala prirozene, nevnucovala jsem si nic, proste jsem to zkusila, stejne jsem uz nemela co ztratit. A...s novym partnerem je to lepsi, sedli jsme si skvele.
aron 20:05 23.01.2013
Diskuze o potížích s dosažením ženského orgasmu a "návody" jak ho dosáhnout mi připadají přiblblé. Mám celoživotní zkušenost, že prostě jsou dvě skupiny žen: jedna, která orgasmu dosahuje a druhá, která orgasmu prostě nedosahuje, a to ať děláte co děláte, to je prostě realita, na které žádná sex-koučka nic nezmění.
Dana 00:32 19.12.2012
a ktomu používat i různé erotické hračky, třeba z ruzového slona nebo si přát nějaký hezký dárek k vánocům...