Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léčebná metoda intimní masáže je efektivní dotekovou terapií, která slouží k vyléčení poranění na vaginální tkáni. Zvyšuje citlivost v pochvě a vede k naplněnějšímu intimnímu životu.

Vaginální mapování: Terapie, která vám vyléčí rány nejen po porodu

Vložit video na:

aktualizováno 04.11.2016, 15:57 | 04.11.2016, 15:57 | doma.cz / has

Léčebná metoda intimní masáže je efektivní dotekovou terapií, která slouží k vyléčení poranění na vaginální tkáni. Zvyšuje citlivost v pochvě a vede k naplněnějšímu intimnímu životu.

Vaginální mapování je doteková technika, při které terapeutka masíruje tkáň pochvy. Ženské pohlaví má vně i uvnitř různé body, které mohou být necitlivé v důsledků nejrůznějších zranění.

 

"Je vhodné pro ženy, které prožily nějaké trauma v této oblasti, ať už znásilnění, zneužití, těžký porod, nebo necítí potěšení v sexu a v intimitě s partnerem," vysvětluje v rozhovoru psychoterapeutka a psycholožka Petra Yamuna Wolf.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex kouč radí: Abyste věděly, na co "ji" máte
Jak si to DOLE upravit, aby se z vás zbláznil!
Originální šperk ve tvaru vaší vagíny! Nechte si ho odlít

 

Ženské pohlaví si podle psychoterapeutky má tendenci v sobě shromažďovat a "pamatovat" různé druhy prožitků, příjemných i bolestivých, které pak mohou negativně ovlivnit sexuální život. Při běžném milování často tyto pocity vůbec nemusí být vnímány.

 

Podívejte se na naši reportáž s terapeutkou Petrou Yamunou Wolf.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

FB: pavelgkozak 08:58 26.11.2016
Proč vynecháváte naprosto zdravé, netraumatizované ženy? A muže jako maséry.
Dežo 16:01 14.11.2016
Provádim vaginální mapovaní zdarma.Zajemkyně pište,udejte kontakt,přijedu i k vám.Zaručená spokojenost vymetu Vám řádně kun...y