Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Vyhrajte exkluzivní mazlíčky pro rozkoš vaši i vašeho partnera!

Valentýnská soutěž o sexy hračky pro dospělé

Valentýn
zdroj: Thinkstockphotos Valentýn
aktualizováno 01.02.2013, 19:55 | 29.01.2013, 00:00 | doma.cz/kat

Vyhrajte exkluzivní mazlíčky pro rozkoš vaši i vašeho partnera!

Chtěli jste si se svým partnerem už dávno dopřát večer plný lásky a pořád se vám nedostávalo času nebo příležitosti? Teď máte možnost vyhrát v naší soutěži sadu milých pomocníků pro vás a vaši lásku!

 

1. cena: Valentýnský dárkový set LELO + erotický román Padesát Odstínů Šedi:


Dárková sada "Zbožňuj mě" obsahuje:
- Oblíbený rtěnkový vibrátor - vdotěsný kabelkový intimní masážní strojek Lelo MIA2 s dobíjením přes USB!
- hedvábnou pásku na oči Lelo INTIMA
- řetízková pouta Lelo SUTRA
+ Navíc kniha Padesát odstínů šedi - Strhující erotický román o temných touhách v každém z nás…

 

Sexy hrátky
(Foto: oficiální zdroj)

 

 

2.-3. cena: Hříšná erotická sada Bijoux Idiscrets:


Zaměření podle vašeho výběru: sada obsahuje vždy pouta a pásku přes oči, k tomu s můžete vybrat vibrační kroužek na penis, nebo peříčkové šimrátko či masážní svíčku.

 

 

Sexy hrátky
(Foto: oficiální zdroj)

 


4.- 10. cena - Venušiny kuličky Fun Factory Smartballs teneo uno


Tyto vaginální kuličky (známé jako Venušiny kuličky) jsou určeny především začátečnicím. Vaginální kuličky jsou také vhodné pro trénink pánevního dna, k rekonvalescenci po těhotenství (vhodné použít při cvičení) a jako ideální prevence proti inkontinenci.

 

Sexy hrátky
(Foto: oficiální zdroj)

 

Je prokázáno, že pravidelné posilování poševních svalů zlepšuje prožitek ze sexuálního aktu.
Jejich ergonomický tvar a důlek na prst „Easy-in“ Vám umožní jejich bezproblémovou aplikaci. Inovovaná technologie Vám zajistí tiché a velmi zřetelné prožitky díky rychlé rotaci vnitřní kuličky.


Více info na www.intimity.cz

 

 

Stačí jen odpovědět na soutěží otázku:

 

Kdy slaví svátek Valentýn?


a) 4.2.
b) 14.2.
c) 22.2.Svoji odpověď zašlete nejpozději do 11.2.2013 (včetně) na e-mailovou adresu soutez@doma.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Intimity“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email, telefonní kontakt a věk (zveřejníme jen jméno a obec výherců).

 

 

HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže Doma.cz o produkty ze sortimentu Intimity.cz
______________________________________________________________________________________

1. Vyhlašovatelem soutěže o deset (10) produktů ze sortimentu Intimity.cz (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s.r.o., se sídlem Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadatelem Soutěže je společnost FunConcept s.r.o., která poskytuje ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku.
3. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba starší 18-ti let, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo spolupořadateli Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
4. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 29.1.2013 na internetových stránkách http://www.doma.cz, a svoji odpověď zaslat nejpozději do 11.2.2013 (včetně) na e-mailovou adresu soutez@doma.cz. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Intimity“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email, telefonní kontakt a věk. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny.
5. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že v případě výhry bude jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště zveřejněna na internetových stránkách http://www.doma.cz, a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být poskytnuty spolupořadateli Soutěže pro účely předání ceny.
6. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
7. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude po skončení Soutěže vylosováno deset (10) výherců, kteří získají následující ceny:
1. vylosovaný: Dárková sada Zbožňuj mě + Padesát odstínů šedi
2. a 3. vylosovaný: Bijoux Indiscrets Instruments of pleasure – erotický set
4. – 10. vylosovaný: Venušiny kuličky FunFactory Smartballs
8. Výherci budou o výhře informováni e-mailem na adresu, kterou uvedli ve výherním soutěžním
e-mailu, a současně jim budou sděleny informace ohledně způsobu a termínu předání ceny. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
9. Správná odpověď na soutěžní otázku a jména výherců budou rovněž zveřejněny na internetových stránkách http://www.doma.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
10. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Andrea Bezdíčková, koordinátor PR. V případě jakékoli nejasnosti či jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
11. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
12. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat. V případě nepředvídaných okolností si CET 21 vyhrazuje právo poskytnout výhercům namísto ceny uvedené v odst. 7 náhradní cenu obdobného typu.
13. Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách http://www.doma.cz.

 

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře