Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přečtěte si životní příběh naší čtenářky, která si přeje zůstat v anonymitě.

VÁŠ PŘÍBĚH: Dva paralelní vztahy mě dohnaly k pití!

žena smutek
zdroj: Thinkstockphotos žena smutek
aktualizováno 03.08.2017, 00:11 | 03.08.2017, 00:11 | doma.cz / čtenářka

Přečtěte si životní příběh naší čtenářky, která si přeje zůstat v anonymitě.

Jsem už osm let šťastně vdaná a vlastně si v manželství nemůžu vůbec na nic stěžovat. Jen se v posledních letech vytratila touha a vášeň. Začala jsem manžela brát spíš jako přítele než milence, sex se pro mě stal nudnou manželskou povinností a začalo mě děsit, že už to takhle bude navždycky. Bála jsem se, že už se mě nikdy nedotkne někdo jiný, že už nikdy neucítím ty pověstné "motýlky v břiše".


A pak k nám do práce nastoupil nový brigádník. Starší chlap, který se mi na první pohled vůbec nelíbil. Ale byl to sympaťák, dobře se s ním povídalo, zdálo se, že si rozumíme, brzy jsme se spolu bavili otevřeně úplně o všem. Dlouho jsem si myslela, že i on mě bere jen jako kamarádku. A potom jsem dostala lepší pracovní nabídku, a vážně jsem uvažovala o změně zaměstnání. Začal mě přemlouvat, ať to nedělám, že mu bude v práci smutno a najednou mi řekl, že se do mě zamiloval. Šokovalo mě to a moc jsem tomu nevěřila. Nevypadal jako citově založený člověk. Celou dobu jsem si myslela, že si rád se ženami jen nezávazně užívá. Tak jsme si o tom šli promluvit do hospody a po pár pivech došlo na líbání. A mně se to překvapivě moc líbilo. Byl jemný, něžný a krásně voněl. A i "motýlky" jsem ucítila. Najednou jsem toužila po tom, aby ta chvíle nikdy neskončila. A tak jsme si dohodli nezávazný milenecký vztah, kdy si jen občas zpříjemníme společnou chvilku, ale nebudeme si na sebe dělat žádné nároky. Jenže se nám to vymklo z rukou, a zamilovali jsme se do sebe jako puberťáci. Trávili jsme spolu každou volnou chvíli a neustále si vyznávali lásku, posílali si zamilované zprávičky. Každý den, kdy jsme se neviděli, nám připadal nekonečně dlouhý, psali jsme si, jak se nám stýská, jak po sobě toužíme. Tehdy jsem byla tak zaslepená, že jsem i uvažovala o odchodu od manžela.

 


Ale po čase jsem si začala uvědomovat, že je to sice skvělý milenec, ale že náš životní styl a představy o partnerském soužití se až příliš liší, a že jako životního partnera bych ho mít nechtěla. Bylo mi jasné, že nás k sobě táhne jen fyzická touha a vášeň. Až by to zamilování vyprchalo, tak bychom si ve společné domácnosti jen lezli na nervy. Ale zatím jsem o budoucnosti nepřemýšlela. Doma jsem měla toho pravého parťáka pro život a chybějící vášeň jsem si užívala v náručí milence. Bohužel jsem nebyla dostatečně opatrná, příliš jsem riskovala, a tak po půl roce manžel na moji známost přišel. A začal boj. Manžel řekl, že mě nechce ztratit, a pokud to s milencem ukončím, uděláme tlustou čáru a začneme znova. A přítel chtěl, abych se rozvedla a žila s ním. V tu dobu jsem měla naprosto jasno v tom, že od manžela odejít nechci. Tak jsem to řekla příteli s tím, že bude lepší, když se přestaneme stýkat. Jeho reakce byla horší, než jsem čekala. Nejprve mi vyčetl, že jsem si celou dobu jen sobecky zahrávala s jeho city, samozřejmě mi předhodil to, že jsem chvíli o rozvodu opravdu uvažovala, řekl, že jsem ta největší mrcha pod sluncem, že jsem ho zničila a zlomila mu srdce a že mi přeje, aby mi jednou někdo udělal to samé. Totálně mě psychicky zdeptal. Měla jsem vůči němu výčitky svědomí a bylo mi líto, že se kvůli mně trápí. A tak mě potěšilo, když pak zavolal, za všechny ty ošklivé řeči se omluvil, a chtěl se ještě naposledy sejít a v klidu se rozloučit. Jenže rozloučení se nekonalo. Při setkání se rozplakal a začal mě prosit, ať ho neopouštím, že beze mě nemůže žít. Prý jsem jediným smyslem jeho života, jeho osudová životní láska, žádnou ženu prý nikdy tolik nemiloval. A slíbil, že už se o rozvodu víckrát nezmíní, že mu stačí, když se dál budeme občas vídat. A já jsem podlehla.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

 

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.


Scházeli jsme se dál, ale už to nebylo takové jako ze začátku. Plně jsem si uvědomovala, že to takhle nemůžu táhnout věčně. Děsila mě ta přítelova závislost na mě. A děsily mě i moje vlastní pocity. Věděla jsem, že s ním nechci žít, ale pořád mě to k němu táhlo jako magnet, nedokázala jsem se ho vzdát, nedokázala jsem být s ním, ani bez něj. Zároveň jsem se bála, že to zjistí manžel a podruhé už mi to neodpustí. Nechtěla jsem ublížit ani jednomu z nich, ale cítila jsem, že to ze mě vysává energii. Začala jsem být neustále ve stresu, měla jsem psychické problémy, stavy úzkosti a panické záchvaty. A všechno jsem se snažila utopit v alkoholu. Dřív jsem tolik nepila, byla jsem pomalu zralá na protialkoholní léčbu. Dokázala jsem celý volný den jen proležet v posteli s lahví vodky. Přítelovy sliby dlouho nevydržely a začal zase o rozvodu. Nejdřív nadávky a výčitky, pak slzy, prosby a sliby. A nakonec vášnivé usmíření. Byl to nekonečný kolotoč a já z něj nedokázala vystoupit, ani rozumně vysvětlit proč.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Lze najít lásku přes INTERNET?
VÁŠ PŘÍBĚH: Jak jsem si poradila s NÁSILNÍKEM!
VÁŠ PŘÍBĚH: Moje šéfová je NOTORIČKA


A pak přišlo nervové zhroucení. Skončila jsem na pohotovosti, kde mi předepsali prášky na uklidnění. A já si s nimi "poradila" po svém. Spolykala jsem je všechny najednou i se zbytkem naší lékárničky a zapila je vodkou. Pár dní jsem si poležela na JIP a odtud mě odvezli rovnou do psychiatrické léčebny, kde mi chtěli soudně nařídit hospitalizaci. Naštěstí tam se mnou byl manžel a podařilo se mu lékařku přesvědčit, že zavřít mě proti mé vůli by mému psychickému stavu nepomohlo, že mi doma bude líp. Takže jsme se domluvili jen na ambulantní léčbě. Dál už je to jen šílené. Už v nemocnici se mnou o všem mluvil nemocniční kaplan, četl i přítelovy zprávy a dopisy. A on i psychiatrička mě upozornili, že přítel je manipulátor a citový vyděrač zaměřený jen na sebe a své pocity. A já jsem si začala uvědomovat věci, o kterých jsem dřív příliš nepřemýšlela. Že přítel ve mně vzbudil soucit vyprávěním o svém těžkém životě, a když mi pak řekl, že až se mnou poprvé v životě našel skutečné štěstí, cítila jsem se jako bohyně. Celou dobu našeho vztahu jsem ho hýčkala a rozmazlovala, chtěla jsem mu to všechno zlé vynahradit. A vůbec jsem si neuvědomovala, že on mou láskyplnou péči přijímal s naprostou samozřejmostí, ani se ji nesnažil alespoň ze zdvořilosti odmítnout. Skutečně se skoro vždy vše točilo kolem něj, já mu poskytovala takovou oázu klidu a míru, byla jsem taková jeho "Vendulka utěsitelka". A když i po návratu z nemocnice mi vyprávěl jen o tom, jak on těch několik dní strašně trpěl, a pak mi několik minut jen plakal v náručí a já ho musela utěšovat, řekla mi doktorka, ať od něj rychle uteču pryč. Tak jsem se s ním sešla, pevně rozhodnutá to tentokrát opravdu ukončit. Držela jsem se statečně, nezabral tentokrát ani pláč. A potom mi řekl, že má rakovinu plic a že už mu nezbývá moc času. Zhroutila jsem se a opět se totálně opila. A samozřejmě mu řekla, že ho neopustím. Druhý den mi volal celý šťastný, že jsme zůstali spolu, mluvil o společných plánech do budoucna, a že se mnou dokáže všechno na světě. A mně došlo, že si tu rakovinu vymyslel! Tehdy mě poprvé napadlo, že ten člověk to opravdu nemá v hlavě v pořádku a nechápala jsem, jak mi to mohl udělat. Takhle mě vyděsit jen týden po návratu z nemocnice. Přesto jsem ho nedokázala opustit, ani s ním o té vymyšlené rakovině mluvit. Doktorka říká, že jsem na něm závislá a asi má pravdu. Nedokážu ani sama sobě rozumně vysvětlit, co mě k němu tak táhne, ale zatím to zvláštní pouto vítězí. Kamarádi, kteří ho znají a vědí o našem vztahu, mi říkají, že je to psychopat, že je mnou úplně posedlý a jen tak se mě nevzdá. I on mi neustále opakuje, že o mě nikdy nepřestane bojovat.

 


Tak ten náš šílený divný vztah pokračuje dál. Nikdo mi zatím nedokázal pomoci se od něj úplně odpoutat. Dokážeme se do krve pohádat, křičet na sebe ty nejsprostší nadávky a vzápětí se líbat tak divoce a vášnivě, jako by to mělo být naposledy v našem životě. Ještě několikrát na mě použil vymyšlené zdravotní problémy, aby si mě udržel. Vymýšlí si skoro ve všem, ani nevím, zda je pravda všechno, co mi svém životě vyprávěl a čím si mě připoutal. Nevěřím mu, někdy mám pocit, že už ho opravdu nechci nikdy v životě ani vidět. Ale pak se mi po něm začne tak strašně stýskat, že mám chuť se za ním ihned rozběhnout. Nevím, co se to se mnou děje. Jsem jak uhranutá, nedokážu ho pustit z hlavy. Vím, že je to psychicky narušený člověk, patologický lhář, manipulátor a citový vyděrač. Ale když mě obejme a políbí, celý svět kolem přestává existovat. Je pro mě jako droga.Manžel zatím nic netuší, věří, že náš poměr už skončil. Snažím se s ním znovu sblížit, a taky si dát život do pořádku a zkrotit to své pití, věřím, že to dokážu i bez léčení. Snažím se přítele nekontaktovat a doufám, že sám pochopí, že to mezi námi nemá smysl a přestane kontaktovat mě. Ale stačí, aby jednou za pár dní přišla zpráva, že mě stále miluje a nemůže na mě přestat myslet a jsem ztracená, odepíšu to samé. Nevím, co dělat, bojím se toho, jak to dopadne.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Anonymous 02:16 23.05.2019
pokud potřebujete svou lásku jeden zpět a vy nevíte, jak, stačí kontaktovat chubygreat s jeho kouzelnou kouzlo lásky, které vám může pomoci přivést zpět vaše ex.chubygreat@gmail.com
Derby 02:14 23.05.2019
Jak se vrátím k manželovi. Am Silvija Patrik podle jména Nikdy jsem nevěřila v milostná kouzla nebo kouzla, dokud jsem se s tímto kouzelníkem nesetkala, když jsem letos navštívila svého přítele v Africe na obchodním summitu. Myslel jsem, že muž jménem Dr. Ologhodo byl opravdu mocný a mohl pomoci s kouzly, která by vrátila ztracené, milence a kouzelné peníze, magii nebo kouzlo pro dobrou práci nebo štěstí. Jsem teď šťastný. Svědčím proto, že muž, kterého jsem chtěl vzít, mě opustil 5 týdnů před svatbou a můj život byl vzhůru nohama, protože náš vztah trvá 3 roky. Opravdu jsem ho milovala, ale jeho matka byla proti nám a neměla dobrou placenou práci. Takže když jsem potkal tohoto kouzelníka, řekl jsem mu, co se stalo a vysvětlil mu situaci. Nejdřív jsem byl nerozhodný a pochybný, ale zkusil jsem to. A za dva dny, když jsem se vrátil do Německa, mi zavolal kamarád (nyní manžel) a přišel ke mně a omluvil jsem se, že všechno bylo vyřešeno s matkou a rodinou a dostal nový pracovní pohovor, aby se oženil. Nevěřil jsem tomu, protože Dr.Ologhodo se zeptal mého jména a jména mého přítele a všeho, co jsem chtěl, aby udělal. Teď jsme šťastně ženatí a očekáváme naše malé dítě a můj manžel také dostal novou práci a náš život se stal mnohem lepší. Jeho email je: dr.ologhodospellwork@gmail.com nebo Whatsapp ho na +2348156911977.
Laura 02:13 23.05.2019
Chci poděkovat chubygreatovi za to, že mi pomohl obnovit můj domov. mé jméno je Kendra, našel jsem chubygreat na google, když jsem hledal něco, co by mi pomohlo. narazil jsem na tento e-mail chubygreat@gmail.com a zkušebníka, který vyprávěl příběh, jak mu pomohl přivézt svou ženu, která ho opustila o šest měsíců zpět. kontaktoval jsem ho, rychle jsem ho kontaktoval, řekl mi, co mám dělat a jak to funguje a já jsem měl zájem a dělal věci, které od mě požadoval a po všem, co mi řekl, že moje žena byla manželka se vrátí zpět v příštích dvou dnů. a v ten věrný den ve dvanácti odpoledních hodinách, jak jsem si povídal s chubygreatem, někdo zaklepal na mé dveře a on mi řekl, že to byl on, byl jsem zvědavý, tak jsem rychle šel ke dveřím, abych se přesvědčil, ale konečně jsem ho viděl. Byl jsem ohromen tím, jak se všechno stalo, proto jsem přestal mluvit o chubygreatu. je tak mocný a dokonalý a úžasný v tom, jakou moc má. pokud ho chcete oslovit, můžete mu cokoliv pomoci nebo mu poslat e-mail, který je připraven kdykoliv kdykoliv pomoci. +2348165965904, chubygreat@gmail.com
Eleonora Lovrenco 11:21 22.05.2019
Jmenuji se Eleonora Lovrenco a já jsem v současné době v Německu. Chci se podělit o své úžasné svědectví o tom, jak jsem se vrátil ke svému manželovi, který jsem přísahal, že bude někdy až do doby, kdy mě opustí jinou ženu, a to bez důvodu, a snažím se dělat věci pro oba z nás, přestože se věci zhoršují. a já ho miluju tolik a není nic, co bych mohl udělat, aby se můj manžel vrátil do doby, než jsem se setkal se svědectvím o ženě jménem Ana Mateovic z Austrálie na internetu o mocném kouzelníkovi s názvem DR BEN, který přivedl jejího manžela zpět 48 hodin a rozhodl jsem se, že to zkusím, a k mému největšímu překvapení také udělal to pro mě stejně jako on pro Stellu a mám spoustu lidí, kteří si stěžují na falešné kouzlo, ale tohle jsem se setkal byl opravdovým kouzelníkem, který Pomozte mi vyřešit můj problém nemám žádné řešení, představuji mnoho mých nejlepších přátel, kteří mají podobné problémy, a jejich problém byl vyřešen s velkou pomocí Dr. Ben., kteří jim pomáhají dostat zpět své milence do 48 hodin. Jsem tak šťastný, že můj manžel je zase zpátky ke mně, a nejpřekvapivější věcí je, že naše láska je velmi silná, každý den je štěstí a radost. a není nic podobného s mužem, kterého milujete. Jsem tak šťastný, že moje láska je zpět ke mně s pomocí Dr. Bena, pokud máte podobný problém, rád vám poradím, abyste ho kontaktovali, on je tam, aby vám pomohl a dal vám úsměv na tváři, jak to udělal se mnou as ostatními. kontaktní email: goodwillspelltemple@gmail.com můžete zavolat / whatsapp mu přes je mobilní číslo +2348159101215
Daria Mladen 10:39 21.05.2019
Jsem zde, abych ocenil práci, kterou provedl doktor Isikolo pro můj život, je nejen dobrý v bylinné medicíně, ale také dobrý v odlévání kouzla lásky pro rozbité manželství, kouzlo hodně štěstí, zlomený vztah a další. Trápila jsem se s manželem, který mě opustil poté, co ve své kanceláři začal vidět jednu dámu, a já jsem ho konfrontovala s tím, proč mě podvádí a křičel na mě a odešel z domova, prosil jsem, že je mi líto, a on odmítl Odpusť nebo přijď domů, byl jsem s velkými dětmi sám, aby se o ně postaral, cítil jsem se frustrovaný s ním zůstat s jinou ženou, snažil jsem se najít kouzlo, které mi může pomoci, ale jak jsem procházel, tak jsem to viděl. mnoho svědectví o tom, jak Dr. Isikolo pomohl spoustě lidí, řekl jsem, že bych měl dát doktorovi Isikolovi soudní proces, a skutečně vrhl milostné kouzlo, které přivedlo mého krásného manžela ve skutečnosti do dvou dnů a bylo to neuvěřitelné a prosil ho překvapení auto dárek jako symbol pro to, co udělal opuštění mě celou tu dobu, a já mu odpouštím a dnes jsme šťastná rodina znovu. Prosím, někdo, kdo má nějaké potíže v manželství nebo vztah prosím kontaktujte tento velký bylinkář, protože jsem si jistý, že má nápravu pro každou situaci, můžete najít sami. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196. Bůh ti žehnej
Edi Gordan 17:29 14.05.2019
Díky Bohu jsem věřil v DR ISIKOLO po přečtení tolika svědectví o jeho práci a rozhodl se ho kontaktovat. Jsem Edi Gordan. Píšu své vlastní svědectví, o němž jsem si nemyslel, že by bylo možné. Než jsem se setkal s DR ISIKOLO, cítil jsem, že tohle jsou pověrčivé přesvědčení a kouzlo nebylo vědecky prokázáno jako pravdivé, ale toto kouzelné kouzlo mě donutilo věřit jinak. JE TO DOBRÝ ČLOVĚK. Po čtyřech letech pokusu jsem se s pomocí tohoto muže vrátila s mou ex-manželkou, ale zdálo se, že se nejeví žádné možné prostředky. Pokud čtete nějaké svědectví o DR ISIKOLO, je to pravda. Moje žena Sharon mě opustila už více než 4 roky a chtěla jsem ji vrátit a pokusila se ji prosit, aby se vrátila ke mně, ale ona mi zaplatila hluché uši a veřejně jsem ze mě udělala blázna. DR ISIKOLO mě odkázal můj přítel, kterému také pomáhal na mém pracovišti, a řekl jsem mu, že je pověrčivý a blázen, aby věřil v takové věci. Ale poté, co tolik myšlenek na to, šel jsem on-line hledat ho a rozhodl jsem se ho kontaktovat na jeho e-mailu. Brzy mi dal své mobilní číslo a taky jsme si povídali. On je nejlepší. Než jeho kouzlo fungovalo, už jsem měl jistotu. Do dvou dnů, moje ex manželka po 4 letech výsměchu, že je zbytečný člověk, přišel ke mně tentokrát prosit. Nevěděl jsem, co ten muž udělal, ale je pro mě velmi dobrý. Děkuji mu a mému kamarádovi za to, že ho v životě každodenně znají. Věřím, že pomůže každému, kdo k němu přijde, o pomoc. Budete ho kontaktovat na adrese isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196, pokud chcete, aby vaše ex zpět nebo chcete nějaké řešení vašeho problému
Klara Hugo 10:59 30.04.2019
WOW!! To je ta nejkrásnější věc, jakou jsem kdy zažila v mém životě, jmenuji se Klara Hugo, nikdy jsem si nemyslela, že se budu znovu usmívat, poté, co mě můj manžel opustil se dvěma dětmi na jeden rok, všechno úsilí, aby ho vrátili, selhalo a já jsem byl zoufale jsem ho přivedl zpět domů Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud se na Facebooku neoznámím dámu jménem Ana, která mi řekla o kouzelnické kouzelnici jménem Dr Isikolo. Dala mi svou e-mailovou adresu a číslo mobilu a kontaktovala jsem ho a on mě ujistil, že do 48 hodin se můj manžel vrátí ke mně, cítím se šťastný, když jsem to od něj měl. Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, když říkal, že to jsou ďáblové práce, takže jsem stále překvapení doposud o tomto zázraku, protože je to příliš reálné, aby bylo reálné, vím, že tolik dám je tam se stejným problémem mého, ale já vám dnes říkám, že je pro něj řešení e-mailem Dr. Isikolo na isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196
Jasmina Dino 10:41 25.04.2019
Děkuji DR ISIKOLO za to, že mě a mého manžela znovu spojili, všechno to začalo, když jsem oslavoval desáté výročí své matky, a na tento osudový večer jsem zavolal svému manželovi, aby věděl, kde je a později poté, co strana trošku daleko. Viděl jsem, jak můj manžel vešel s dámou, kterou jsem odvrátil a šel ho pozdravit a předstírat, že se nic nestalo, později v místnosti, když jsme se chystali spát, zeptal jsem se svého manžela, který ta dáma byla na něj, najednou na mě křičel, že jsem nikdy se ho nezeptal na to, jak žil svůj život, ale trval na tom, abych věděl, že okamžitě opustil postel a odešel pryč a od té doby jsem ho už nikdy neviděl, řekl mi, že to skončilo, ale celá moje bolest se zastavila, když jsem se setkal s DR ISIKOLO na netu, který mi řekl, že na něj hodí milostné kouzlo, a do 48 hodin se můj manžel vrátí ke mně, abych se vrátil ke mně, a stejně tak to udělal za kouzlo a za 48 hodin přišel můj manžel. prosit mě a nyní štěstí a harmonie je obnovena zpět do mého domova .. kontaktovat ho dnes na jeho e-mailu; isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo VIBER ho na +2348133261196
Lana Dominik 17:46 22.04.2019
Jsem tak rád, že jsem se o své fantastické svědectví podělil. Můj život se zcela změnil za 48 hodin. Vidím se v zrcadle a usmívám se. Mám důvěru v sebe a své schopnosti poprvé ve věku. S pomocí doktora Isikola mám svého přítele zpátky v životě. Řekl omluvu 48 hodin po vytvoření kouzla. Řekl, že si uvědomil, že se nikdy nechce rozbít, že nedokáže zvládnout emocionální zavazadlo, které jsem nosil po celou dobu. Řekl, že si myslí, že je to negativní vliv na můj život a myslel, že je nejlepší odejít. Řekl, že je těžké, že jsem pořád mluvil o minulosti. Oba jsme si navzájem odpustili. Mám v kapse peníze, které jsou mé vlastní. (Moje kontrola šeku prošla, když mi bylo řečeno, že je to několik měsíců. Jsem živým důkazem toho, co může doktor Isikolo udělat. Děkuji vám moc děkuji doktoru Isikolovi za úžasnou věc, kterou jste udělali v mém vztahu. Pomohli jsme si, abychom byli schopni vidět a mluvit pravdu k sobě navzájem.Nikdy jsem si nemyslel, že by kouzlo mohlo pomoci pár, než jsem velmi rád, že jsem vás kontaktoval a inicioval všechno, aby se to stalo.Každý, kdo má vztahový problém, může kontaktovat Dr. isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196.
Tereza Ondra 09:41 12.04.2019
Ahoj všichni, jsem rád, že jsem mohl rozšířit své svědectví o silném kouzelníkovi, který se jmenuje Dr Isikolo. Jsem Tereza Ondra a žiji v Londýně, můj manžel a já jsme měli trochu boj, protože se mě chtěl rozvést, tak jsem se bál ho ztratit, protože ho miluju tak moc, že jsem hledal pomoc online a viděl jsem spoustu svědectví lidí o tom, jak jim Dr. Isikolo pomáhal a vycházel s pozitivními výsledky, jako jsou rozvody, rakovina, loterie, plodnost a další. Tak jsem mu e-mailem a řekl mu můj problém a on mi řekl, co mám dělat a udělal jsem to tak, jak mu nařídil, o 48 hodin později mi řekl, že je hotový s kouzlem a můj manžel se už se mnou nerozvede a když se můj manžel vrátil z práce mi řekl, že se už se mnou nerozvede, řekl, že nevěděl, co mu přišlo, že je mu líto, že jsem byl tak šťastný, a děkuji doktorovi Isikolo za jeho pomoc Pokud potřebujete doktora Isikolo, napište mu na adresu isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196
1 2