Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přečtěte si životní příběh naší čtenářky, která si přeje zůstat v anonymitě.

VÁŠ PŘÍBĚH: Dva paralelní vztahy mě dohnaly k pití!

žena smutek
zdroj: Thinkstockphotos žena smutek
aktualizováno 03.08.2017, 00:11 | 03.08.2017, 00:11 | doma.cz / čtenářka

Přečtěte si životní příběh naší čtenářky, která si přeje zůstat v anonymitě.

Jsem už osm let šťastně vdaná a vlastně si v manželství nemůžu vůbec na nic stěžovat. Jen se v posledních letech vytratila touha a vášeň. Začala jsem manžela brát spíš jako přítele než milence, sex se pro mě stal nudnou manželskou povinností a začalo mě děsit, že už to takhle bude navždycky. Bála jsem se, že už se mě nikdy nedotkne někdo jiný, že už nikdy neucítím ty pověstné "motýlky v břiše".


A pak k nám do práce nastoupil nový brigádník. Starší chlap, který se mi na první pohled vůbec nelíbil. Ale byl to sympaťák, dobře se s ním povídalo, zdálo se, že si rozumíme, brzy jsme se spolu bavili otevřeně úplně o všem. Dlouho jsem si myslela, že i on mě bere jen jako kamarádku. A potom jsem dostala lepší pracovní nabídku, a vážně jsem uvažovala o změně zaměstnání. Začal mě přemlouvat, ať to nedělám, že mu bude v práci smutno a najednou mi řekl, že se do mě zamiloval. Šokovalo mě to a moc jsem tomu nevěřila. Nevypadal jako citově založený člověk. Celou dobu jsem si myslela, že si rád se ženami jen nezávazně užívá. Tak jsme si o tom šli promluvit do hospody a po pár pivech došlo na líbání. A mně se to překvapivě moc líbilo. Byl jemný, něžný a krásně voněl. A i "motýlky" jsem ucítila. Najednou jsem toužila po tom, aby ta chvíle nikdy neskončila. A tak jsme si dohodli nezávazný milenecký vztah, kdy si jen občas zpříjemníme společnou chvilku, ale nebudeme si na sebe dělat žádné nároky. Jenže se nám to vymklo z rukou, a zamilovali jsme se do sebe jako puberťáci. Trávili jsme spolu každou volnou chvíli a neustále si vyznávali lásku, posílali si zamilované zprávičky. Každý den, kdy jsme se neviděli, nám připadal nekonečně dlouhý, psali jsme si, jak se nám stýská, jak po sobě toužíme. Tehdy jsem byla tak zaslepená, že jsem i uvažovala o odchodu od manžela.

 


Ale po čase jsem si začala uvědomovat, že je to sice skvělý milenec, ale že náš životní styl a představy o partnerském soužití se až příliš liší, a že jako životního partnera bych ho mít nechtěla. Bylo mi jasné, že nás k sobě táhne jen fyzická touha a vášeň. Až by to zamilování vyprchalo, tak bychom si ve společné domácnosti jen lezli na nervy. Ale zatím jsem o budoucnosti nepřemýšlela. Doma jsem měla toho pravého parťáka pro život a chybějící vášeň jsem si užívala v náručí milence. Bohužel jsem nebyla dostatečně opatrná, příliš jsem riskovala, a tak po půl roce manžel na moji známost přišel. A začal boj. Manžel řekl, že mě nechce ztratit, a pokud to s milencem ukončím, uděláme tlustou čáru a začneme znova. A přítel chtěl, abych se rozvedla a žila s ním. V tu dobu jsem měla naprosto jasno v tom, že od manžela odejít nechci. Tak jsem to řekla příteli s tím, že bude lepší, když se přestaneme stýkat. Jeho reakce byla horší, než jsem čekala. Nejprve mi vyčetl, že jsem si celou dobu jen sobecky zahrávala s jeho city, samozřejmě mi předhodil to, že jsem chvíli o rozvodu opravdu uvažovala, řekl, že jsem ta největší mrcha pod sluncem, že jsem ho zničila a zlomila mu srdce a že mi přeje, aby mi jednou někdo udělal to samé. Totálně mě psychicky zdeptal. Měla jsem vůči němu výčitky svědomí a bylo mi líto, že se kvůli mně trápí. A tak mě potěšilo, když pak zavolal, za všechny ty ošklivé řeči se omluvil, a chtěl se ještě naposledy sejít a v klidu se rozloučit. Jenže rozloučení se nekonalo. Při setkání se rozplakal a začal mě prosit, ať ho neopouštím, že beze mě nemůže žít. Prý jsem jediným smyslem jeho života, jeho osudová životní láska, žádnou ženu prý nikdy tolik nemiloval. A slíbil, že už se o rozvodu víckrát nezmíní, že mu stačí, když se dál budeme občas vídat. A já jsem podlehla.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

 

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.


Scházeli jsme se dál, ale už to nebylo takové jako ze začátku. Plně jsem si uvědomovala, že to takhle nemůžu táhnout věčně. Děsila mě ta přítelova závislost na mě. A děsily mě i moje vlastní pocity. Věděla jsem, že s ním nechci žít, ale pořád mě to k němu táhlo jako magnet, nedokázala jsem se ho vzdát, nedokázala jsem být s ním, ani bez něj. Zároveň jsem se bála, že to zjistí manžel a podruhé už mi to neodpustí. Nechtěla jsem ublížit ani jednomu z nich, ale cítila jsem, že to ze mě vysává energii. Začala jsem být neustále ve stresu, měla jsem psychické problémy, stavy úzkosti a panické záchvaty. A všechno jsem se snažila utopit v alkoholu. Dřív jsem tolik nepila, byla jsem pomalu zralá na protialkoholní léčbu. Dokázala jsem celý volný den jen proležet v posteli s lahví vodky. Přítelovy sliby dlouho nevydržely a začal zase o rozvodu. Nejdřív nadávky a výčitky, pak slzy, prosby a sliby. A nakonec vášnivé usmíření. Byl to nekonečný kolotoč a já z něj nedokázala vystoupit, ani rozumně vysvětlit proč.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Lze najít lásku přes INTERNET?
VÁŠ PŘÍBĚH: Jak jsem si poradila s NÁSILNÍKEM!
VÁŠ PŘÍBĚH: Moje šéfová je NOTORIČKA


A pak přišlo nervové zhroucení. Skončila jsem na pohotovosti, kde mi předepsali prášky na uklidnění. A já si s nimi "poradila" po svém. Spolykala jsem je všechny najednou i se zbytkem naší lékárničky a zapila je vodkou. Pár dní jsem si poležela na JIP a odtud mě odvezli rovnou do psychiatrické léčebny, kde mi chtěli soudně nařídit hospitalizaci. Naštěstí tam se mnou byl manžel a podařilo se mu lékařku přesvědčit, že zavřít mě proti mé vůli by mému psychickému stavu nepomohlo, že mi doma bude líp. Takže jsme se domluvili jen na ambulantní léčbě. Dál už je to jen šílené. Už v nemocnici se mnou o všem mluvil nemocniční kaplan, četl i přítelovy zprávy a dopisy. A on i psychiatrička mě upozornili, že přítel je manipulátor a citový vyděrač zaměřený jen na sebe a své pocity. A já jsem si začala uvědomovat věci, o kterých jsem dřív příliš nepřemýšlela. Že přítel ve mně vzbudil soucit vyprávěním o svém těžkém životě, a když mi pak řekl, že až se mnou poprvé v životě našel skutečné štěstí, cítila jsem se jako bohyně. Celou dobu našeho vztahu jsem ho hýčkala a rozmazlovala, chtěla jsem mu to všechno zlé vynahradit. A vůbec jsem si neuvědomovala, že on mou láskyplnou péči přijímal s naprostou samozřejmostí, ani se ji nesnažil alespoň ze zdvořilosti odmítnout. Skutečně se skoro vždy vše točilo kolem něj, já mu poskytovala takovou oázu klidu a míru, byla jsem taková jeho "Vendulka utěsitelka". A když i po návratu z nemocnice mi vyprávěl jen o tom, jak on těch několik dní strašně trpěl, a pak mi několik minut jen plakal v náručí a já ho musela utěšovat, řekla mi doktorka, ať od něj rychle uteču pryč. Tak jsem se s ním sešla, pevně rozhodnutá to tentokrát opravdu ukončit. Držela jsem se statečně, nezabral tentokrát ani pláč. A potom mi řekl, že má rakovinu plic a že už mu nezbývá moc času. Zhroutila jsem se a opět se totálně opila. A samozřejmě mu řekla, že ho neopustím. Druhý den mi volal celý šťastný, že jsme zůstali spolu, mluvil o společných plánech do budoucna, a že se mnou dokáže všechno na světě. A mně došlo, že si tu rakovinu vymyslel! Tehdy mě poprvé napadlo, že ten člověk to opravdu nemá v hlavě v pořádku a nechápala jsem, jak mi to mohl udělat. Takhle mě vyděsit jen týden po návratu z nemocnice. Přesto jsem ho nedokázala opustit, ani s ním o té vymyšlené rakovině mluvit. Doktorka říká, že jsem na něm závislá a asi má pravdu. Nedokážu ani sama sobě rozumně vysvětlit, co mě k němu tak táhne, ale zatím to zvláštní pouto vítězí. Kamarádi, kteří ho znají a vědí o našem vztahu, mi říkají, že je to psychopat, že je mnou úplně posedlý a jen tak se mě nevzdá. I on mi neustále opakuje, že o mě nikdy nepřestane bojovat.

 


Tak ten náš šílený divný vztah pokračuje dál. Nikdo mi zatím nedokázal pomoci se od něj úplně odpoutat. Dokážeme se do krve pohádat, křičet na sebe ty nejsprostší nadávky a vzápětí se líbat tak divoce a vášnivě, jako by to mělo být naposledy v našem životě. Ještě několikrát na mě použil vymyšlené zdravotní problémy, aby si mě udržel. Vymýšlí si skoro ve všem, ani nevím, zda je pravda všechno, co mi svém životě vyprávěl a čím si mě připoutal. Nevěřím mu, někdy mám pocit, že už ho opravdu nechci nikdy v životě ani vidět. Ale pak se mi po něm začne tak strašně stýskat, že mám chuť se za ním ihned rozběhnout. Nevím, co se to se mnou děje. Jsem jak uhranutá, nedokážu ho pustit z hlavy. Vím, že je to psychicky narušený člověk, patologický lhář, manipulátor a citový vyděrač. Ale když mě obejme a políbí, celý svět kolem přestává existovat. Je pro mě jako droga.Manžel zatím nic netuší, věří, že náš poměr už skončil. Snažím se s ním znovu sblížit, a taky si dát život do pořádku a zkrotit to své pití, věřím, že to dokážu i bez léčení. Snažím se přítele nekontaktovat a doufám, že sám pochopí, že to mezi námi nemá smysl a přestane kontaktovat mě. Ale stačí, aby jednou za pár dní přišla zpráva, že mě stále miluje a nemůže na mě přestat myslet a jsem ztracená, odepíšu to samé. Nevím, co dělat, bojím se toho, jak to dopadne.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

brent 23:19 23.08.2019
Ahoj všichni, kteří čtou toto svědectví, chci svědčit o tom, jak mi toto skvělé kouzlo na kouzlo pomohlo přivést mého manžela zpět po šesti letech, kdy mě opustil. Mnohokrát jsem byl podveden a dokonce jsem ztratil naději, dokud mi moje sestra nedala tento kontakt s kouzelníkem na kouzlo IBHAGBOSORISA LOVE HOME@GMAIL.COM. Ibhagbosoria love home kouzlo funguje jako magie, utajil jsem ho a vysvětlil mu své problémy a řekl mi, abych se nebál toho, že všechno bude v pořádku. Požádal mě tedy o potřebné podrobnosti a já mu všechno poslal. Abych zkrátil krátký příběh, můj manžel je se mnou nedávno a je mi dva měsíce těhotná. Není to Bůh poslaný? Můžete ho také kontaktovat na Whatsapp s 2348165965904 nebo e-mailem IBHAGBOSORIALOVEHOME@GMAIL.COM. MŮŽE POMOCI ŘEŠENÍ ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ, JEJICH PODPORA NA VAŠEM MÍSTĚ PRÁCE, PREGNANCY, SPLNĚNÍ MARRIAGŮ A tak dále. Stačí ho kontaktovat a podělte se o své vlastní svědectví.
Karl Kovic 23:17 23.08.2019
Ahoj všichni, kteří čtou toto mé krátké svědectví. Jmenuji se Bar. Shantel, jsem z Brazílie, byl jsem ženatý, ale později mě manžel opustil a moje dvě děti pro svého přítele, byl jsem velmi ustaraný a nemocný, potřeboval jsem pomoc, byl jsem velmi ohraničený, abych ten dlouhý příběh zkrátil na velmi dobrý Kamarádka mi poradila, abych se pohnul dál, ale nemohl jsem ji pak představit DR.OLOGHODOSPELLWORK, o kterém říkala, že se sešla mnoho rodin a povznesla mnohé do svého podnikání a na pracoviště, řekla jsem si, že je to skutečné nebo falešné.
Byl jsem strašně scammed a téměř jsem ztratil naději po velkém tlaku od přítele jsem se rozhodl zkusit a k mému největšímu překvapení DR.Ologhodo mi pomohl a můj manžel zavolal domů dva (2) dny poté, co mi přeji všechno nejlepší k narozeninám a omluvil se . (Téměř jsem zapomněl, že to byly moje narozeniny), pokud procházíte jakýmkoli problémem, ať už je to nemoc, rozchod, selhání, zpětné zasunutí e.t.c. pošlete mu e-mail na adresu DR.OLOGHODOSPELLWORK@GMAIL.COM nebo nás kontaktujte na čísle 2348156911977 a nenechte se oklamat kýmkoli, je tam spousta podvodníků
Karl Kovic 23:12 23.08.2019
Ahoj všichni, už dva až tři roky mám problém s manželkou a rozzlobila se a odešla a bylo pro mě obtížné ji kontaktovat nebo se s ní dokonce setkat, byl jsem v několika vztazích, ale všechny nejsou cvičit, protože většina dívek je po penězích kluků, málem jsem ztratil naději, dokud mi můj obchodní partner a nejlepší přítel nedali perfektní odpověď.
  CHUBYGREAT mi pomohl přivést zpět moji ženu, zpočátku jsem si myslel, že nemůže pomoci, nebo byl podvod, ale přivolal jsem odvahu, abych s ním pracoval, a udělal jsem vše, co žádal, jen pár dní jsem slyšel hovor, když jsem zvedl můj telefon hle! Byla to moje milá žena, která mě volala, abych ji vyzvedl z letiště.
Dnes jsem velmi vděčný, že moje žena je zpět, jsem nejšťastnější člověk na Zemi a také jsem byl povýšen na své místo podnikání kvůli jeho štěstí bude fungovat. Pro ty, kteří mají problém tam ho můžete kontaktovat s Whatsapp s 2348165965904, můžete jednoduše e-mailem CHUBYGREAT@GMAIL.COM a váš problém bude vyřešen, slibuji vám.
Monika Nicholas 18:45 22.08.2019
Toto je moje svědectví o dobré práci doktora Isikola, který mi pomáhá. Jsem Monika Nicholas. A omlouvám se, že jsem to dal na síť, ale budu muset na tomto světovém špionážním kolečku, které přivedlo zpátky mého manžela, který mě opustil za poslední 3 roky, nakonec jsem se setkal s tímto mužem na blogu, který zveřejnil jeden z klientů, který mi pomůže , Vysvětlil jsem mu všechno a on mi řekl o kouzelníkovi jménem DR ISIKOLO, o kterém slyšel, a dal mi e-mailovou adresu, abych mu mohl napsat kouzlo, abych mu řekl své problémy. Za pouhé 2 dny byl můj manžel zpět ke mně. Chci jen poděkovat za toto pravdivé a upřímné kouzlo, pane, vše, co jste řekli, se stalo a děkuji vám, pane. Prosím, chci říct všem, kdo hledají jakékoli řešení problému, radím vám, abyste se laskavě poradili s tímto kouzelníkem, on je skutečný, je silný a cokoli, co kouzlo řekne, je to, co se stane, protože všechno, co kouzlo řekl, já přišel projít. Můžete ho laskavě kontaktovat na: jeho e-mailová adresa je isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo VIBER ho na +2348133261196
Lena Roberts 10:39 13.08.2019
Prosím, přečtěte si a také kontaktujte dr. Isikolo, pokud potřebujete silné kouzlo lásky k vyřešení vašeho rozbitého vztahu.
Když jsem byla šest měsíců těhotná se svým druhým dítětem, rozvedla jsem se s manželem. Od chvíle, kdy bylo počato naše první dítě, jsme se hádali a hádali jsme nonstop, už od něj už nemilovala žádnou lásku ani důvěru, takže mě rozvedl. A všechny tyto whiles, snažil jsem se všechny různé prostředky, jak ho dostat zpět, také jsem vyzkoušel několik různých kouzla kolečka v mé zemi pobytu, ale žádný z nich nemohl přivést Andro zpět ke mně. Byl to jen doktor Isikolo, který mi zaručil naléhavé obsazení 48 hodin kouzlem, a ujišťuje mě, že můj manžel bude znovu se mnou. Píšu, abych vám poděkoval a děkuji vám za dodržení vašich slibů a za to, že jste využili své nadané a velké síly, abyste ho přivedli zpět domů. Byl jsem nadšený, když jsem věděl, že se specializujete na sloučení Loversů. Děkuji vám, pane, že jste mi pomohl v nejhorších dobách mého života, že jsem byl tak velkým kouzelníkem kouzel a že mi dal kouzlo lásky, které mi přineslo tolik radosti v mém manželství. Můj manžel je zpět a slibuji, že už mě nikdy neopustím. Pokud pochybujete o jeho schopnosti, věřte mi. Měli byste mít šanci. Vyplatí se způsoby, které jste si ani nedokázali představit. Pokud jste právě teď silnější a potřebujete silné a urgentní milostné kouzlo, abyste přivedli zpět své laskavé kontaktování dr. ​​Isikola, právě teď je jedinou odpovědí, jak obnovit váš rozbitý vztah nebo manželství. isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho na +2348133261196. Děkuji.
Eliška Alžbětka 19:14 03.08.2019
Nikdy jsem neviděl ani neslyšel o člověku, jako je Dr. Idialu. Dr. Idial je Bůh v lidské podobě, lidé ho nazývají Bohem na Zemi. Můj manžel na mě vždycky podvádí, a pokaždé, když mu řeknu, aby přestal podvádět, zlobí se a hrozí, že opustí dům, bude i nadále podvádět měsíce, protože přivede druhou manželku domů, když tam nejsem. Miloval jsem ho tolik a nechtěl jsem ho ztratit, ale k mému velkému překvapení jsem se jednoho dne vrátil ze své práce a zjistil, že vzal své věci a šel žít s ostatními ženami. Plakala jsem a zůstala sama, dokud mi kamarádka v kanceláři neřekla, jak jí Dr. Idialu pomohla přivést jejího manžela po 6 letech rozvodu, a tak jsem se okamžitě spojila s Dr. Idialu prostřednictvím WhatsApp a řekla jsem mu její situaci a řekla: Pomozte mi a mému manželovi vrátí se a prosí mě na kolenou do 12-16 hodin. Udělal jsem všechno, co mi doktor Idialu řekl, a k mé velké radosti se všechno stalo do 1 hodiny, stejně jako předtím Dr. Idialu. Můj manžel se ke mně vrátil, padl na kolena, plakal a prosil mě, abych mu odpustil. Potřebuješ pomoc? Kontaktujte Dr. Idial nyní e-mailem: doctoridialuspellcaster@gmail.com nebo prostřednictvím WhatsApp: +2348118448718
Korina Dino 18:18 30.07.2019
Ahoj, já jsem Korina Dino z Francie, chci jen poděkovat děkuji dr. Isikolou za skvělé kouzlo. Moje manželství 9 let se třemi dětmi se chýlí ke konci, když mi pomohlo velké kouzlo. Po dvou dnech, kdy začal pracovat, se můj manžel vrátil a řekl mi, že neví, co přišlo nad ním, což ho vedlo k rozvodu. Bylo to jako zázrak, protože jsem s ním celé týdny potěšil, a koupil jsem mu nové auto, které odmítl, a dokonce žádám o důvod, proč mě chtěl rozvést, ale nic neřekl. Byl jsem nešťastný, že mě opustil pro jinou ženu, viděl jsem komentář dr. Isikola, jak pomáhá mnoha lidem dostat zpět jejich milence zpět k nim, řekl jsem mu svůj problém, řekl, že mi pomůže, abych ho dostal zpátky, myslel jsem, že to bylo atlet, který za čtyři dny řekl, že se můj manžel vrátí ke mně ten věrný týden, který mi zavolal manžel a řekl, že se vrací domů, byl to pro mě sen, dokud jsem ho neviděl, že jsme všichni šťastní, prosím, každé tělo pokud se s ním setkáte, je to skvělý muž email: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp / Viber ho na +2348133261196.
Melani Denis 09:19 25.07.2019
Potřebujete špatně kouzlo lásky, abyste přivedli zpět svého bývalého milence nebo znovu sjednotili své manželství? E-mail DR ISIKOLO pro rychlé 48 hodinové řešení. Před rokem a šesti měsíci jsem měl problém se svým manželem, což nás oddělilo. Když se se mnou rozešel, byl jsem zmatený a nevěděl, co mám dělat, abych ho dostal zpátky, uvnitř jsem se cítil tak prázdný. Dokud jsem na internetu nenalezl DR ISIKOLO o tom, jak pomohl tolika lidem vyřešit různé problémy. Poslal jsem mu e-mailem a řekl jsem mu svůj problém a udělal jsem to, co mě požádal, abych mu pomohl, stručně zkrátil dlouhý příběh, než jsem to věděl, za méně než 48 hodin mi můj manžel zavolal a vrátil se ke mně a řekl mi, že je mu líto, co se mezi námi děje. Nakonec píšu toto svědectví, abych vám poděkoval a hlubokou vděčnost, DR ISIKOLO za to, že jste dodržel svá slova a vaše sliby, že ho vrátíte zpět ke mně za pouhých 48 hodin od svého mocného kouzla a za využití svých nadaných a velkých sil k přiveď ho zpět. Pokud potřebujete jeho pomoc, můžete mu poslat e-mail na: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196
Nora Zvonimir 13:23 19.07.2019
My names are Nora Zvonimir, I am here to share a testimony on how Dr Isikolo helped me. After 1/5 year relationship with my boyfriend, he changed suddenly and stopped contacting me regularly, he would come up with excuses of not seeing me all the time. He stopped answering my calls and my sms and he stopped seeing me regularly. I then started catching him with different girls several times but every time he would say that he love me and that he needed some time to think about our relationship. But cannot stop thinking about him so i decided to go online and i saw so many good talk about this spell caster called Dr Isikolo and i contact him and explain my problems to him. He cast a love spell for me which i use and after 48 hours, my boyfriend came back to me and started contacting me regularly and we moved in together after a few months and he was more open to me than before and he started spending more time with me than his friends. We eventually got married and we now have been married happily for 3 years with a son. Ever since Dr Isikolo helped me, my partner is very stable, faithful and closer to me than before.You can also contact this spell caster and get your relationship fix Email: isikolosolutionhome@gmail.com or call or whatsapp him his direct line +2348133261196
Franka Mauro 11:15 17.07.2019
To je ta nejkrásnější věc, jakou jsem kdy zažila v životě, a musím se o toto skvělé svědectví podělit. Děkuji velkému doktorovi Isikolovi za čas, který mi pomohl vrhnout kouzlo, které přivedlo mého manžela domů ke mně, který mi náhle ztratil zájem po jednom měsíci zasnoubení, ale dnes jsme šťastně ženatí s jedním dítětem a my jsme více šťastnější než nikdy předtím, byl jsem opravdu šokován a ohromen, když můj manžel poklekl, prosil o odpuštění a abych ho přijal zpět. Jsem opravdu málo slov a radostných a nevím, jak moc mohu vyjádřit své uznání vy Isikolo jste Godsent, abyste obnovili zlomený vztah. Hluboce si užívá pomoci lidem dosáhnout jejich tužeb, najít pravou lásku, dostat své bývalé milence zpět, zastavit urážlivé vztahy, najít úspěch, přilákat štěstí, najít spřízněné duše a více, kontaktovat ho dnes a nechat ho ukázat zázraky a úžas jeho lásky Systém pravopisu. Přináší výsledky ve svém nejlepším kouzlu, pošlete mu e-mail na adresu: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp / Viber ho na +2348133261196
1 2 3 4 5