Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přečtěte si životní příběh naší čtenářky, která si přeje zůstat v anonymitě.

VÁŠ PŘÍBĚH: Dva paralelní vztahy mě dohnaly k pití!

žena smutek
zdroj: Thinkstockphotos žena smutek
aktualizováno 03.08.2017, 00:11 | 03.08.2017, 00:11 | doma.cz / čtenářka

Přečtěte si životní příběh naší čtenářky, která si přeje zůstat v anonymitě.

Jsem už osm let šťastně vdaná a vlastně si v manželství nemůžu vůbec na nic stěžovat. Jen se v posledních letech vytratila touha a vášeň. Začala jsem manžela brát spíš jako přítele než milence, sex se pro mě stal nudnou manželskou povinností a začalo mě děsit, že už to takhle bude navždycky. Bála jsem se, že už se mě nikdy nedotkne někdo jiný, že už nikdy neucítím ty pověstné "motýlky v břiše".


A pak k nám do práce nastoupil nový brigádník. Starší chlap, který se mi na první pohled vůbec nelíbil. Ale byl to sympaťák, dobře se s ním povídalo, zdálo se, že si rozumíme, brzy jsme se spolu bavili otevřeně úplně o všem. Dlouho jsem si myslela, že i on mě bere jen jako kamarádku. A potom jsem dostala lepší pracovní nabídku, a vážně jsem uvažovala o změně zaměstnání. Začal mě přemlouvat, ať to nedělám, že mu bude v práci smutno a najednou mi řekl, že se do mě zamiloval. Šokovalo mě to a moc jsem tomu nevěřila. Nevypadal jako citově založený člověk. Celou dobu jsem si myslela, že si rád se ženami jen nezávazně užívá. Tak jsme si o tom šli promluvit do hospody a po pár pivech došlo na líbání. A mně se to překvapivě moc líbilo. Byl jemný, něžný a krásně voněl. A i "motýlky" jsem ucítila. Najednou jsem toužila po tom, aby ta chvíle nikdy neskončila. A tak jsme si dohodli nezávazný milenecký vztah, kdy si jen občas zpříjemníme společnou chvilku, ale nebudeme si na sebe dělat žádné nároky. Jenže se nám to vymklo z rukou, a zamilovali jsme se do sebe jako puberťáci. Trávili jsme spolu každou volnou chvíli a neustále si vyznávali lásku, posílali si zamilované zprávičky. Každý den, kdy jsme se neviděli, nám připadal nekonečně dlouhý, psali jsme si, jak se nám stýská, jak po sobě toužíme. Tehdy jsem byla tak zaslepená, že jsem i uvažovala o odchodu od manžela.

 


Ale po čase jsem si začala uvědomovat, že je to sice skvělý milenec, ale že náš životní styl a představy o partnerském soužití se až příliš liší, a že jako životního partnera bych ho mít nechtěla. Bylo mi jasné, že nás k sobě táhne jen fyzická touha a vášeň. Až by to zamilování vyprchalo, tak bychom si ve společné domácnosti jen lezli na nervy. Ale zatím jsem o budoucnosti nepřemýšlela. Doma jsem měla toho pravého parťáka pro život a chybějící vášeň jsem si užívala v náručí milence. Bohužel jsem nebyla dostatečně opatrná, příliš jsem riskovala, a tak po půl roce manžel na moji známost přišel. A začal boj. Manžel řekl, že mě nechce ztratit, a pokud to s milencem ukončím, uděláme tlustou čáru a začneme znova. A přítel chtěl, abych se rozvedla a žila s ním. V tu dobu jsem měla naprosto jasno v tom, že od manžela odejít nechci. Tak jsem to řekla příteli s tím, že bude lepší, když se přestaneme stýkat. Jeho reakce byla horší, než jsem čekala. Nejprve mi vyčetl, že jsem si celou dobu jen sobecky zahrávala s jeho city, samozřejmě mi předhodil to, že jsem chvíli o rozvodu opravdu uvažovala, řekl, že jsem ta největší mrcha pod sluncem, že jsem ho zničila a zlomila mu srdce a že mi přeje, aby mi jednou někdo udělal to samé. Totálně mě psychicky zdeptal. Měla jsem vůči němu výčitky svědomí a bylo mi líto, že se kvůli mně trápí. A tak mě potěšilo, když pak zavolal, za všechny ty ošklivé řeči se omluvil, a chtěl se ještě naposledy sejít a v klidu se rozloučit. Jenže rozloučení se nekonalo. Při setkání se rozplakal a začal mě prosit, ať ho neopouštím, že beze mě nemůže žít. Prý jsem jediným smyslem jeho života, jeho osudová životní láska, žádnou ženu prý nikdy tolik nemiloval. A slíbil, že už se o rozvodu víckrát nezmíní, že mu stačí, když se dál budeme občas vídat. A já jsem podlehla.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

 

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.


Scházeli jsme se dál, ale už to nebylo takové jako ze začátku. Plně jsem si uvědomovala, že to takhle nemůžu táhnout věčně. Děsila mě ta přítelova závislost na mě. A děsily mě i moje vlastní pocity. Věděla jsem, že s ním nechci žít, ale pořád mě to k němu táhlo jako magnet, nedokázala jsem se ho vzdát, nedokázala jsem být s ním, ani bez něj. Zároveň jsem se bála, že to zjistí manžel a podruhé už mi to neodpustí. Nechtěla jsem ublížit ani jednomu z nich, ale cítila jsem, že to ze mě vysává energii. Začala jsem být neustále ve stresu, měla jsem psychické problémy, stavy úzkosti a panické záchvaty. A všechno jsem se snažila utopit v alkoholu. Dřív jsem tolik nepila, byla jsem pomalu zralá na protialkoholní léčbu. Dokázala jsem celý volný den jen proležet v posteli s lahví vodky. Přítelovy sliby dlouho nevydržely a začal zase o rozvodu. Nejdřív nadávky a výčitky, pak slzy, prosby a sliby. A nakonec vášnivé usmíření. Byl to nekonečný kolotoč a já z něj nedokázala vystoupit, ani rozumně vysvětlit proč.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Lze najít lásku přes INTERNET?
VÁŠ PŘÍBĚH: Jak jsem si poradila s NÁSILNÍKEM!
VÁŠ PŘÍBĚH: Moje šéfová je NOTORIČKA


A pak přišlo nervové zhroucení. Skončila jsem na pohotovosti, kde mi předepsali prášky na uklidnění. A já si s nimi "poradila" po svém. Spolykala jsem je všechny najednou i se zbytkem naší lékárničky a zapila je vodkou. Pár dní jsem si poležela na JIP a odtud mě odvezli rovnou do psychiatrické léčebny, kde mi chtěli soudně nařídit hospitalizaci. Naštěstí tam se mnou byl manžel a podařilo se mu lékařku přesvědčit, že zavřít mě proti mé vůli by mému psychickému stavu nepomohlo, že mi doma bude líp. Takže jsme se domluvili jen na ambulantní léčbě. Dál už je to jen šílené. Už v nemocnici se mnou o všem mluvil nemocniční kaplan, četl i přítelovy zprávy a dopisy. A on i psychiatrička mě upozornili, že přítel je manipulátor a citový vyděrač zaměřený jen na sebe a své pocity. A já jsem si začala uvědomovat věci, o kterých jsem dřív příliš nepřemýšlela. Že přítel ve mně vzbudil soucit vyprávěním o svém těžkém životě, a když mi pak řekl, že až se mnou poprvé v životě našel skutečné štěstí, cítila jsem se jako bohyně. Celou dobu našeho vztahu jsem ho hýčkala a rozmazlovala, chtěla jsem mu to všechno zlé vynahradit. A vůbec jsem si neuvědomovala, že on mou láskyplnou péči přijímal s naprostou samozřejmostí, ani se ji nesnažil alespoň ze zdvořilosti odmítnout. Skutečně se skoro vždy vše točilo kolem něj, já mu poskytovala takovou oázu klidu a míru, byla jsem taková jeho "Vendulka utěsitelka". A když i po návratu z nemocnice mi vyprávěl jen o tom, jak on těch několik dní strašně trpěl, a pak mi několik minut jen plakal v náručí a já ho musela utěšovat, řekla mi doktorka, ať od něj rychle uteču pryč. Tak jsem se s ním sešla, pevně rozhodnutá to tentokrát opravdu ukončit. Držela jsem se statečně, nezabral tentokrát ani pláč. A potom mi řekl, že má rakovinu plic a že už mu nezbývá moc času. Zhroutila jsem se a opět se totálně opila. A samozřejmě mu řekla, že ho neopustím. Druhý den mi volal celý šťastný, že jsme zůstali spolu, mluvil o společných plánech do budoucna, a že se mnou dokáže všechno na světě. A mně došlo, že si tu rakovinu vymyslel! Tehdy mě poprvé napadlo, že ten člověk to opravdu nemá v hlavě v pořádku a nechápala jsem, jak mi to mohl udělat. Takhle mě vyděsit jen týden po návratu z nemocnice. Přesto jsem ho nedokázala opustit, ani s ním o té vymyšlené rakovině mluvit. Doktorka říká, že jsem na něm závislá a asi má pravdu. Nedokážu ani sama sobě rozumně vysvětlit, co mě k němu tak táhne, ale zatím to zvláštní pouto vítězí. Kamarádi, kteří ho znají a vědí o našem vztahu, mi říkají, že je to psychopat, že je mnou úplně posedlý a jen tak se mě nevzdá. I on mi neustále opakuje, že o mě nikdy nepřestane bojovat.

 


Tak ten náš šílený divný vztah pokračuje dál. Nikdo mi zatím nedokázal pomoci se od něj úplně odpoutat. Dokážeme se do krve pohádat, křičet na sebe ty nejsprostší nadávky a vzápětí se líbat tak divoce a vášnivě, jako by to mělo být naposledy v našem životě. Ještě několikrát na mě použil vymyšlené zdravotní problémy, aby si mě udržel. Vymýšlí si skoro ve všem, ani nevím, zda je pravda všechno, co mi svém životě vyprávěl a čím si mě připoutal. Nevěřím mu, někdy mám pocit, že už ho opravdu nechci nikdy v životě ani vidět. Ale pak se mi po něm začne tak strašně stýskat, že mám chuť se za ním ihned rozběhnout. Nevím, co se to se mnou děje. Jsem jak uhranutá, nedokážu ho pustit z hlavy. Vím, že je to psychicky narušený člověk, patologický lhář, manipulátor a citový vyděrač. Ale když mě obejme a políbí, celý svět kolem přestává existovat. Je pro mě jako droga.Manžel zatím nic netuší, věří, že náš poměr už skončil. Snažím se s ním znovu sblížit, a taky si dát život do pořádku a zkrotit to své pití, věřím, že to dokážu i bez léčení. Snažím se přítele nekontaktovat a doufám, že sám pochopí, že to mezi námi nemá smysl a přestane kontaktovat mě. Ale stačí, aby jednou za pár dní přišla zpráva, že mě stále miluje a nemůže na mě přestat myslet a jsem ztracená, odepíšu to samé. Nevím, co dělat, bojím se toho, jak to dopadne.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Edi Gordan 17:29 14.05.2019
Díky Bohu jsem věřil v DR ISIKOLO po přečtení tolika svědectví o jeho práci a rozhodl se ho kontaktovat. Jsem Edi Gordan. Píšu své vlastní svědectví, o němž jsem si nemyslel, že by bylo možné. Než jsem se setkal s DR ISIKOLO, cítil jsem, že tohle jsou pověrčivé přesvědčení a kouzlo nebylo vědecky prokázáno jako pravdivé, ale toto kouzelné kouzlo mě donutilo věřit jinak. JE TO DOBRÝ ČLOVĚK. Po čtyřech letech pokusu jsem se s pomocí tohoto muže vrátila s mou ex-manželkou, ale zdálo se, že se nejeví žádné možné prostředky. Pokud čtete nějaké svědectví o DR ISIKOLO, je to pravda. Moje žena Sharon mě opustila už více než 4 roky a chtěla jsem ji vrátit a pokusila se ji prosit, aby se vrátila ke mně, ale ona mi zaplatila hluché uši a veřejně jsem ze mě udělala blázna. DR ISIKOLO mě odkázal můj přítel, kterému také pomáhal na mém pracovišti, a řekl jsem mu, že je pověrčivý a blázen, aby věřil v takové věci. Ale poté, co tolik myšlenek na to, šel jsem on-line hledat ho a rozhodl jsem se ho kontaktovat na jeho e-mailu. Brzy mi dal své mobilní číslo a taky jsme si povídali. On je nejlepší. Než jeho kouzlo fungovalo, už jsem měl jistotu. Do dvou dnů, moje ex manželka po 4 letech výsměchu, že je zbytečný člověk, přišel ke mně tentokrát prosit. Nevěděl jsem, co ten muž udělal, ale je pro mě velmi dobrý. Děkuji mu a mému kamarádovi za to, že ho v životě každodenně znají. Věřím, že pomůže každému, kdo k němu přijde, o pomoc. Budete ho kontaktovat na adrese isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196, pokud chcete, aby vaše ex zpět nebo chcete nějaké řešení vašeho problému
Klara Hugo 10:59 30.04.2019
WOW!! To je ta nejkrásnější věc, jakou jsem kdy zažila v mém životě, jmenuji se Klara Hugo, nikdy jsem si nemyslela, že se budu znovu usmívat, poté, co mě můj manžel opustil se dvěma dětmi na jeden rok, všechno úsilí, aby ho vrátili, selhalo a já jsem byl zoufale jsem ho přivedl zpět domů Myslel jsem, že ho znovu neuvidím, dokud se na Facebooku neoznámím dámu jménem Ana, která mi řekla o kouzelnické kouzelnici jménem Dr Isikolo. Dala mi svou e-mailovou adresu a číslo mobilu a kontaktovala jsem ho a on mě ujistil, že do 48 hodin se můj manžel vrátí ke mně, cítím se šťastný, když jsem to od něj měl. Za méně než 48 hodin se můj manžel vrátil a začal prosit o odpuštění, když říkal, že to jsou ďáblové práce, takže jsem stále překvapení doposud o tomto zázraku, protože je to příliš reálné, aby bylo reálné, vím, že tolik dám je tam se stejným problémem mého, ale já vám dnes říkám, že je pro něj řešení e-mailem Dr. Isikolo na isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo Viber ho na +2348133261196
Jasmina Dino 10:41 25.04.2019
Děkuji DR ISIKOLO za to, že mě a mého manžela znovu spojili, všechno to začalo, když jsem oslavoval desáté výročí své matky, a na tento osudový večer jsem zavolal svému manželovi, aby věděl, kde je a později poté, co strana trošku daleko. Viděl jsem, jak můj manžel vešel s dámou, kterou jsem odvrátil a šel ho pozdravit a předstírat, že se nic nestalo, později v místnosti, když jsme se chystali spát, zeptal jsem se svého manžela, který ta dáma byla na něj, najednou na mě křičel, že jsem nikdy se ho nezeptal na to, jak žil svůj život, ale trval na tom, abych věděl, že okamžitě opustil postel a odešel pryč a od té doby jsem ho už nikdy neviděl, řekl mi, že to skončilo, ale celá moje bolest se zastavila, když jsem se setkal s DR ISIKOLO na netu, který mi řekl, že na něj hodí milostné kouzlo, a do 48 hodin se můj manžel vrátí ke mně, abych se vrátil ke mně, a stejně tak to udělal za kouzlo a za 48 hodin přišel můj manžel. prosit mě a nyní štěstí a harmonie je obnovena zpět do mého domova .. kontaktovat ho dnes na jeho e-mailu; isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp nebo VIBER ho na +2348133261196
Lana Dominik 17:46 22.04.2019
Jsem tak rád, že jsem se o své fantastické svědectví podělil. Můj život se zcela změnil za 48 hodin. Vidím se v zrcadle a usmívám se. Mám důvěru v sebe a své schopnosti poprvé ve věku. S pomocí doktora Isikola mám svého přítele zpátky v životě. Řekl omluvu 48 hodin po vytvoření kouzla. Řekl, že si uvědomil, že se nikdy nechce rozbít, že nedokáže zvládnout emocionální zavazadlo, které jsem nosil po celou dobu. Řekl, že si myslí, že je to negativní vliv na můj život a myslel, že je nejlepší odejít. Řekl, že je těžké, že jsem pořád mluvil o minulosti. Oba jsme si navzájem odpustili. Mám v kapse peníze, které jsou mé vlastní. (Moje kontrola šeku prošla, když mi bylo řečeno, že je to několik měsíců. Jsem živým důkazem toho, co může doktor Isikolo udělat. Děkuji vám moc děkuji doktoru Isikolovi za úžasnou věc, kterou jste udělali v mém vztahu. Pomohli jsme si, abychom byli schopni vidět a mluvit pravdu k sobě navzájem.Nikdy jsem si nemyslel, že by kouzlo mohlo pomoci pár, než jsem velmi rád, že jsem vás kontaktoval a inicioval všechno, aby se to stalo.Každý, kdo má vztahový problém, může kontaktovat Dr. isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196.
Tereza Ondra 09:41 12.04.2019
Ahoj všichni, jsem rád, že jsem mohl rozšířit své svědectví o silném kouzelníkovi, který se jmenuje Dr Isikolo. Jsem Tereza Ondra a žiji v Londýně, můj manžel a já jsme měli trochu boj, protože se mě chtěl rozvést, tak jsem se bál ho ztratit, protože ho miluju tak moc, že jsem hledal pomoc online a viděl jsem spoustu svědectví lidí o tom, jak jim Dr. Isikolo pomáhal a vycházel s pozitivními výsledky, jako jsou rozvody, rakovina, loterie, plodnost a další. Tak jsem mu e-mailem a řekl mu můj problém a on mi řekl, co mám dělat a udělal jsem to tak, jak mu nařídil, o 48 hodin později mi řekl, že je hotový s kouzlem a můj manžel se už se mnou nerozvede a když se můj manžel vrátil z práce mi řekl, že se už se mnou nerozvede, řekl, že nevěděl, co mu přišlo, že je mu líto, že jsem byl tak šťastný, a děkuji doktorovi Isikolo za jeho pomoc Pokud potřebujete doktora Isikolo, napište mu na adresu isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196
Nadia Mak 12:59 07.04.2019
Chci dát neomezené díky tomuto velkému muži jménem Dr Isikolo. Jsem dnes šťastná, protože můj manžel je nyní plný lásky, můj manžel mě opustil pro jinou ženu, jen proto, že jsme měli trochu nedorozumění. opustil mě a slíbil, že se ke mně už nikdy nevrátí. Celý den pláču a hledám řešení, které by mi pomohlo vrátit ho zpět. Pak jsem viděl podíl svědka na internetu Lucka. e-mailem mu a řeknu mu své problémy s mým bývalým manželem a slibuje, že ho vrátí domů do 2 dnů. opravdu je úžasný, že mi pomohl vrátit svého manžela do dvou dnů, což slibuje a můj manžel se ke mně vrátí a slíbí, že mě bude milovat navždy a prosit mě o bolest, kterou mi způsobil. Budu navždy vděčný vám Dr a já se nezastaví zveřejnit své jméno na internetu pro lidi, aby zjistili, jak jste pravdiví. A chci všem na tomto místě říct, že budu vždy vděčný tomuto muži Dr Isikolo za všechno, co pro mě udělal, můj manžel je zpátky s láskou, starostlivostí, pravdivostí a slibuje, že mě bude navždy milovat. Udělal jsem slib, že každé tělo, které znám, nikdy nebude mít problém se vztahem, emailem isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196.
Nathan Arnaud 12:43 04.04.2019
KONTAKTUJTE TENTO GREAT SPELL CASTER PRO JAKÝKOLIV POMOC isikolosolutionhome@gmail.com

Jsem velmi vděčný, že s vámi sdílím toto skvělé svědectví o tom, jak jsem vyhrál loterii s pomocí Dr. Isikola, Nejlepší věc, která se kdy v mém životě stala, je, jak v loterii vyhraju. Jsem žena, která věří, že jednoho dne vyhraju loterii. Nakonec se mi sny přihodily, když jsem emailoval doktora gbojie. a řekněte mu, že potřebuji čísla loterie. Přišel jsem na dlouhou cestu utrácet peníze na letenku, jen aby se ujistil jsem vyhrát. Ale já nikdy nevím, že vítězství bylo tak snadné, až do dne, kdy jsem myslel kouzlo kolečko on-line, který tolik lidí mluvil o tom, že je velmi velký v casting loterie kouzlo, tak jsem se rozhodl dát to try.I kontaktoval tohoto muže a on udělal kouzlo a on mi dal výherní loterijní čísla. Ale věřte mi, když se tahy dostaly mezi vítěze. Vyhrál jsem součet 730 000 eur. DR ISIKOLO opravdu jste nejlepší, s těmito lidmi můžete miliony peněz prostřednictvím loterie. Jsem tak ráda, že jsem se s tímto mužem setkala, navždy vám budu vděčná. Email mu isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho na +2348133261196
Izeta Enes 09:23 30.03.2019
Když jsem našel Dr. Isikola, byl jsem v zoufalé potřebě přivést svého bývalého milence zpět. Nechal mě pro jinou ženu. Stalo se to tak rychle a vůbec jsem neměl žádnou situaci. Prostě mě po 3 letech bez vysvětlení vyhodil. I kontaktovat Dr.Isikolo přes jeho webové stránky a on mi řekl, co musím udělat, než mi může pomoci, a já jsem udělal to, co mi řekl, až poté, co jsem poskytl to, co chtěl, vrhl milostné kouzlo, aby nám pomohl dostat se zpět . Krátce po tom, co udělal své kouzlo, začal můj přítel znovu psát SMS a cítil se hrozně, co mi právě dal. Řekl, že jsem v jeho životě nejdůležitější osobou, a to teď ví. Stěhovali jsme se spolu a byl pro mě otevřenější než dříve a pak se mnou začal trávit více času než dříve. Od chvíle, kdy mi doktor Isikolo pomohl, je můj partner velmi stabilní, věrný a blíže ke mně než dříve. Vřele doporučuji DR ISIKOLO každému, kdo potřebuje pomoc. E-mail: isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Whatsapp ho na +2348133261196
lucas eden 10:40 28.03.2019
Vydávám svědectví o Dr. Isikolo. V loterii jsem vyhrál 100 000 eur, vzal jsem radu od někoho, kdo hovořil o této skvělé kouzelnické kouzelnici jménem DR ISIKOLO, kterou osoba podala svědectví na blogu, jak mu DR ISIKOLO pomohl vyhrát loterii tím, že mu poslal výherní číslo i byl zvědavý a myslel jsem, že to bylo všechno vtip, dokud jsem se obrátil na toto kouzlo kouzlo, abych sám věděl, jak tato práce způsobila, že jsem strávil hodně nákupu vstupenek a nikdy nevyhrál. Obrátil jsem se na něj a on mi řekl, co je třeba udělat, a udělal jsem to a on mi řekl, abych počkal na tři dny a opravdu mi dal vítězná čísla, abych mohl hrát v loterii, kterou jsem udělal. první mezi vítězi. Řekl mi (můj syn vše, co potřebuju, abys pro mě udělal, je ujistit se, že se o toto svědectví podělíš s ostatními, aby mohli také vyhrát v loterii, protože nemám moc času kouzlit na internetu), to je důvod, proč jsem sdílení tohoto svědectví s vámi, že pokud chcete vyhrát v loterii je to způsob, jak on-line tipy vám mohou pomoci, obraťte se na jeho isikolosolutionhome@gmail.com nebo Whatsapp ho na +2348133261196 je jediná odpověď, že váš problém vyhrát loterie
Adina Josef 20:20 26.02.2019
JAK JSEM MÁ HUSBAND ZPĚT DOMA S POMOCOU REÁLNÉHO A VÝZNAMNÉHO SPELL KASTER Dr Isikolo CALL / WHATSAPP +2348133261196. Jmenuji se Adina Josef, skoro jsem vzal svůj život kvůli mému manželovi, který mě opustil a přestal volat moje hovory, aby mi odpovídal mým e-mailem a mým vzkazům. Řekl mi, že mi už nevěří, snažil jsem se ho přesvědčit a prosit, ale on mi nevěří, ani mi neodpoví, dokud nebudeme bojovat a rozloučíme se po dobu 6 měsíců, a pak si uvědomím, že bez něj nemůžu žít kvůli lásce Mám pro něj. Snažil jsem se všechno, abych ho dostal zpátky, ale nepracoval pro mě, nějaké falešné kouzelnické kolečka mě otřásly a odešly s mými penězi, dokud jsem nenarazil na toho muže zvaného Dr. Isikolo, který mi pomohl za mne kouzlit a vidím, že se můj manžel vrátil po 48 hodinách mě prosil o odpuštění, byl jsem tak překvapen, že kouzelník, jako je doktor Isikolo, stále existuje. Pokud někdo tady potřebuje nějakou pomoc, s veškerou upřímností, kontaktujte Dr. Isikolo dnes On isikolosolutionhome@gmail.com Můžete také Co ho můžete poslat na +2348133261196
1 2