Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Životní příběh čtenářky Kláry vám ukáže, že hledání lásky je mnohdy složitá a trnitá cesta, kterou mohou ovlivnit i sociální sítě.

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak mi Facebook změnil život

Žena a počítač
zdroj: Thinkstockphotos Žena a počítač
aktualizováno 02.03.2017, 00:00 | 02.03.2017, 00:00 | doma.cz / čtenářka

Životní příběh čtenářky Kláry vám ukáže, že hledání lásky je mnohdy složitá a trnitá cesta, kterou mohou ovlivnit i sociální sítě.

"Na začátku puberty si každá mladá dívka představuje setkání s princem na bílém koni. To byl i můj případ. Nejprve jsem měla pocit, že prince na bílém koni nikdy nepotkám. Na základce mě kluci příliš nevnímali. Nepřišla jsem jim jako objekt k pomilování. Jinými slovy nebyla jsem příliš hezká ani oblíbená.


Na konci základky se ale vše změnilo a já začala věřit, že jednou svého prince poznám. Osud zamíchal kartami opravdu neskutečně. Nikdy jsem nebyla svatoušek a každému partnerovi jsem dávala dost najevo, že chlapům pohrdám, a to především kvůli vlastním zkušenostem ze základky. Také moje maminka měla nepříjemné zkušenosti s muži, protože ji můj biologický otec mlátil.

 


Pak přišlo období, kdy jsem se osamostatnila. Právě v tomto období mě muži začali přesvědčovat o tom, že nejsou všichni stejní. Byla jsem nucena kvůli práci odjet z rodného města do srdce naší vlasti. V Praze jsem začala pracovat jako operátorka a poznala jsem mnoho zajímavých lidí. A to jsem ještě netušila, co všechno se stane. To mi bylo zmiňovaných 19 let.

 

Napište nám svůj příběh

Prožila jste něco zajímavého?

Vydal by váš život na knihu nebo film?

Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?

Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

 

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.

 


V Praze pracovala i moje maminka, která mě seznámila s jedním velice krásným mladíkem. Pracoval jako pizzař a já se musím přiznat, že to byla láska na první pohled. Netrvalo dlouho a začali jsme spolu chodit a po čtrnácti dnech i bydlet. Po půl roce přišla první velká krize a rozešli jsme se. Pak jsme se dali zase dohromady, ale já jsem cítila, že to není ono. Rozhodla jsem se, že si půjdu vyčistit hlavu a zvolila jsem procházku na Vyšehrad. V tom okamžiku jsem potkala u této krásné památky muže, se kterým jsem před rokem pracovala v call centru. Nevypadal jako model, ale byl velmi sympatický a charismatický. Prohodili jsme pár vět, zasmáli se a podali si ruce, a pak se stalo něco, co jsem zažila poprvé v patnácti letech.

 


Při podání ruky si ji přitáhl k ústům a něžně ji políbil na hřbet. Další rok uplynul a já zažívala muka s novým přítelem, který byl sice krásný, ale neuvěřitelně žárlivý. Pak jsem se opět vydala na Vyšehrad. Úplnou náhodou jsem tam znovu potkala bývalého kolegu. V tu dobu zrovna koupil byt a pozval mě na kolaudaci. S lítostí jsem se omluvila, že nejspíš budu v práci, ale byla to jen výmluva, abych nemusela svému žárlivému krasavci vysvětlovat, kam skutečně jdu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Zavinila sis to sama - řekli znásilněné dívce!
VÁŠ PŘÍBĚH: Čekám dítě se švagrem. Jsem na dně!
VÁŠ PŘÍBĚH: Hrůzné znásilnění nezůstalo bez následků!


Všichni kolem mi říkali, že bych se měla s žárlivcem rozejít a přidali se k tomu i nejbližší přátelé. Říkala jsem si, že to skutečně nemá smysl, a tak jsem se s ním rozešla. Bohužel jsem musela řešit stěhování. V tu dobu se do Prahy stěhoval kamarád z rodného města, a tak jsme asi tři měsíce spolu bydleli v hostelu. V novém roce jsem se připojila na Facebook a říkala jsem si, že bych se pomalu zase mohla začít scházet s lidmi, které jsem zanedbávala. A tak se stalo, že jednoho krásného dne jsme se domluvili se zmíněným kolegou. Příští rok 27.1. to budou již tři roky, co jsme spolu. Jsem neuvěřitelně šťastná a plánujeme společnou budoucnost. S menšími problémy procházíme životem ruku v ruce. Můžu říct, že vedle sebe nemám jen partnera a milence, ale také skvělého kamaráda a rádce.

 

ČTĚTE NA DALŠÍCH MAGAZÍNECH:

Dojemný příběh: Díky Patrikovi se zbité stařence změnil život!
VAŠE PŘÍBĚHY: Můj život s troskou
VAŠE PŘÍBĚHY: Potrat mi vzal chuť žít

 

Tak toto je můj příběh pro ostatní ženy mám jeden vzkaz. Nikdy neztrácejte naději.Brzy zaklepe štěstí na dveře a vy budete mít svého prince."

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Facebook 15:49 03.03.2017
A co ten titulek? Souvislost s uveřejněným příběhem nulová.