Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtenář David nám poslal zajímavé zamyšlení nad fungováním seznamek.

VÁŠ PŘÍBĚH: Lze najít lásku přes INTERNET?

Internetová seznamka
zdroj: Thinkstockphotos Internetová seznamka
aktualizováno 27.07.2017, 00:00 | 27.07.2017, 00:00 | doma.cz / čtenářka

Čtenář David nám poslal zajímavé zamyšlení nad fungováním seznamek.

Na internetu dnes máme nespočet seznamek, ale pro jeden typ lidí, kam se řadím i já, zde bohužel žádná vhodná není. Nabízí se tedy možnost, zda něco nepodniknout v tomto směru. Minimálně bych však chtěl upozornit na náš „druh“ a možná pak učinit dva lidi šťastnější. A na jaký že to druh narážím? Je to zvláštní typ, který charakterizuje sexuální vášnivost na straně jedné, ale odmítání promiskuity na straně druhé. Takový jedinec, který do doby, než potká opravdu toho pravého, žije povětšinou sám, avšak nemusí být vůbec zapšklý, frigidní či jakkoliv jinak divný, ale prostě jen nepotkal ten správný protějšek. Ovšem kde hledat?

 


Vystudoval jsem VŠ, snažil jsem se dostat se na určitou úroveň, něco dokázat, trochu si pocestovat. Na seznamování jsem začal aktivně pracovat teprve až po třicítce. Na podzim tomu bylo pět let, kdy jsem zareagoval na příběh jedné čtenářky jistých stránek a následně napsal svůj, který byl též s mým souhlasem zveřejněn. Od té doby se dá říci, že jsem v seznamování dosti aktivní, nicméně v naší vlasti panující okolnosti bohužel nevedly k tomu, abych učinil nějaký větší pokrok, ačkoliv jisté krůčky kupředu tady jsou.


Na základě mého seznamovacího článku se ozvalo více mladých žen, ale většinou z toho nic nebylo. S jednou jsme však vykazovali mnoho společného, a tak jsme se sblížili. Byl to hezký čas, kdy jsme se těšili jeden z druhého, ale bohužel po několika měsících našeho vzájemného bližšího poznávání, které spočívalo hlavně v písemné podobě, i když jsme samozřejmě realizovali i osobní schůzky, vyšlo najevo, že naše způsoby uvažování jsou přece jen trošku odlišné a nůžky propasti, která by postupně mezi námi vznikala, by se postupně rozšiřovaly. Naše naděje jsme ukončili jako kamarádi, nezlobíme se na sebe a máme oba snad jen hezké vzpomínky.

 


Na druhé straně toto bylo pro mě současně slušné zklamání, protože jsem očekával konečně déle trvající štěstí, proto jsem si dal poté asi rok přestávku a neprojevoval nijaké větší aktivity. Později jsem začal se snahou nadcházet svému štěstí prostřednictvím klasických seznamek, kupř. Štěstí, ale s mými požadavky bezúspěšně. Jsou zde sice registrování řádově desetitisíce lidí, ovšem většinou takových, kteří již měli více sexuálních partnerů, a nějakou tu vzácnou výjimku, která se sem tam mezi ně zabloudí, člověk nemá šanci najít, neboť je to vše čistě o náhodě.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.

 

Asi před dvěma léty mi jedna oslovená slečna poradila poté, co četla můj inzerát, že bych měl spíše vyvinout snahu na seznamce pro věřící, kde takové ženy jsou. To já jsem sice už dávno sám tušil, ale byl jsem přesvědčen o tom, že se tam budou vyskytovat jen samí fanatici. Přesto jsem její radu uposlechl a začal být aktivní na tomto poli, přičemž nyní tomu bude dva roky, co ztrácím čas se seznamkou pro věřící. Na rozdíl od té normální se za tu dobu sice ozvaly řádově desítky žen, některé ani vzhledově nevypadaly vůbec špatně, nicméně jsem si na základě zkušeností z praxe jen ověřil a potvrdil to, co jsem si dávno myslel, což píši v předchozím odstavci.

 


Vida tu beznadějnou situaci u nás v republice jsem postupně dále slevil ze svých požadavků, že by moje partnerka např. měla umět lyžovat či měla ráda tancovat. Soustředil jsem se více méně už jen na to, aby to případně byla (dle mých představ) slušná holka a aby měl člověk koho obejmout, přitulit, pohladit, políbit atd., přičemž aby to nebylo pudové, ale mohlo být současně zapojeno srdce i mozek, a tudíž aby to byl opravdový zážitek, který může nastat jen v případě, bude-li to zároveň žena, ke které budu též něco cítit nejen tělesně a které si budu moci vážit. Abych byl úplně přesný, jeden nadějně vypadající „úlovek“ tady byl, ale neradoval jsem se z něho dlouho.


Začátkem minulého roku se mi shodou náhod podařilo na jiné seznamce pro věřící najít dívku, která hledala něco podobného. A ačkoliv byla proti mně ještě náctiletá (kterým se člověk zpravidla vyhýbá, protože ještě zdaleka nemají rozum), svou mentální vyspělostí by strčila do kapsy řadu třicítek, možná i starších. Navíc jsme měli tolik rysů, které nás spojovaly, a vypadalo to, že by to konečně mohla být ta pravá. Mimo jiné sexuálně nezkušená, slušná, ale přesto vášnivá dívka, žena, jakou přesně hledám. Naneštěstí však kromě lásky ke mně měla ještě jednu, a to k jakémusi společenství, za kterým se schovává nějaká náboženská sekta, a té se bohužel po pár měsících podařilo v ní veškerý smysl pro partnerskou lásku zcela zabít. Nepomohla snaha ani jejích rodičů, ani moje, prostě přes všechno naše úsilí tomu zabránit skončila ve špinavých spárech této sekty, což vlastně znamenalo i konec naší lásky. Nyní nezbývá než doufat pro její dobro, že sama snad jednou – co nejdříve – procitne a uvědomí si svůj fatální omyl, jako se tak naštěstí v životě stalo u řady jiných dívek.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak jsem si poradila s NÁSILNÍKEM!VÁŠ PŘÍBĚH: Jak jsem si poradila s NÁSILNÍKEM!
VÁŠ PŘÍBĚH: Sliboval mi věrnost, ale pak do našeho vztahu vstoupila BEJVALKA!
VÁŠ PŘÍBĚH: Moje šéfová je NOTORIČKA


Ten, kdo hledá pouze sex se zkušenou ženou, zde má erotické seznamky; kdo chce sex a současně k tomu partnerství, najde na běžných seznamkách; onen, který chce jen partnerství + sex výlučně za účelem zplození dětí, uspěje na seznamkách pro věřící, ale ten, který by chtěl začínat se svojí partnerkou s fyzickou láskou „od nuly“, kde má hledat?! Máme specializované seznamky jako např. pro homosexuály, které dnes u nás považujeme za normální, ale člověk, který touží po tělesně čisté ženě (a nabízí sám totéž, což je fair), aby se téměř bál vyjádřit své přání!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře