Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Čtenář Josef nám napsal: Dovolte mi, abych se svěřil se svým životním příběhem. Dlouho jsem zvažoval, zda se mám k tomuto kroku odhodlat. Pokud můj článek zveřejníte, myslím si, že tím pomůžete mnoha lidem.

VÁŠ PŘÍBĚH: Manželku mi znásilnil kamarád

Znásilnění - 3
zdroj: Thinkstockphotos Znásilnění - 3
aktualizováno 06.04.2017, 00:14 | 06.04.2017, 00:14 | doma.cz / čtenářka

Čtenář Josef nám napsal: "Dovolte mi, abych se svěřil se svým životním příběhem. Dlouho jsem zvažoval, zda se mám k tomuto kroku odhodlat. Pokud můj článek zveřejníte, myslím si, že tím pomůžete mnoha lidem."

S mojí ženou jsem již sedm let. Náš vztah byl vždy nádherný, jezdili jsme na výlety, dovolené. Nikdy jsme se za tu dobu nehádali. Z naší lásky vznikla i dcerka Terezka, které jsou nyní tři roky. Vše se nyní točí kolem ní. S příchodem dcerky ale skončilo romantické výletování i dovolené. A po skončení mateřské se naše rodina musí uskromnit a vyjít s dvanácti tisíci. Manželka má problémy s plotýnkami a nemůže sehnat práci. Musel jsem začít více pracovat, abych mohl mít o tři tisíce víc. Brzy ráno jsem odjížděl do práce a vracel jsem se až ve večerních hodinách. Byl jsem unaven a tak jsem byl rád, že si mohu dát sprchu a ulehnout do postele. Do práce jsem začal chodit i o sobotách. Volné neděle jsem věnoval rodině. Manželka si na sociálních sítích našla kamarády. Byl jsem rád, že se alespoň nenudí. Že má si s kým popovídat.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Tajemné síly mě ochránily před autonehodou
VÁŠ PŘÍBĚH: Jedna facka odstartovala kolotoč násilí a strachu
VÁŠ PŘÍBĚH: Jak mi Facebook změnil život

 

Letos v srpnu se ale spousta věcí změnila. Manželka se stále více uzavřela do sebe, už žádné návštěvy, nikdo k nám nejezdil a ona trávila den pouze tím, že byla doma s Terezkou. Dokonce i její vztah ke mně se změnil. Při konverzaci byla vždy velmi vznětlivá. Ale nikdy to nešlo do hádek. Já začal fungovat jako zrcadlo. Její slovní útoky jsem jí vracel. Stále se to stupňovalo. Sex mezi námi téměř přestal existovat, a když už něco bylo, tak to bylo „nucené.“ Sex ji nebavil a i mně se přestával líbit.

 

 

V září se naše komunikace držela asi jen kvůli Terezce. Vnímal jsem, že je Terezka snad jediným spojením mezi námi. Od poloviny října jsem začal manželku podezřívat z nevěry. Dokonce jsem z nevěry ji obvinil na základě nepodložené informace z práce. V pondělí jsem se vrátil z práce dříve a chtěl jsem slyšet PRAVDU. „Ano, byla jsem ti nevěrná, ale jen jednou a naposledy.“ Její odpověď mě dorazila. Ale řekl jsem si, že nebudu jednat agresivně, ale chci slyšet všechny podrobnosti. Čím více mi vše popisovala, tím mi bylo více zle. Ale byl jsem klidný, naopak jsem jí při tom hladil. Jak více mi to popisovala, došlo mi, že to nebylo jen tak. Jednalo se totiž o znásilnění.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.


Kamarád jí znásilnil. Tím útočníkem byl Libor, manželky kamarád. První schůzky probíhali úplně normálně. Povídání, společná káva… Při poslední schůzce jí Libor slíbil, že vyrazí na kávu. Vyzvedl ji doma a ona k němu měla důvěru. Sedla si s ním do auta a vyrazili do restaurace ve městě. Najednou Libor s autem odbočil na lesní cestu s tím, že se půjdou projít. Mé ženě vše okamžitě došlo, ale dostala strach. Jejich procházka skončila na nedaleké louce. Sexuální a psychický nátlak ze strany Libora se zvyšoval a svlékl jí kalhoty. Bez ochrany na ni zalehl. Podvolila se, měla strach, že ji zmlátí, okrade a nechá ji tam. Když bylo po všem, oddychla si, ale stále měla strach. Vyhrožoval jí, že pokud něco řekne, tak on rozvrátí naše manželství. Kontakt s ním okamžitě přerušila, chtěl zas někdy přijet, ale po tomto zážitku ho manželka už nechce vidět. Sex se jí stal odporný, při každém sexu se mnou si představila všechno hnusné, co se stalo v lese. V hlavě skrývala tajemství, které by mohlo zničit celou naši rodinu.

 

 

Trestní oznámení jsme sice na Libora nepodali – už se k tomu nechceme více vracet. Tímto článkem tato životní zkušenost končí. Libor je vedoucí ve skautském oddílu, a tak by se mohl najít někdo, koho obtěžoval třeba na táboře nebo na jiných setkáních. Apeluji tedy na ženy a dívky – nebojte se svým blízkým svěřit. Chlapi – mějte pochopení, nevyvádějte kvůli podezření z nevěry. Realita může být i trošku jiná. Vztah mezi mnou a mojí ženou se touto hroznou zkušeností zpevnil. Aby se naše šrámy na duši rychleji uzdravili, jsme objednáni k psycholožce a já věřím, že díky její pomoci snadněji na vše špatné zapomeneme a budeme konečně opět rodina.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lokvenc 14:26 31.10.2017
Před třemi lety jsem byl s Liborem ve stejném skautském oddíle a on mne taky znasilnil. Taky jsem to nechtěl. Tak pozor na Libora, každé pole proorá
abbc 07:51 11.04.2017
Pěkně nás tady nova krmí :-D
Úplný hovaddo. 09:49 07.04.2017
Kamarád mi tvrdí, že ho má manželka znásilnila. Sally mám mu věřit?
nakoibyl 20:06 06.04.2017
jejda, já měl takových kamarádů co jsem jim nasadil tu krásnou ozdobu - zůstaly krásné vzpomínky. To Sobotka nestihne, ten bude mít jen vzpomínky na Angelu, jak jí lezl do....
123 12:31 06.04.2017
Hezky vymyšleno, realita to ale nebude.. Ona to totiž opravdu vůbec nechtěla... :-(
Míla 08:10 06.04.2017
No, v mladším věku, kdy jsem byl "divočák"..se toto stát v mé rodině, Libor by od té doby jezdil na vozejčku..minimálně...