Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chtěla bych se s vámi podělit o příběh a svou zkušenost. Snad některé z vás třeba i pomohu, protože určitě nejsem sama, co zažila tento příběh, napsala nám čtenářka Zuzka.

VÁŠ PŘÍBĚH: Náš vztah byl plný NEVĚRY a LŽÍ

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 10.08.2017, 00:53 | 10.08.2017, 00:53 | doma.cz / čtenářka

"Chtěla bych se s vámi podělit o příběh a svou zkušenost. Snad některé z vás třeba i pomohu, protože určitě nejsem sama, co zažila tento příběh," napsala nám čtenářka Zuzka.

Začalo to na jedné diskotéce, kde jsem se u baru seznámila s Honzou. Znala jsem ho už z vyprávění mé kamarádky, která randila s jeho kamarádem. Ten den se mi zmínila, že Honza o mně už nějakou dobu mluví a moc se mu líbím. Jak už to na diskotékách chodí, docela jsem se připila, ale pořád jsem věděla, co dělám. Honza mě pozval na panáka, a tak jsem šla. Potom jsme se šli projít. Přitiskl si mě k sobě a začali jsme se líbat. Bylo to nezodpovědné po tak rychlém setkání, ale když se mě dotkl, cítila jsem něco, co jsem k nikomu ještě necítila, probíhalo mnou brnění a o motýlcích v břiše ani nemluvím.

 


Druhý den jsem myslela, že to byl pouhý úlet a už to nebude mít pokračování, ale mělo. S Honzou jsme se scházeli, jezdili na výlety, večeře a trávili spolu hodně času. Nakonec se mě zeptal a začali jsme spolu chodit. Ovšem já jsem ještě byla panna a jelikož byl o šest let starší než já, tak měl také více zkušeností. Co si budeme nalhávat, byl to vyhlášený proutník. Jenže znáte to. Myslíte si, že ho dokážete změnit, ukážete mu něco nového a bude všechno klapat. A taky že klapalo. Nějakou dobu ano. Akorát jsem neustále poslouchala řeči lidí, že mi ublíží, že je takový a nezmění se. ale já měla svou pravdu. Řeknu vám, byl to nejkrásnější měsíc. Milovala jsem ho a on mě taky, nebo spíš jsem si to myslela. Háček byl v tom, že jsem nebyla připravená se s ním vyspat. On to respektoval. Netlačil na mě, vysvětlil mi, že až budu připravená, tak se o tom můžeme pobavit, ale že mi nechce nijak ublížit, a tak na mě počká. Mladá, hloupá, naivní, nezkušená...to jsem byla celá já. A tak jsem Honzovi uvěřila.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?
Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.


Čas plynul a mně s ním bylo krásně. Každý jeho dotek se mnou dělal něco neuvěřitelného. Jak už to ve vztazích chodí, vždy není posvícení a náš vztah bych nazvala jako polojasno místy přeháňky. Dokonce jsme se trošku posunuli dál a já ho představila našim. Měli z něj divný pocit, že to prý není kluk, kterého si ke mně představovali. Jenže namlouvat něco holce, když je v tom až po uši, je k ničemu. Všechno klapalo, ale pak nastal den D.

 


Dozvěděla jsem se, že mě Honza podvedl hned první týden, co jsme se dali dohromady. To na mě bylo silné kafe, a tak jsem se opila. Zavolala jsem mu, protože jsem si myslela, že mi to vyvrátí a řekne, že to není pravda. On se mi ale přiznal, a tak jsem to ukončila. Položilo mě to a byla jsem na pokraji zhroucení.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Chodila jsem s učitelem!
VÁŠ PŘÍBĚH: Nemůžu zapomenout na první lásku...už devět let
VÁŠ PŘÍBĚH: Z nevinného sexu se vyklubal stalking

 

Takže ženy, z vlastní zkušenosti vím, že sukničkář sukničkářem zůstane! Nemá cenu člověka měnit, akorát se pak trápíme. Jsem ráda, že jsem se s Honzou hned nevyspala a neublížila si ještě víc. Stojí nám to za to? Takhle se trápit? Jen kvůli tomu, že nějaký chlap si chce užít? Byla to pro mě obrovská zkušenost. Vím, že nikdy stejnou chybu už neudělám.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ana_x 10:52 04.10.2017
Tak to jsi možná natrefila na úplně téhož hajzla. Ale měla jsi víc štěstí, protože i když jsem měla ze začátku nějaké náznaky, že mě podvádí, byla jsem prostě slepá a skončila jsem to až po 3 letech, kdy jsem náhodou narazila na zamilované vzkazy, co si psal s různými holkami v době, kdy jsme spolu začínali. A věř nebo ne, jedna z nich se také jmenovala Zuzka :-( Buď ráda, že jsi ho odhalila tak brzy.
Renata Suková 20:44 10.08.2017
Nebude se vám to asi líbit- ale je to tak! Mladý kluk "to" potřebuje a asi nevydrží tak dlouho čekat, zvlášť když docházelo se Zuzkou stále ke krásným předehrám, ale nikoli dohrám. Je docela možné, že měl Zuzku opravdu hodně rád, respektoval její přání, svoje fyzické potřeby si odbyl jinde , s děvčetem, ke kterému neměl žádný vztah. Tak to u mužských je a kdyby to ženské tolik neřešily, bylo by méně trápení.
Natahovat kluka nikdy neškodí, ale nesmí se to přehánět. Kdyby v pravý čas povolila, možná, že by bylo vše OK- možná taky ne, kdo ví. Třeba to je opravdu holkař. Myslím, že taková dívenka nezkušená by ještě neuměla dát mu takové zážitky, co nějaká mrška vypracovaná - to se stalo mně- sešli jsme se v postýlce po nějakém roce a zíral. Ale to už nebavil zas on mne.
Já bych řekla-neřešit a nepátrat. Dokud by byl stále milý, hodný, zamilovaný- jak by začal být protivný, zlý, tak se asi zaháčkoval vážněji jinde. Dát mu kopačky první, pak to malilinko bolí míň. Zaboha mu nedat najevo, že se trápím.
No, kdyby aspoň jedné holčičce moje životní zkušenosti 70 leté babky pomohly, bylo by dobře. Holky, napište mi. sukovarenata@seznam.cz