Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Lucie při vysoké škole hledala nějakou brigádu. Blonďaté vlasy, modré oči, dlouhé nohy a velká prsa jí pomohly k práci hostesky, která ale nebyla placená podle jejích představ. Pak ale přišla nabídka, začít si vydělávat jako luxusní společnice pro...

VÁŠ PŘÍBĚH: Nechávám se vydržovat bohatými muži, v pravou lásku přesto stále věřím

Luxusní společnice
zdroj: oficiální zdroj Luxusní společnice
aktualizováno 06.10.2018, 00:08 | 06.10.2018, 00:08 | doma.cz

Lucie při vysoké škole hledala nějakou brigádu. Blonďaté vlasy, modré oči, dlouhé nohy a velká prsa jí pomohly k práci hostesky, která ale nebyla placená podle jejích představ. Pak ale přišla nabídka, začít si vydělávat jako luxusní společnice pro zámožné muže…

K práci společnice jsem se dostala přes brigádu hostesky na začátku svého bakalářského studia, takže nějakých 5 let zpátky. Ten první rok bych upřímně nepočítala. Zkoušela jsem spolupráci s několika agenturami, což mi nevyhovovalo. Bylo to takové hledání cest, když jsem nevěděla, jak to funguje, jak sehnat klienty, co od toho čekat a tak dále. Takže já osobně počítám, že opravdu profesionálně, což znamená, že jsem skutečně schopná uspokojit požadavky svých klientů, funguji poslední čtyři roky. Začátky jsou samozřejmě vždycky těžší, takže než jsem se v tom naučila chodit, chvilku to trvalo. V situaci, že si sama vybírám, s kým se setkám (což mi vyhovuje), jsem poslední dva roky.

 

Na rozdíl od eskortu nebo klubu, případně slečen na privátech, profesionální společnice pracují mnohem méně. Jejich ceny jsou vyšší, klienti s nimi chtějí strávit delší čas, a rozhodně se nejedná jen o to jedno. Hledají doprovod na služební cesty, partnerku pro cestování i sdílení zážitků.

 

Tipy na zajímavé čtení:


Lucka si o své profesi vede blog, mrkněte na mysecretpassionlife.com. Pokud vás podobné čtení baví, máme pro vás další tipy! O zákulisí této profese se rozepsala také autorka blogu slecna-prostitutka.blog.cz, život s více milenci si užívá Ema na svém blogu stykysemou.cz nebo dívka, která si říká Citová prostitutka a své story píše na citovaprostitutka.blog.cz. Do prostředí radění a užívání si v gay komunitě vás vtáhne prazskabuzna.cz.

 

Není to práce, spíše výdělečný koníček


To, co dělám, jako práci vůbec nevnímám. Každý máme jinou povahu, jiné potřeby a preference. Rozhodně to není pro každého, nicméně já jsem se v tom opravdu našla. Sex miluju, stálého partnera aktuálně nemám, takže veškerá sexuální dobrodružství, posouvání hranic, prozkoumávání vlastní sexuality mě velmi baví. Navíc mohu při přípravách na setkání naplno rozvíjet svou vášeň pro sexy spodní prádlo, make-up a módu.
I já jsem zažila situace, které mi nebyly úplně příjemné, ale vzhledem k tomu, že jsem opravdu extrémně pozitivní člověk, už jsem je zapomněla. Navíc jsem se pro ni dobrovolně rozhodla a svého rozhodnutí určitě nelituju. Ráda vzpomínám jenom na ty skvělé, kterých je opravdu většina.

 

Luxusní společnice
(Foto: oficiální zdroj)


Díky tomu, co dělám, jsem poznala spoustu zajímavých lidí, ve většině případů extrémně úspěšných ve svých oborech, takže už jenom mít možnost si poslechnout jejich životní příběh, zkušenosti, názory bylo velmi obohacující. Mám možnost cestovat, takže rozhodně můj pohled na svět není jako dřív.
 

Velmi často s klienty samozřejmě řeším důvod, proč tráví čas se mnou, a ne se svou partnerkou, případně manželkou. Což je myslím věc, která mi hodně dala do budoucna (tím myslím do mého budoucího partnerského vztahu) i do ostatních mezilidských vztahů, protože ze všeho, co jsem slyšela, skutečně valná většina problémů tkví v tom, že nedokážeme říct, co chceme, nechceme slyšet, nedokážeme naslouchat, co potřebuje nebo chce ten druhý, z čehož samozřejmě vzniká spousta frustrací, nedorozumění, odcizení a tak dále. A nemyslím pouze sexuální stránku. Díky svým klientům jsem měla možnost procestovat takřka celý svět, užívat si luxus, který bych jinak vzhledem ke svému věku a rodinnému zázemí nikdy neměla šanci zažít. A samozřejmě nemohu opomenout ani překrásné hmotné dary od klientů.


ČTĚTE TAKÉ:

Atraktivní ženy chtějí, aby za ně muži platili
Odpustíte nevěru s prostitutkou?
Milenec na objednávku. ROZHOVOR s gigolem

 

Lucie není holka na zavolání, která by jen seděla u telefonu a čekala, až nějaký klient zavolá a z obavy, aby nepřišla o dobře placenou nabídku, neměla žádný vlastní život. Dělá toho hodně: Dokončuji postgraduální studijní program, hodně sportuji, ráda trávím čas s přáteli. S tím rozdílem, že několik večerů, případně víkendů a jednou za čas i týdnů v rámci dovolených trávím s některým ze svých klientů. Samozřejmě mám tu výhodu, že kromě volného času mám i prostředky, jak si jej užít.

 

Kdy chodí společnice do důchodu?


Tato práce je obdobná například modelingové branži, vzhled zde hraje velkou roli. Vím, že i přesto, že dobře vypadám, blíží se věk, od kterého už nejste pro klienta tak zajímavá, vaše cena jde dolů a dostáváte méně nabídek na setkání. Je to samozřejmě velmi individuální, jsou i starší ženy, které si vybudují síť kontaktů, jichž pak využívají v pozdějším věku. Já jsem to měla od začátku nastavené tak, že ve chvíli, kdy dokončím studium, což už se blíží, se svým druhým životem skončím.

 

Je těžké utajit takovou živnost?


Všechno jde, když se chce. Samozřejmě je to občas náročné a chce to trošku více obezřetnosti, nicméně pokud s nikým nebydlíte 24 hodin, 7 dní v týdnu a umíte obstojně lhát, tak se to dá. Já nyní stálého partnera nemám. Po zkušenostech, které mám, jsem se rozhodla, že nechci kombinovat žádný stálý vztah se „vztahy”, které mám se svými klienty. Ale znám slečny, které mají klasický partnerský život a od toho si občas odskočí na nějakou schůzku.

 

V lásku stále věřím. Láska je podle mě největší síla vesmíru a jedna z nejsilnějších energií. To, že jsem se setkala pro někoho s možná větším počtem mužů a navázala s nimi intimní vztah, nevnímám jako nevýhodu, ale naopak jako obrovskou výhodu. Protože vím, co chci, co potřebuju, dokážu si o to říct… Z těch všech příběhů, které jsem slyšela, se člověk poučí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře