Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Chtěla bych se podělit o to, jak jsem zjistila, že mě manžel podvádí díky sledování kalorií na chytrých hodinkách. Celkem jedinečné, však?

VÁŠ PŘÍBĚH: O manželově nevěře jsem se dozvěděla díky chytrým hodinkám

Překvapení
zdroj: Getty Images Překvapení
aktualizováno 21.03.2019, 00:00 | 21.03.2019, 00:00 | doma.cz / čtenářka

Chtěla bych se podělit o to, jak jsem zjistila, že mě manžel podvádí díky sledování kalorií na chytrých hodinkách. Celkem jedinečné, však?

V práci jsem si vzala den volna, abych vyventilovala můj hněv a zklamání a (ne)překvapivě mám před sebou poloprázdnou láhev Chardonnay a hotový příběh. Prudce terapeutické. Jak se na to teď dívám, přemýšlím, zda existuje vůbec nějaká hranice, kam až může žena zajít, jen aby jí pak někdo zlomil srdce?


Předtím, než se dostanu k pointě, tak ve zkratce něco o mně. Jsem relativně kariérně úspěšná žena krátce před 40tkou pracující ve finančním sektoru. Když není moje mysl zaneprázdněna čísly, je zaneprázdněna čísly, která „do sebe dávám“. Zkrátka i přesto, že mám většinou plný kalendář, snažím se být fit a co nejvíce dbát o své zdraví, a to až v takové míře, že neustále počítám svůj denní příjem kalorií.


Láska mého života, muž, za kterého jsem 6 let vdaná, můj životní styl podporuje a dobrovolně se v něm angažuje. Nemáme děti, ani jsme nikdy žádné neplánovali. Já a můj manžel jsme v minulosti pracovali ve stejné firmě, on tvrdě pracoval, aby se vyšplhal na místo výkonného ředitele, a proto je už léta na stejném místě. Já jsem ale odešla ke konkurenci, hlavně kvůli vyššímu platu.

 

Fitness
(Foto: Getty Images)


Pro práci nebyl na lásku čas


V momentě, kdy jsme spolu přestali pracovat, začala jsem mít pocit, že jsme téměř vůbec na sebe neměli čas – stále to byl buď on, nebo já, kdo jsme museli dělat přesčasy. Po několika sklenicích šampaňského během posledního Silvestra jsme se dohodli, že jedním z našich předsevzetí bude začít spolu cvičit. Odjakživa jsme byli blázni do zdravého životního stylu a společné navštěvování fitka nám přišlo jako fajn bonus, díky čemuž bychom navíc trávili spolu více času.


Ze začátku jsem si naivně myslela, že nás toto rozhodnutí více spojilo. Byla to fakt zábava! Když se blížil Valentýn, napadlo mě, že nám opatří Apple hodinky jako dokonalý matching doplněk. Vypadaly zcela elegantně a futuristicky, mohli jsme navíc mít mezi sebou mít malou soutěž, kdo během týdne spálí více kalorií.

 

Chytré hodinky
(Foto: Getty Images)


Nevyzpytatelný dárek


Když ten den přišel, rozhodli jsme se jít na večeři a oslavit tak naši lásku. Po tom, co jsme si objednali víno a jídlo, stydlivě jsem svému manželovi posunula bílou minimalistickou krabičku. Oči se mu rozzářily jako malému chlapci v obchodě se sladkostmi a za okamžik si už na zápěstí přizpůsoboval svou novou hračku. Zbytek večera je minulost, byl opravdu krásný.
Hodinky se jednoznačně vyplatily! Oba jsme se těšili na páteční večery, až si porovnáme naše výsledky. A musím říct, že mě to motivovalo cvičit ještě více, jen abych mohla manželovi ukázat lepší výsledky. Svým způsobem to bylo tak dětinské, že jsem měla pocit, jako bych s ním randila během střední školy.

 

Napište nám také svůj příběh!

Prožíváte drama, nebo vás tíží otázky, na které sama nestačíte? Napište nám svůj příběh a nechte si od čtenářek poradit, jak by ve vaší situaci jednaly ony. Nebo se jen podělte o netradiční, úsměvné či dramatické vyprávění, které dokáže napsat jen sám život.

 

Své příběhy můžete posílat na redakce@doma.cz pod heslem VÁŠ PŘÍBĚH.

 


Moje soutěživost mě dostihla


Vše dobré se však jednou skončí, a tak skončilo i toto. Začala jsem si všímat, že moje polovička nějakým způsobem spalovala příliš mnoho kalorií během takových dní, kdy musel pozdě do večera zůstat v kanceláři. On se mi jen vysmál a tvrdil, že kvůli stresu v práci se doslova potí. Mně však tato výmluva nepřišla vtipná. Několik z mých kámošek umocnilo mé pochybnosti, které tvrdily, že mě pravděpodobně podvádí a že jsem příliš zaslepená láskou, abych si to přiznala. Jak dobrá manželka jsem stále odmítala uvěřit, i když mi můj instinkt napovídal jinak.
 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Jak jsem doplatila na nevěru? Domů mi přišli milencovi exekutoři!
VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra ve výtahu! Všechno jsem slyšela!
VÁŠ PŘÍBĚH: Nevěra jako z telenovely! Poznali jsme se v televizi...

 

Přesto mi v jeden z dalších pátků manžel zavolal a oznámil, že právě podepsal důležitou smlouvu s jedním z jeho klientů, a že bychom to měli oslavit. O chvíli na to se objevil ve dveřích s lahví Möet a než jsem se vzpamatovala, odnesl mě do ložnice. Nejprve na postel hodil mě, pak svůj mobil, políbil mě a řekl, že potřebuje rychlou sprchu. Natěšená z toho momentu jsem sáhla po jeho telefonu, abych si podívala na náš týdenní přehled kalorií, stále se usmívajíc. Dvakrát jsem stlačila home tlačítko a manželův iPhone hned ukázal všechny aplikace, které nedávno otevřel. A tam byl důkaz toho, čeho jsem se nejvíc bála. Jeho prohlížeč byl otevřen na jedné z těch seznamek, kde lidé vyhledávají aférky. Už byl odhlášen, ale očividně to používal. Vše do sebe zapadlo.


Radost z té noci byla samozřejmě hned pryč. Můj manžel a já se od té doby chováme jako sousedé. Omluvil se mi tisíckrát, ale já se stále nemohu dokopat k rozhodnutí, zda stojí za to bojovat o naše manželství a zda mu vůbec budu schopná odpustit.

 

Říká se, že všechno jednou vyplave na povrch, ale nikdy bych si nepomyslela, že o nevěře se dozvím díky přístroji na počítání kalorií. Asi si nikdy nemůžeme být jisti, co má pro nás život připraven.

 

Odpoustila byste partnerovi, nebo vztah raději ukončila? Co byste poradila autorce příběhu? Zažila jste něco podobného?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kamil st. 14:15 21.03.2019
Neodpouštět, ukončit, pocit intimní špinavosti manželky od cizího partnera není překonatelný a to obzvláště v době, kdy bujní milenci przní ženy-milenky, manželky jiných, i do konečníku a to vše samozřejmě bez ochrany.