Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přečtěte si životní příběh naší čtenářky Jany.

VÁŠ PŘÍBĚH: Otěhotněla jsem i přesto, že jsem brala ANTIKONCEPCI

Těhotenství
zdroj: Thinkstockphotos Těhotenství
aktualizováno 02.11.2017, 00:33 | 02.11.2017, 00:33 | doma.cz / čtenářka

Přečtěte si životní příběh naší čtenářky Jany.

Bylo mi osmnáct a stále jsem byla panna, protože jsem čekala na toho pravého. Ne, že bych předtím s nikým nechodila, ale nikdy jsem nebyla doopravdy zamilovaná. Když jsem ale poznala na brigádě Ondru, zalíbil se mi na první pohled. I on vypadal, že mu nejsem lhostejná. Začali jsme se na sebe usmívat čím dál častěji. Jednou mi navrhl, jestli nechci doprovodit domů. Nadšeně jsem souhlasila. Doprovodil mě, ale ještě jsme si povídali na schodech. Po pár týdnech jsme spolu začali chodit, často u mě přespával (rodiče jezdili každý víkend pryč), ale na milování jsem se ještě necítila.

 

Napište nám svůj příběh
Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

 

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.

 

Věděla jsem, že taky nikdy neměl sex. Také čekal na tu pravou, byla jsem za to moc ráda. Asi po třech měsících vztahu jsem se vzbudila asi ve dvě ráno. Najednou jsem věděla, že teď je ten správný čas. Vzbudila jsem Ondru a začala ho líbat. Pochopil, a polibky mi opětoval. Pomalu jsme se začali navzájem svlékat a když jsme byli nazí, zeptal se, jestli jsem si opravdu jistá. Políbila jsem ho a on do mě pomalu vnikl. Bolelo to, ale bylo to nádherné, protože to bylo s NÍM. Stále se ptal, jestli je všechno v pořádku, jestli mě to moc nebolí, byl vážně úžasný.

 

 

Další a další milování bylo čím dál lepší, náš vztah taky, začali jsme střídavě bydlet u mých a jeho rodičů. A jak to tak bývá, když se dva mají rádi, nedostala jsem menstruaci. Říkala jsem si, že to není možné, protože jsem brala pravidelně prášky, a tak jsem si zaběhla do lékárny pro test. Byl pozitivní, dalších jedenáct testů bylo také pozitivních. Bylo to jisté, byla jsem těhotná. Když jsem to Ondrovi řekla, měl radost, těšil se. I rodiče to vzali dobře. Za pár dní přišel s prstýnkem a za tři měsíce byla svatba.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Nešťastná láska mě ubíjí!
VÁŠ PŘÍBĚH: Z nevinného sexu se vyklubal stalking
VÁŠ PŘÍBĚH: Zamkl dveře a pomiloval mě v kabinetu aneb Můj vztah s učitelem


Dnes je nám dvacet, máme čtyřměsíční holčičku, jsme nejšťastnější na světě, vůbec nic bychom nezměnili a neudělali jinak.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

aaa 16:37 04.12.2017
Ták, a teď tu o Červené Karkulce, děti. Hezky vymyšlená pohádka. Tohle by se v reálným životě stát nemohlo. Redakce, nešlukujte tu marijánku, nedávejte si crack. A vůbec, odložte tu flašku whisky a běžte spát!!!