Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Naše čtenářka Markéta nám poslala svůj životní příběh, který je plný lásky, ale také zklamání a smutku.

VÁŠ PŘÍBĚH: Sliboval mi věrnost, ale pak do našeho vztahu vstoupila BEJVALKA!

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 06.07.2017, 00:54 | 06.07.2017, 00:54 | doma.cz / čtenářka

Naše čtenářka Markéta nám poslala svůj životní příběh, který je plný lásky, ale také zklamání a smutku.

Je to tak dva roky zpět, co jsem potkala toho nejúžasnějšího kluka. Tedy, myslela jsem si, že je nejúžasnější, nejlepší a já nevím, co všechno. Pravdou je, že byl jiný než ostatní. Volal mi, když šel na procházku se psem, nebo když přišel domů, tak mi to řekl do telefonu a vzápětí mi to napsal i na Facebook. Neustále jsme byli v kontaktu. Od jeho kamarádů jsem se dozvěděla, jak se choval k holkám přede mnou. Prý to byl hajzl. Já jsem si nemohla stěžovat a věděla jsem, že mi je věrný!

 

Jediná věc, která mě v našem vztahu trápila, byla ta, že jsem na každé diskotéce potkávala holky, se kterými se třeba líbal. To jsem mu taky často vyčítala. Mohlo mi to být jedno, protože v té době jsme se ještě neznali. Každopádně jedna holka - Lucie, se kterou před dvěma lety něco měl, nemohla překousnout, že se zamiloval do mě, a tak se nám to snažila překazit.

 

 

Nechávala jsem to dlouho být a dost jsem se přemlouvala, abych se k ní chovala slušně. To klapalo jenom do doby, než dala facku mému přítelovi s tím, že nechápe, jak se mnou může být a ať se probere. Ani mě netrápilo, co řekla, já si nemyslím, že jsem nějaká topstar, ale spíše to, že ho uhodila. Tak jsem se s ní prostě poprala. Ona se rozbrečela a odešla domů. Měla jsem upřímně dobrý pocit, že jsem ji dokázala přeprat před tím davem lidí.

 

Napište nám svůj příběh

Prožila jste něco zajímavého?
Vydal by váš život na knihu nebo film?
Prožíváte trápení a potřebujete se vypovídat a o své starosti se podělit?
Nevíte si rady a možná by vám pomohl nestranný názor - třeba našich čtenářek?

Napište nám svůj příběh a pošlete ho na redakce@doma.cz. Ty nejzajímavější příběhy píše sám život, nebuďte na ně sama.


Jednou ale, tak půl roku od této bitky, jsem měla být o víkendu doma a pomáhat mamce s úklidem. Svému přítelovi jsem řekla, proč nemohu přijet. Říkal mi, že mu bude smutno a říkal samé sladké kecy. Když jsem přijela domů, mamka mi řekla, že je strašné horko, a že budeme uklízet v neděli. Ani na minutu jsem nezaváhala, sbalila si věci a řekla si, že přítele překvapím. Po cestě jsem mu ještě koupila čínu a jela jsem za ním.

 

 

Měla jsem klíče od jeho bytu, takže nemohl tušit, že bych mohla přijet. Přišla jsem tedy do paneláku, nastoupila do výtahu a zmáčkla patro číslo šest. Výtah mě vyvezl do šestého patra a já pomalu a potichu odemykala jeho byt. Sundala jsem si boty a šla potichu do jeho pokoje. Na posteli seděl on a líbal se s Lucií! Dělal jí dobře a ona si to skvěle užívala! Měla jsem v sobě takový vztek a takovou bolest, že bych udělala ještě nějakou blbost.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Jedno špatné rozhodnutí a byla jsem v exekuci
VÁŠ PŘÍBĚH: Nemocnice selhala na plné čáře
VÁŠ PŘÍBĚH: Moje šéfová je NOTORIČKA

 

Šla jsem potichu zpět na chodbu, dala tam náramky a řetízek od něj, položila jsem k tomu klíče od bytu a kryt na telefon s naší fotkou. Obula jsem se a odešla. Pak se mi snažil dovolat a někde na mě počkat. Bylo to pro mě to největší zklamání v životě, ale vím, že potkám někoho lepšího, pro koho budu jediná!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře