Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Krásné, dlouhé a romantické milování je jistě krásné a pro každou z nás velice důležité, protože při něm prožíváme to spojení duší a těl, které je pro nás ve vztahu s mužem důležité. Ale taková rychlovka, plná vášně a animální přitažlivosti má tak...

Vášnivá rychlovka? Takhle si ji zaručeně užijete!

sex v jídelně - ilustrační foto
zdroj: isifa.com sex v jídelně - ilustrační foto
aktualizováno 18.05.2015, 00:59 | 18.05.2015, 00:58 | doma.cz/roh

Krásné, dlouhé a romantické milování je jistě krásné a pro každou z nás velice důležité, protože při něm prožíváme to spojení duší a těl, které je pro nás ve vztahu s mužem důležité. Ale taková rychlovka, plná vášně a animální přitažlivosti má také své kouzlo.

Ne každá žena je tomuto druhu milování nakloněna. Pokud nejste dobrodružná povaha, nerada zkoušíte nové věci a při milování se obáváte, aby vám náhodou při vášnivějším svlékání partner nepotrhal halenku nebo se náhodou něco nerozbilo, možná nejste ten správný typ.

 

Rychlovku si totiž můžete užít jen pokud se vzdáte přílišné stylizace, zapomenete na to, jestli máte rozcuchané vlasy, celulitidu nebo že vás při tom uvidí na denním světle. Dát plný průběh vášni znamená, že se vzdáte veškerých předsudků a nemyslíte na nic jiného než na samotný akt. Musíte z hlavy vytěsnit úplně všechno! Také to, že byste při něm mohli být přistiženi.

 

 

Pokud totiž vzplanete touhou ke kolegovi v práci a přijde to na vás, je možné, že se budete muset uchýlit na místa, kde bude hrozit, že vás někdo může nachytat. Každá minuta je tedy dobrá a není čas ztrácet čas zbytečnými předehrami. Je třeba skočit rovnou na věc. Rychlovka ovšem nesmí být tou jedinou součástí vašeho milostného života nebo vztahu. Brzy byste si totiž mohla připadat jen jako pouhý nástroj k ukojení mužského libida.


ČTĚTE TAKÉ:

4 orální techniky, které s ním musíte vyzkoušet!

Největší ženskou touhu v posteli dokáže splnit hadí poloha

7 sexuálních pozic, kterým žádný muž neodolá

Miley Cyrus dostala nabídku točit po*no. Kolik za něj zvrhlá holčička dostane?

Uma Thurman nebo Christian Slater nazí při vyvrcholení. V kině vás čeká šok

 

Je samozřejmé, že ženy touží po důkazech lásky, a proto jsou rychlovky určeny pouze ke zpestření milostného života. Dají se provádět i v prostředí domova. Abyste narušili každodenní stereotyp vaší ložnice, můžete různě po bytě najít nová místečka, kde takovou vášnivou chvilku zrealizovat.

 


Další super tipy na skvělou rychlovku:
Pokud propadnete kouzlu okamžiku, je nejlepší provést to hned a tam, pokud totiž budete dlouze hledat vhodné místo, riskujete, že vášeň vyprchá a všechno bude zkaženo.

 

Výtah
Pokud nejste ve frekventované budově, je výtah ideální. V meziposchodí stačí zmáčknout čudlík stop a výtah se zastaví tak, že nebudete rušeni. Jen dejte pozor, abyste během vášně nezmáčkli tlačítko alarmu! Nejlepší poloha je zezadu, když se žena opře o stěny výtahu a muž do ní zezadu vniká.

 

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vyhledáváme sex na jednu noc?
Přes postel cesta do vztahu nevede
Pohlavní nemoc! Jak poznám, že jsem se nakazila?
Nejlepší polohy pro rychlý sex

 

V práci
Pokud máte v práci nějakou uzamykatelnou místnost, kam se můžete na chviličku zavřít, aby vás nikdo nerušil. Potom vám nebrání nic k tomu, abyste ji využili.

 

Schodiště
Pokud bydlíte v domě se schodištěm, ať už je to panelák nebo činžák, kde většina obyvatel využívá luxusu výtahu, znamená to, že schody nejsou, speciálně v noci příliš frekventované. Toto místo je tedy v tom případě pro tuhle příležitost ideální!
 

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Adam 10:08 20.04.2018
Bravo, urcite rychlovky /obcasne/ doporucuji, ale nezapominejte ani na klasicky romanticky dlouhy sexik.. Chce to stridat a nedrzet se stereotypu. Ty po case zacinaji nudit a lide se ohlizeji po milencich a podobne. Vztahy krachuji.. Takze stridat a vseho s mirou!! Uzitecne tipy a rady zde -- https://www.erekce.cz/rychly-sex/
Gertrůda 06:23 31.10.2013
Janča,mám a je to hrozná zkušenost,ještě horší nežli tvé blafy.Radějí něco napiš o rychlovce,ať je sranda.
ja 21:14 30.10.2013
janca0001 uz jsi s tim casopisem trapna, v kazdym prispevku se objevuje tvuj debilni prispevek na "moji stastnou hvezdu"...nevim co tim sledujes? jsi placena za to delat mu reklamu?
janca0001 09:52 30.10.2013
Máte holky už někdo zkušenosti s tím novým časopisem Moje šťastná hvězda? Já na něj dnes narazila v kanclu a musím říct že fakt dobrý.