Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Milují se!

Velká žena a malý muž

aktualizováno 02.07.2008, 09:11 | 02.07.2008, 00:58 | Kateřina Zlámalová

Milují se!

„Zuzka je prostě velká holka,“ směje se Otík (25 let), když mluví o své přítelkyni, která ho převyšuje na výšku (o hlavu) i na šířku. „Vždyť jsou důležitější věci ve vztahu, než pár centimetrů,“ dodává.
„Někdy se lidí posmívají, že musím mít z mojí ženy komplexy, když za ní nejsem ani vidět, ale mě to nevadí! Máme se rádi," vysvětluje Ota. Zuzka k tomu dodává: „Když jsem byla v pubertě, už tenkrát jsem byla větší, než ostatní kluci ve třídě, a měla jsem i pár kilo navíc. Jen jednou se mi poštěstilo chodit s klukem, který byl aspoň stejně velký jako já, ale vůbec jsem s i s ním nerozuměla. Přece nebudu s někým chodit jenom proto, kolik měří centimetrů".

Psychicky zralý člověk dokáže případným posměváčkům čelit. Důležité je uvědomit si, co v milovaném člověku máme. Ty pravé hodnoty, jako je spolehlivost, upřímnost nebo tolerance, se ve vztahu nemění.

Zatímco, když si např. muž namluví štíhlounkou dívenku, nikde není psáno, že za pár let z ní nebude „kulička“. A co pak? Odloží ji jako použité zboží? Jestli ano, měl by takový člověk počítat s tím, že se mu jeho jednání může v budoucnu vrátit.

 
5 hlasů
Vaše hodnocení