Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jemné rafinované doteky vás dovedou k energetickému vrcholu.

VIDEO: Tantra masáž! Dokáže zachránit i váš vztah

Vložit video na:

aktualizováno 04.12.2012, 17:36 | 04.12.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Jemné rafinované doteky vás dovedou k energetickému vrcholu.

Co ženám nejvíc chybí? Něžný dotek, porozumění a dostatečná komunikace. Tohle vše se snaží poskytnout klientkám tantra masér Josef. Je zakladatelem masážního studia Masáže s úsměvem, kde učí ženy i páry umění doteku. „Nedostatečná otevřenost v páru vede k vzájemnému odcizení, „říká Josef Hejnák. „Když muži ženám poskytnou dostatečný prostor k sebevyjádření a naučí se oba partneři spolu komunikovat psychicky i tělesně, dokáže to i zachránit manželství před rozvodem.“


Masáž zlepšuje váš milostný život dvěma způsoby. Probouzí fyzické tělo a posiluje zdraví. A co může být lepší pro sexuální život, než cítit se dobře a zdravě?

 

• Uvolňuje svalstvo, tím se snižuje ztuhlost a bolestivost. Stimulací krevního oběhu se do svalů dostává více kyslíku a výživy, což prospívá jejich růstu.


• Přispívá k lepšímu průtoku krve do srdce a zpět do celého těla tím, že se dotýkáme žil. V důsledku toho se kyslík a živiny dostávají k důležitým tkáním.


• Pomáhá vyplavovat z těla odpady a stimuluje metabolismus, snižuje plynatost a pocit těžkosti. Kromě toho přispívá k tvorbě bílých krvinek a tím posiluje imunitní systém.


• Prohlubuje a zpomaluje dýchání. Dochází k uvolnění napětí a stresu. Tím do těla vyplavují endorfiny - přirozené opiáty lidského těla.


• Nervové zakončení v celém těle se uklidní a uvolní. Rytmus masáže uklidní vaše tělo i mysl.
Pokud se stydíte jít na masáž sami, můžete i se svým partnerem.

 

Tantra vznikla před 5 tisíci lety v Indii. Základem tohoto učení je pohled na erotiku a sex jako cestu k osvícení. Tantrický sex otevírá energetické bloky v těle a uvolněná energie nás nakonec zaplaví pocitem extáze.

 

 

Tantra masáže
(Foto: isifa.com)Sexuální meditacePodstatou tanry je hluboké prožívání rozkoše bez toho, abychom se hnali za vrcholem. Tantrický sex trvá déle, je to sexuální meditace vzájemnosti a blízkosti. Je to sex přesně podle ženského gusta.Muž se snaží co nejvíce oddálit ejakulaci a mezitím stupňuje vzrušení ženy. Tento přístup posiluje důvěru a intimitu každého páru.

 

Více se dozvíte zde:

Tantrický sex pro začátečníky, díl 1.

Tantrický sex pro začátečníky, díl 2.

Sex vyšší dimenze? Lektoři tantry vám poradí

 

Kurzy sexu?

V České republice existují i speciální tantristické kurzy, a to nejen pro páry, ale i pro jednotlivce, kde se učíte vnímat sexuální vzrušení svého těla. Tantra je složité učení, ale několik poznatků si může osvojit každý:

 

 

 

 

 
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Janek od Zvonu 08:47 06.04.2016
Tantra masáž je příjemným uvolněním se vším všudy. příjemná hodinka a půl zakončená jemnou masáží na jejímž konci jsem jsem vystříkal. Doporučuji.
Hanka 12:55 31.10.2013
Dominika: pak pro vás bude nejlepší kurz tantra masáže, je to levnější a navíc se to naučíte a příště se můžete masírovat samo doma http://www.tantra-masaz.cz/skola-tantra-masaze/
Dominika 15:32 04.12.2012
S přítelem bychom moc rádi na párovou tantru, nechci, aby mě takto masíroval někdo cizí a při párové vám nechají i nějaký čas pak o samotě, ale stojí to až 10 000,- takže....
11:12 04.12.2012
kolik už jich potom vojel ? byl bych moc rád mu tam poslat svojí přítelkyni, jasně sem vocas asi ...