Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud ještě nemáte naplánovanou dovolenou a jste momentálně bez partnera, tak vás bude možná tenhle článek docela zajímat. Podívali jsme se totiž, jak jsou na tom s výbavičkou a mileneckými dovednostmi muži po celém světě!

Víme, kam za nejlepšími milenci světa a kde rostou největší penisy

Socha
zdroj: Thinkstockphotos Socha
aktualizováno 15.08.2015, 00:51 | 15.08.2015, 00:51 | doma.cz/roh

Pokud ještě nemáte naplánovanou dovolenou a jste momentálně bez partnera, tak vás bude možná tenhle článek docela zajímat. Podívali jsme se totiž, jak jsou na tom s výbavičkou a mileneckými dovednostmi muži po celém světě!

Říká se, že nejlepší milenci jsou horkokrevní Jižani a pravděpodobně na tom něco bude. To se docela hodí i pro vaše cestovatelské plány, protože kdyby nejlepšími milenci na světě byli Eskymáci, asi by se v této oblasti rázem zvýšila teplota náporem sexuchtivých turistek. Ovšem není to tak, tření nosu v mrazivém iglú se ani tentokrát nevešlo do top desítky. Můžete tedy směle naplánovat dovolenou snů pěkně v teplíčku.

 

Kam vyrazit za skvělými milenci

Studie, které se zúčastnilo patnáct tisíc zcestovalých žen, které rozhodně neměly problém s nezávazným sexem s cizincem, tak ukázala na deset zemí, kde se o skvělé milence téměř zakopává na každém rohu a na desítku zemí, která bohužel patří na druhou stranu stupnice. V těchto končinách je takový dobrý milenec vyvažován zlatem.

 

 

Bohužel, naše malá země se také do tohoto výčtu nedostala, tudíž buď dané slečny nikdy nenavštívily naši nádhernou zemi nebo čeští muži zapadli do šedého průměru. Zvláštní je pouze jedna věc, u desítky nebožáků, kteří se umístili v top desítce těch nejhorších milenců světa je uveden i důvod, proč jsou špatní, kdežto u té milenecké elity není ani slůvko vysvětlení proč jsou takoví borci!

 

ČTĚTE TAKÉ:

POZOR, tohle není SEXY aneb chyby, které děláme při svádění

SEX v práci? Překvapte ho nemravnou smskou, poradíme vám jak na to!

Co cestovky neprozradí: Jadran plný nadržených sexy samečků!

 

Nejhorší milenci světa:
1. Němci (jsou to smarďoši)
2. Angličané (hrozní lenoši)
3. Švédové (trpí předčasnou ejakuací)
4. Nizozemci (příliš dominantní)
5. Američané (jsou hrozně drsní)
6. Řekové (přehnaně mazliví)
7. Velšané (neskuteční sobci)
8. Skotové (velice hluční)
9. Turci (nechutně upocení)
10. Rusové (šíleně chlupatí)

 

 

Nejlepší milenci světa:
1. Španělé
2. Brazilci
3. Italové
4. Francouzi
5. Irové
6. Jihoafričané
7. Australané
8. Novozélanďané
9. Dánové
10. Kanaďané

 


Takže co se týče technik a dovedností, jak uspokojit objekt své touhy v posteli, tak už máme jasno. Samozřejmě je nutno brát vše s nadhledem, protože pokud jste zrovna zadaná a s cizincem, který se ocitá na té nevýstavní straně, vy víte své.

 

ČTĚTE TAKÉ:
Záleží na velikosti? Tohle je průměrná délka chlapského nádobíčka
Penis: Středobod chlapského světa
Na velikosti záleží? Seznamky pro dobře vyvinuté
Chlapík se porval s penisem, uklidnila to až vagína

 

Na velikosti záleží

Tu důležitější stránku jakou jistě je, jak je k vám milenec v posteli pozorný už tedy máme probranou. Teď můžeme přejít k další studii, která se týká velikosti mužské chlouby. Staré známé pořekadlo, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo bylo již mnohokrát vyvráceno. A přiznejme si to, na velikosti opravdu trochu záleží.

 

 

Už v Kamasutře byly velikosti penisu rozděleny, ale pozor, stejně tak velikost ženské vagíny. Proto také některým ženám vyhovují menší velikosti penisů a některé ženy nedosáhnou uspokojení, pokud se jim do cesty nepřiplete hotový obr. Takže rozdělení podle Kamasutry je u mužů na zajíce, býky a koně a ženy jsou potom srny, krávy a slonice. Patří-li tedy muž a žena do té stejné kategorie jako její partner, dejme tomu srna a zajíc, pak bude jejich sexuální řádění bezchybné.

 

Vy sama už asi víte, do které kategorie patříte a které muže vyhledáváte, podívejte se na interaktivní mapičku světa, která vám prozradí, ve kterých zemích žijí ti nejvyvinutější samečci a naopak. Pokud zkombinujete obě tyto informace, tedy vybavenost v kalhotách a šikovnost v posteli, najdete ideální zemi na prázdniny!

INTERAKTIVNÍ MAPA ZDE
 

 

Čtěte také:

"Wolverine" Hugh Jackman při pohlavním styku neodkládá převlek s drápy!

Star Wars budou možná více sexy: O roli se ucházejí Ryan Gosling a Zac Efron!

 
47 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

mayk 13:27 05.09.2013
Klasický Češi.... všude cpou poslanci
Pepánek 13:46 27.07.2013
I vy jedni oškliví, vy vy vy !!! Mě se líbí Putna a Duka se všemi ministranty, mají takové hezké oblečky, vzrušivé, erotické a kdyby k tomu přidali bičík, to by bylo masíčko.
Sarka Farka 12:57 27.07.2013
Naprostý souhlas se "starýmpsem".Větší nejsou k vidění. Jenže Sobotka se teď chová tak, že váhám, nemám-li ho k nim přiřadit !
starypes 09:50 27.07.2013
Já bych řekl, že největší ocasy máme u nás, viz Kalousek, Klaus, Nečas, Benda atd.,atd. A ještě jsou krásně zbarvení domodra.