Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto představuje čas, kdy bychom se měli cítit příjemně a uvolněně. Proto je tato část roku perfektní dobou pro experimentování. Odvažte se a zkuste něco nového, třeba i v posteli.

Vneste si do milování více vzrušení: 6 sexy triků, které ho dostanou do kolen

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 11.07.2018, 00:10 | 11.07.2018, 00:10 | doma.cz

Léto představuje čas, kdy bychom se měli cítit příjemně a uvolněně. Proto je tato část roku perfektní dobou pro experimentování. Odvažte se a zkuste něco nového, třeba i v posteli.

Dobrá nálada z hezkého počasí, odhalená kůže, trochu toho vínka na zahradní party… To snadno v člověku probere dřímající pudy a dávno zapomenuté vášně. Dejte jim prostor a užijte si s partnerem nespoutaný sex jako zamlada.


Využijte při svých hrátkách led!

 

Vyrobte si vlastní ledová lízátka pro dospělé a pak experimentujte s doteky ledového jazyka. Můžete také zkusit svázat několik kostek ledu hedvábným šátkem společně s partnerovým zápěstím. Použití ledu v posteli je nesmrtelná klasika, která během horkých nocí příjemně osvěží!

 

Vyjděte si na rande bez kalhotek


Vyjděte si na rande v dlouhých šatech bez kalhotek. Vědomí, že děláte na veřejnosti něco tak troufalého, vás dostane do varu. Pošeptejte to svému partnerovi do ouška nebo mu rafinovaně vložte kalhotky do kapsy. Bude si vás chtít vzít hned na místě!

 

Bez kalhotek
(Foto: Getty Images)

 

Už jste slyšeli o nuru?


„To je stará japonská masáž, při které žena sebe i partnera pokryje od hlavy po paty vonným olejem nebo lubrikačním gelem a pak klouže celým svým nahým tělem po jeho. Tato klouzavá zábava nabízí neuvěřitelně intimní zážitek a zároveň velmi dráždivou podívanou,“ prozrazuje Alix Fox, sex expertka značky Durex.


ČTĚTE TAKÉ:

Ženy jsou posedlejší sexem než muži. Zejména ve třiceti!
Vášnivá rychlovka? Takhle si ji zaručeně užijete!
6 lekcí, které z vás udělají expertku na sex na jednu noc!


Zpomalte


Představa upoceného sexu během parných nocí bývá pro někoho odpudivá. Abyste se cítili pohodlněji, udržujte pomalé a smyslné tempo a vybírejte polohy s minimálním kontaktem těl – například ty, kde je žena nahoře.

 

Hurá do sprchy


Sprcha je v létě nejlepším místem, kde se společně zapotit! Zkuste použít sprchový gel s osvěžující mátou nebo tea tree olejem a vychutnejte si jejich chladivé účinky!

 

Zapojte do svých hrátek vůně


Jejich vnímání je totiž silně spojeno s pamětí. Použití opalovacího mléka nebo kokosového oleje při masáži partnerových zad může vyvolat šťastné vzpomínky na prožitou dovolenou.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertrůda 18:26 12.07.2018
S tim olejem to je blbost. Nařela jsem se olejem Schel a začala se třít po Alfonsovi(manžel)hned jak vylezl z koupelny,toho tak rozdráždilo,že mi jednu ubalil,sopel mi vyletěl až na kozy a bylo po sexu.Nos mám jak baterku a v hlavě mi hučí Niagara Fals.