Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Léto, horko a spalující vášeň. Stačí jeden dlouhý pohled a bazén se promění v lóži hříchu. Rozhodně byste ale měla vědět, že sex ve vodě s sebou přináší i několik rizik. Na co si musíte dát pozor, abyste letní řádění přežila bez újmy?

Vodní hrátky s rozumem! SEX VE VODĚ může být nebezpečný

Sex ve vodě
zdroj: Getty Images Sex ve vodě
aktualizováno 25.06.2018, 13:56 | 25.06.2018, 13:56 | doma.cz

Léto, horko a spalující vášeň. Stačí jeden dlouhý pohled a bazén se promění v lóži hříchu. Rozhodně byste ale měla vědět, že sex ve vodě s sebou přináší i několik rizik. Na co si musíte dát pozor, abyste letní řádění přežila bez újmy?

Sex ve vodě je vzrušující a často i nečekaný. Nezávazné blbnutí se ve vteřině může proměnit ve žhavý sex. Rozhodně se tohoto milování nevzdávejte, zároveň k němu přistupujte s respektem, neboť v některých případech může jít i o zdraví.


Ochráněná - neochráněná

Některé ženy se domnívají, že ve vodě jsou plně ochráněny před těhotenstvím. Realita je ale trošku jiná. Voda sice odnese roztok, který vyživuje spermie, ale to neznamená, že některé z nich nepřežijí. Zároveň ve vodě nemůžete použít kondom, neboť by hrozilo, že sklouzne. Před nechtěným těhotenstvím vás tedy ochrání pouze hormonální antikoncepce. Ta ale neřeší riziko pohlavně přenosných chorob. Za každých okolností se tedy vyhněte vodnímu sexu s neznámým mužem, který vás uhranul na pláži.

 


Pokud už za sebou sex ve vodě máte, pak nám asi dáte za pravdu, že nebyl bezbolestný. Důvod je jednoduchý - poševní sekret ve vodě vyplave. Jaké je řešení? Stačí, když si zvolíte šikovného pomocníka jménem lubrikační gel. Zaměřte se ale na jeho složení, které by mělo obsahovat silikon. Díky lubrikačnímu gelu bude pod vodou probíhat všechno hladce a bezbolestně. Jenom si dejte pozor, abyste ho použila ještě před vstupem do bazénu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Užijte si SEX ve vodě! Jaké polohy jsou nejlepší?
Sexy hrátky ve sprše! Každý si je může užít
Jaký sex by měla prožít každá žena?


Zákeřná infekce
Berete hormonální antikoncepci, použili jste s partnerem kondom a máte pocit, že už vás od sexu ve vodě nemůže nic odradit? Pak pro vás máme nepříjemnou zprávu - může! Velký pozor si dejte na nepříjemné bakterie, které mohou ve vašem těle nadělat pěknou neplechu. Obloukem se vyhněte přírodním vodám a raději skočte do bazénu. Ani zde ale nejste důkladně ochráněna. Buďte tedy opatrná, a pokud byste měla pocit, že s vaším tělem není něco v pořádku, vyhledejte gynekologa.

 


Kde je nejlepší?
A kde vás vodní hrátky budou bavit nejvíce? Klidný sex si užijete ve vlastním bazénu, kde se nemusíte obávat nezvaných čumilů. Tu správnou vášeň a exotiku zažijete v moři. Pokud na to vlítnete na dovolené, určitě si vytipujte příhodný čas. Asi nikdo se nechce milovat v moři plném plavců. Co si takhle vyjít na romantickou procházku při měsíčku? Možná se za pár minut zvrtne v něco vášnivějšího. Za vodním sexem nemusíte cestovat tisíce kilometrů. Svým způsobem si ho užijete i ve vaně. Možná bude trošku stísněný, ale i tak může být vzrušující.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře