Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak to udělat, abyste si s ním mohla hrát co nejdéle?

Výdrž v posteli: Aby byl muž jako skála

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 09.09.2012, 00:00 | 09.09.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Jak to udělat, abyste si s ním mohla hrát co nejdéle?

Muži by se měli snažit orgasmy co nejvíce oddalovat, aby si jich naopak ženy užily co nejvíce. Záleží ovšem na tom, jaký váš partner je – někteří jsou schopni vystartovat znovu po ejakulaci ihned do boje, jiní si potřebují alespoň půl hodinky zdřímnout. U žen je to samozřejmě jiné – v jejich případě naopak počtem opakování orgasmů může vzrůstat intenzita těch dalších.

 

Milování není naštěstí žádná exaktní disciplína. Měření času, počtu zasunu nebo síly decibelů při vzdychání sem nepatří. Proto při sexu určitě nemějte stopky v ruce. Přiměřeně dlouhý sex je takový, kdy budete oba dostatečně uspokojeni. Proto nelomte rukama, když se vám bude kamarádka svěřovat, jak jí ten její nedal pokoje celou noc a dělali to aspoň desetkrát. Zaprvé to nemusí být pravda, zadruhé to může být až nepříjemné.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Vše o orgasmu: jak si ho užít pokaždé?

Sex na neobvyklých místech: zakázaný, proto vzrušující

Milujete kolegu? Dodržujte základní pravidla

 

Milujte se často!


Pokud svého partnera přiměřeně vyčerpáte, nebude z vás hned doslova celý hotový, jakmile se ho dotknete. Nechte ho hezky i osamotě masturbovat, ale ne tak často, aby byl vystavený úplně. Masturbací si navykne ovládat reakce svého těla.

 

Příprava dělá hodně


Jestliže si s partnerem chcete užít dlouhý sex, musíte se připravit podobně jako na náročný sportovní výkon: nechte ho pořádně odpočinout, naservírujte mu lehké jídlo a nejlépe energetické nápoje. Nikdy pivo, po tom by vám leda tak usnul.

 

Příprava = předehra


Orgasmy nepadají jen tak shůry. Vyjděte partnerovi vstříc a přednalaďte se nejdříve trochu sama. Rozpustilá nálada, rozverná hudba, lehký župánek a třeba po koupeli se můžete namazat olejíčkem na těch správných místech, až budete hezky vlhká…

 

Pořádně navlhčete


To je ostatně nejdůležitější. I když přirozeně snadno zvlhnete, při vytrvalé sexuální aktivitě může jemná sliznice dostávat pěkně na frak. Proto neopovrhujte lubrikanty jako něčím, co je vhodné leda tak pro frigidky. Hned ze začátku si dopřejte pořádnou porci a nechtě se dobře promasírovat, ať máte hotový „základ“. Ve chvílích méně intenzivních se můžete oddat i vzájemné klouzací masáží…Klouzání současně zmírní tření – čili jeho nástroj nebude tak intenzivně masírován.

 

Obalte ho!


Citlivost penisu snížíme velice snadno přidáním vrstvy – oblečte ho do kondomu, prodávají se i speciálně zesílené a s vroubky. Jemu to zmírní citlivost, vám udělají vroubky dobře.

 

Sex
(Foto: isifa.com)


Ruční brzda


Během společných sexuálních hrátek vyzkoušejte stlačování žaludu – vždy, když se blíží vyvrcholení. Zkuste také nadhodit nějaké asexuální téma, nebo partnera rozesmát, to ho rozptýlí a poněkud zvolní. Pokud rychlou ejakulace stále vnímáte jako problém v partnerství, navštivte sexuologa.

 


Poslední záchrana: řekněte něco vtipného


Když už máte pocit, že váš partner déle nevydrží, začněte se smát, to jeho vyvrcholení spolehlivě oddálí. Otázkou je, jestli mu takhle nezrušíte erekci – musíte tedy okamžitě vysvětlit důvod vašeho smíchu a obhájit, že příčinou nebyla třeba velikost jeho penisu nebo tak podobně.


 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

The end 00:52 27.05.2013
Nejlepší je dělat to často snažit se několikrát denně a nic si nedělat z toho že vydrží třeba malou chvilku a po pár dnech už ten váš vydrží dýl já to znám moje přítelkyně by mohla potvrdit ted ji klidně uspokojím i několikrát za sebou aniž bych se sám udělal.
xandra 22:55 09.09.2012
Uz se u PC diky Gertrude asi pet minut smeju se slzamy v ocich. Jses jednicka.
xandra 22:50 09.09.2012
Gertrudo prosim zacni psat humoristicke povidky. HA HA HA
xxx 21:12 09.09.2012
Začít se mi baba při dupačce smát, tak jí kopnu do řiti, ať se jde udělat sama. Tohle může poradit fakt nějaká frigidní masturbabka...že jím to baby žerete a nezeptáte se raději chlapa.
Alena 13:04 09.09.2012
To si muzi musi zmacknout sami, můj partner si to děla sám a vydrží dlouho:-)
Zuzu 11:43 09.09.2012
Gertrůda: To jsi mu ho zmáčkla moc, bolest přesáhla určitou hranici a on omdlel.

Já to také nedoporučuji, protože odhadnout správnou sílu, dá pěkně zabrat a spíš mu tím ublížite.
Gertrůda 08:35 09.09.2012
To mačkani žaluda nedoporučují!Já jsem Alfonsovi zmáčkla žaluda před vyvrcholením,no to jste neviděli,okamžitě oči z důlku,jak kráva pod kopcem,díval se na mně s vyvalenýma očima,jak žába před bouřkou,tak jsem mu ho uvolnila,žalud naběhlý jak by se na něm odrojily včely.Barva jasná lila,dvakrát sebou kmitnul a omdlel,hrůůůzaaa.