Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ve středeční Výměně manželek se můžete těšit na dva různorodé páry. Květa a Veronika spolu spokojeně žijí a vychovávají děti z předchozích vztahů. Do Výměny se přihlásily především proto, aby se více sblížily. Naproti tomu u Veroniky a Tondy rozho...

VÝMĚNA MANŽELEK: Desetidenní pauza jako lék na MANŽELSKOU KRIZI?

Výměna manželek
zdroj: TV Nova Výměna manželek
aktualizováno 14.06.2017, 00:00 | 14.06.2017, 00:00 | doma.cz

Ve středeční Výměně manželek se můžete těšit na dva různorodé páry. Květa a Veronika spolu spokojeně žijí a vychovávají děti z předchozích vztahů. Do Výměny se přihlásily především proto, aby se více sblížily. Naproti tomu u Veroniky a Tondy rozhodně nemůže být řeč o harmonickém vztahu. Pár přiznává, že právě prochází těžkou krizí.

Pomůže jim Výměna manželek v upevnění vztahu?

 

Návod, jak přežít krizi
Možná i vy přemýšlíte nad tím, jak vyléčit partnerskou krizi. V první řadě byste si měli uvědomit, zda jde opravdu o závažnou krizi, ze které není úniku. Často máme potřebu v některých věcech přehánět. Objektivně se podívejte na váš problém a popřemýšlejte o tom, jestli se nejedná jenom o nafouklou bublinu. Třeba uznáte, že ve finále nejde o nic hrozného. V tomto případě navrhujeme večeři při svíčkách, při které si o problémech promluvíte. Společně se domluvte na tom, že staré křivdy už nikdy nebudete vytahovat.

 


Dejte si pauzu

Může nastat i opačný problém. Krize vám přerostla přes hlavu a vyklubala se z ní naprostá apatie. Co teď? Řešení Veroniky a Tondy rozhodně nebylo špatné. Teď v létě je ideální příležitost k tomu, abyste se na nějaký čas odloučili. Nemusí se nutně jednat o měsíc. Uvidíte, že třeba i týden oddychu a klidu dokáže pročistit zakalené vody. Vy si alespoň v klidu uvědomíte, co od života chcete a zda ve vaší budoucnosti má figurovat i váš přítel.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PREMIÉROVÁ VÝMĚNA MANŽELEK: Když vás partner opustí kvůli MUŽI
Premiérová VÝMĚNA MANŽELEK: Čím více dětí, tím více lásky? Jak se Lenka vypořádá s velkou rodinou?
Výměna manželek plná NEVĚRY! Odpustit, tolerovat, nebo nenávidět?


Řešení je snadnější, než si myslíte
Během odloučení můžete dojít jenom ke dvěma závěrům. První, a nejlepší, zjištění je to, že bez svého partnera nemůže žít a uděláte cokoliv proto, aby se váš vztah zlepšil. Pokud k podobnému stanovisku dospěje i váš muž, pak máte napůl vyhráno. Společným úsilím rozhodně dokážete váš vztah vyléčit.

 

 

Bohužel svět není jenom růžový a klidně se může stát, že vám bez přítele bude mnohem lépe. V tomto případě asi nemá smysl, abyste váš vztah uměle natahovali. A čím dříve uděláte razantní krok, tím lépe pro vás. Určitě se vám nesmírně uleví. I když si říkáte, že nejvíce budou vaším rozchodem trpět děti, možná se mýlíte. Děti jsou velmi empatická stvoření, a pokud cítily, že jejich maminka a tatínek jsou nešťastní, pak určitě ocení, když vás zase uvidí s úsměvem na tváři.

 

Výměnu manželek sledujte 14. 6. ve 20:20 na TV Nova. 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře