Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Středeční Výměna manželek bude pěkně vyostřená. Petr se v hospodě setká s milencem své ženy, a dokonce ho představí náhradní manželce Lence. Atmosféra v hospodě bude houstnout, a Petr se o záletech své ženy Ivety pěkně rozpovídá. Zachoval se Petr ...

Výměna manželek plná NEVĚRY! Odpustit, tolerovat, nebo nenávidět?

Výměna manželek Petr a Iveta
zdroj: TV Nova Výměna manželek Petr a Iveta
aktualizováno 10.05.2017, 12:55 | 10.05.2017, 11:11 | doma.cz

Středeční Výměna manželek bude pěkně vyostřená. Petr se v hospodě setká s milencem své ženy, a dokonce ho představí náhradní manželce Lence. Atmosféra v hospodě bude houstnout, a Petr se o záletech své ženy Ivety pěkně rozpovídá. Zachoval se Petr správně? Nebo by neměl mimomanželský poměr tolerovat?

Možná jste podobou situaci sami zažili. Co byste poradili Petrovi?


Můj partner je mi nevěrný! Co teď?

Milujete ho, snesla byste mu modré z nebe a najednou přijde rána v podobně nevěry! Jedno je jasné, toto zjištění pořádně zamává vaším vztahem a vy se musíte pomalu připravit na zemětřesení, které u vás doma nastane. I když bychom vám chtěli naordinovat dobrou radu, díky které nevěru zvládnete, musíme vás zklamat. Žádný zaručený návod neexistuje. Rozhodně je důležité partnerovi říci, že o záletech víte. A čím dříve to uděláte, tím lépe pro vás. Zeptejte se ho na podrobnosti. Proč má někoho jiného? Jak dlouho to trvá? A především po něm chtějte vědět, jak si nadále představuje váš vztah.

 


Bojujte s mírou

Říká se, že bychom pro lásku měli bojovat. Otázkou je, jestli to jde i v případě, že vám je partner nevěrný. Má cenu bojovat o takového člověka, který vám zlomil srdce? Nebo bude jednodušší, když ho necháte jít? Jak už jsme naznačovali, je důležité se vašeho přítele zeptat, zda svou milenku miluje, či šlo o úlet, který neměl žádné pokračování. Nikdo není neomylný a alkohol, zábava a podobné věci dokážou z firemního večírku vytvořit zvrácenou párty. Nebojte se o nevěře komunikovat. Třeba všechno bylo jinak, než se na první pohled může zdát.

 

ČTĚTE TAKÉ:

NEVĚRA aneb HROZNÁ PRAVDA v partnerově mobilu. 5 RAD, co dělat
PŘÍBĚHY NEVĚRY: Souložil s kamarádkou vedle v pokoji!
TEST: Je vám partner NEVĚRNÝ? Náš test odhalí pravdu!


Nezavírejte oči

Všichni víme, že nevěra milovaného člověka pekelně bolí, obzvláště, když máte jinak perfektní rodinu a malé děti, které svého otce milují. Je ale rozumné před nevěrou zavírat oči kvůli dětem? Rozhodnutí je jenom na vás. Jak je ale známo, děti jsou velmi empatická stvoření, která vycítí i sebemenší změny ve vztahu mezi rodiči. I když možná není úplně rozumné před nimi hrát divadélko, chápeme, že některé děti mohou být příliš citlivé a vaše upřímnost by je mohla ranit.

 


Dejte si pauzu
Není na škodu změnit prostředí a nechat si věci pořádně projít hlavou. Pokud máte tu možnost, zkuste alespoň na chvilku vypadnout ze svého stereotypního prostředí. Uvidíte, že vám tato změna prospěje a třeba dostanete na věc úplně jiný pohled. Nebojte se vystoupit ze své komfortní zóny a buďte sebevědomá. Vaši blízcí vám určitě pomůžou překonat toto složité období. Nebojte se na ně obrátit.


Co si myslíte o nevěře vy? Má cenu ji tolerovat, nebo naopak byste partnerovi nedala jedinou šanci? A podvádějí podle vás více ženy, nebo muži?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře