Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

První máj je lásky čas….pokud pomineme tradiční líbání pod rozkvetlou třešní, víte jak nejlépe vyznat lásku? Přečtěte si, jaké vyznání potěšilo Ljubu Krbovou, Pavlínu Dankovou Reye Korantenga a Pavla Vítka.

Vyznejte lásku podle slavných

aktualizováno 01.05.2007, 07:05 | 01.05.2007, 07:05 | TV Nova
První máj je lásky čas….pokud pomineme tradiční líbání pod rozkvetlou třešní, víte jak nejlépe vyznat lásku? Přečtěte si, jaké vyznání potěšilo Ljubu Krbovou, Pavlínu Dankovou Reye Korantenga a Pavla Vítka.

Ljuba Krbová.
(Foto: TV Nova)
Ljuba Krbová - herečka
„Já sama ráda dávám i dostávám malé dárečky. Když jsme byli jednou na výletě s kamarády na kolech v Krkonošském národním parku, romanticky mi natrhali kytici polního kvítí, měla jsem tehdy tuším narozeniny, ale myslím, že je to hezký nápad i pro vyznání lásky . Tehdy jsme si přitom ale neuvědomili, že jsme v chráněném území. Mohla to být nejdražší kytice v mém životě (smích). Ale největší radost mi udělal dárek od mé dcerky Anny Marie. Dala mi parníček v krabičce od náušnic, což byly pro ni v té době dvě nejvzácnější věci. A to mě na tom právě nejvíc dojalo."

 

Pavlína Danková
(Foto: TV Nova)
Pavlína Danková - moderátorka Občanského Juda
„Vždycky jsem působila dojmem, že jsem tvrdá holka, což je ovšem zásadní omyl. Přála bych si, aby se ke mně někdo choval romantiky, ale chlapi, co nosí ženským snídani do postele mě prostě v životě minuli. Dnes mi připadá romantické i to, když můj syn vynese smetí bez zbytečného odmlouvání (smích)."

 

Reynolds Koranteng
(Foto: TV Nova)
Rey Koranteng - moderátor Televizních novin
„Já jsem nenapravitelný romantik. Dodnes si vzpomínám na svou dětskou lásku, která se jmenovala stejně jako má žena - Monika. Napsal jsem jí tehdy psaníčko, že ji mám rád a chtěl bych s ní chodit. Dva dny jsem nervózně čekal na odpověď. Nakonec mi napsala, že mě taky miluje. I když mi sice po návratu do Prahy zmizela z mého života, přesto si na ni dodnes rád vzpomenu."

 

Pavel Vítek a Janis Sidovský
(Foto: Korzo)
Pavel Vítek - zpěvák
„Nejkurióznější vyznání lásky jsem zažil v polovině devadesátých let, kdy jsem moderoval talk show v jednom rádiu, která se vysílala naživo. Volal mi tehdy jeden posluchač a prohlásil ´Chtěl bych Ti, Pavle, říct, že Tě miluji., V první vteřině mě to zarazilo. Bylo to v době, kdy společnost nebyla ještě tak otevřená jako dnes a navíc v časech, kdy ještě nikdo netušil nic o mé odlišné sexuální orientaci. A nadto jsem prostě nebyl zvyklý na takovou upřímnost. Nakonec jsem to ustál a odpověděl jsem, že mě potěšilo, že mi někdo řekl přesně to, co v tu chvíli cítí."

 A jaké bylo to vaše nej....vyznání lásky? Napište nám.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení