Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Očekávání mohou být nerealistická, ale přesto to může být krásný zážitek.

Vzrušující svatební noc: Sexy hrátky pro nevěsty

Svatba
zdroj: isifa.com Svatba
aktualizováno 14.03.2013, 00:00 | 14.03.2013, 00:00 | doma.cz/kat

Očekávání mohou být nerealistická, ale přesto to může být krásný zážitek.

"Každá snoubenka snící po romantickém naplnění tradice svatební noci by si měla uvědomit, že vlastně touží po něčem, co už nejspíš dávno proběhlo,“ říká psycholožka Daniela GabrielováBez důkladné přípravy to nepůjde


Čím můžeme vzbudit partnerovu touhu, aby po náročném maratonu, nadšeně plnil naše romantické milostné fantazie?
Nevěřte, že vašeho milovaného novomanžela osvítí duch svatý a počne z ničeho myšlenku, že pro vás připraví nezapomenutelnou noc plnou překvapení.

 

Speciálně pro novomanžele byla vymyšlena sada


Šťastně i poté – svatební kolekce
Když se pohádka blíží ke svému konci, zábava může začít. Pozvěte svého okouzlujícího prince na noční schůzku, na kterou nikdy nezapomene.

 

 

Fotogalerie

1 / 5 Otevřít fotogalerii

 


Svatební kolekce obsahuje:
• saténový podvazek ozdobený mašličkou
• saténová pouta
• saténové ozdoby na bradavky
• šimrátko z per


To by bylo, aby se něco z téhle bonboniéry nezalíbilo vám oběma…

 

Více na intimity.cz

 


Pusťte se do toho sama


Od začátku se svatební nocí v programu počítejte (s dostatečnou časovou rezervou) a vymezte pro ni dostatečnou časovou rezervu. Z příprav nevynechávejte ani svého nastávajícího, aby pochopil, jak moc je pro vás naplnění tradice svatební noci důležité. Mluvte s ním o svých i o jeho představách. Vzbuďte partnerovu erotickou fantazii. Jistě pak i on udělá maximum pro to, aby vaše plány vyšly.

 


Tip sex koučky julie G. Poupětové:

Rychlovka ještě před svatbou

 

Někdy se stane, že když nevěsta dorazí od kadeřníka a navlékne se do šatů, je pro nastávajícího manžela natolik neodolatelná, že je škoda si to trochu neužít. Zcela v tomto ohledu chápu pravidlo, že ženich by neměl nevěstu vidět do svatby. Na druhou stranu. Pokud spolu už léta žijete a jednoduše se před svatbou potkáte ve společné domácnosti, pak není nic snadnějšího, než si užít trochu mazlení už před samotným obřadem.

www.sex-koucink.cz

 

 

 

Nebuďtte ovšem tvrdohlavá. Partnerovi se nevnucujte, bylo by to nanejvýš trapné. Po svatebním veselí se trochu prospěte – a noc si „protáhněte“ do rána, kdy si dosytnosti užijete. A růžová budoucnost může začít.

 

 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertrůda 06:38 14.03.2013
Tak jste mi teda poradili.Nahodila jsem podvazek s mašli,satenové ozdoby na bradavky,sice visely trochu níž,ale byly,šimrátko z pér našeho krocana a s pouty v ruce jse v stoupila do ložnice Alfonse(manžel)ten na mně zíral jak Vietnamec na křečové žíly!Vyprskl v dávicí se smích a tim spustil serii mých orgasmu.Provedla jsem ještě pár křečovitých striptizových pohybu a odkračela se převléknout do klasicé nočni košilky.