Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Děláte pro něj první poslední, ale výsledek se nedostavuje? Možná je někde zakopaný pes…

Zabijáci sexu! Pozor, muže spolehlivě odrovnají

aktualizováno 23.01.2012, 00:00 | 23.01.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Děláte pro něj první poslední, ale výsledek se nedostavuje? Možná je někde zakopaný pes…

Rčení „mlčeti zlato“ občas platí v i běžném životě, při sexu ale často dvojnásob. Stačí, aby se něco pláclo a je po jakékoliv erotické atmosféře, o erekci nemluvě…


Myl ses?


Touto otázkou degradujete muže na úroveň malého ušmudlaného děcka, které není schopno se o sebe samo postarat. Jak pak z něj chcete mít neohroženého postelového Boha, když ho náležitě neuctíváte? (Pokud vám nevoní, utíkejte daleko, stejně ho nepřevychováte.)

 

Dnes ne, bolí mě hlava


To je jedna z nejhorších zpráv pro muže: partnerka dělá drahoty. Možná nás skutečně bolí hlava, ale pokud se tak děje příliš často, měly bychom s tím něco dělat. Buď si léčit hlavu, nebo jít za sexuologem (pokud je to opravdu jen výjimka) nebo si s partnerem alespoň zkusit popovídat, co je špatně.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Orgasmus: 5 tragických důvodů, proč ho předstíráme

Malý, velký, střední penis – jak je „zpracovat"?

 

 


Miluješ mě doopravdy?


Dámy, co chcete vlastně slyšet, když se takhle otážete? Chcete z něj vynutit přiznání, že vás miluje „jen tak“ nebo že vás nemiluje „doopravdy“ – pokud žijete v dlouhodobém vztahu, měly byste to být schopné poznat tak jako tak. Nedotírejte na něj proto s tak složitými vztahovými tématy právě, ve chvíli, kdy jde o sex – je přece všeobecně známé, že muži jsou schopni se soustředit pouze na jednu věc.

 


To bývalý nikdy nedělal


Zásadně neporovnávejte. On by taky mohl začít říkat, že jeho bývalá měla větší a pevnější prsa než vy, nebo že to uměla lépe v posteli. Jak by se vám to líbilo. Pravděpodobně by vás to na dlouho zchladilo.

 

 


Proč ses už (ne)udělal?


Jestli ho chcete znervóznit, nebo chcete, aby byl pro dnešek (a možná i pro budoucnost) s vaším společným sexem amen, tak se do takového popichování klidně dejte!


I s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo


Nikdy jeho „Kašpárka“ nehodnoťte a NIKDY jeho mužství nenazývejte nějakým úsměvným pojmenováním. Pokud vám jeho menší mužství stačí a naopak je dost šikovný, aby svůj nedostatek vynahradil svou šikovností, vůbec se o velikosti nezmiňujte. Jestli vám menší velikost tak vadí, najděte si jiného milence.

 

Na co právě myslíš?


Na co by váš milenec při sexu asi tak myslel? Pravděpodobně na nějakou čuňačinku. Možná v ní hrajete hlavní roli, možná vůbec žádnou, tak se raději neptejte a nechte ho, ať si to náležitě užije. Jinak by totiž musel přestat, sednout si zklidnit se a začít si s vámi povídat – a na to máte přece spoustu kamarádek. Na sex ale jen jeho (nebo alespoň byste měla mít jen jeho).

 

A nějakou jinou polohu neznáš?


Pokud ji znáte vy, tak ji sama změňte, nečekejte pasivně, že se váš společný sexuální život změní jen tak - sám od sebe. Pro inspiraci se můžete čas od času mrknout na nějaký ten erotický film. Při jeho sledování vás určitě něco napadne.

 

Stává se ti to často?


Pokud máte jakékoliv pochyby o jeho sexuálním zdraví, pošlete ho na k andrologovi, urologovi, sexuologovi, jen s tím prosím nezačínejte v posteli. Váš muž si totiž vaše hodnocení spojí s postelovými hrátkami – a podmíněný reflex (vaše hodnocení- jeho nízké sebevědomí) spolu s mindrákem bude na světě. A se zamindrákovaným mužským zábava v posteli není.

 

To bylo všechno?


Asi ano. Protože takhle si opravdu víc ani nezasloužíte. Nemůžete v posteli ležet jako prkno a říct: „Tak se předveď!“ Tedy pokud nejde o placeného gigola nebo striptéra.

 

 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

roger 18:44 25.01.2012
myslím že lepší to zvopáknout než pak něco plácat v pelíšku.nikdy nevíš kolik ma kdo zkušeností
lesten 19:20 23.01.2012
myl ses, ta je nejlepší, už se vidím jak se na něco takového zeptám :D
man 15:47 23.01.2012
já myslím, že u dnešních dospívajících se to může úplně klidně objevit, když tak pozoruji lidi u nás na vejšce :D
Tom 15:18 23.01.2012
No říct mi něco takovýho tak jí asi trefim ty vole
Katka 13:28 23.01.2012
no tak něco takového snad může říct jedině nějaká teenagerka a to ještě docela hloupá, ne? to jsou články :-D
.. 10:27 23.01.2012
mě by zajímalo kdo takový pi*oviny furt píše.. nebo spíš kdo to napsal jednou a teď to furt kopírujete páč už sem to někde četla ;) .. to by nenapadlo ani tu největší krávu aby toto řekla...
JO 08:42 23.01.2012
TOHLE BY SNAD V POSTELI REKL JEN UPLNY IDIOT! O TOM SNAD NENI POTREBA PSAT!