Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Slunce nebo Hvězda - erotická hra mládeže není zdaleka jediná, která získala popularitu. Spočívá v tom, že si dívky lehnou na zem hlavami k sobě a vytvoří tak kruh. Postupně je pak obcházejí mladíci a souloží s nimi. Vyhraje ten chlapec, který vys...

EROTICKÉ HRÁTKY? Hra na slunce není jediná, známe další!

Kiss
zdroj: Thinkstockphotos Kiss
aktualizováno 30.05.2013, 11:42 | 06.06.2013, 17:26 | doma.cz/roh

Slunce nebo Hvězda - erotická hra mládeže není zdaleka jediná, která získala popularitu. Spočívá v tom, že si dívky lehnou na zem hlavami k sobě a vytvoří tak kruh. Postupně je pak obcházejí mladíci a souloží s nimi. Vyhraje ten chlapec, který vystřídá nejvíce dívek a vyvrcholí jako poslední.

Jaké další a dokonce méně rizikové hry jako je tato frčí? Vycházejí z těch, kteří mnozí hráli na střední škole, ale už nejsou tak nevinné. Přesvědčte se!Vystačíte jen s jednoduchými proprietami.


Flaška
Hned na začátek zvolíme tu nejstarší a všem dobře známou klasiku. Nenajde se snad nikdo, kdo by si nevzpomněl na své rozrušení, když se tahle hra hrála na základce. Vsadím se, že u spousty z vás při ní padla první pusa. Teď jste ale všichni dospělí a pravidla se mohou trochu přiostřit. Samozřejmě, že jak moc ostrá budou, záleží jen a jen na vás. No a pro ty, kterým už paměť přestává sloužit, zopakujeme pravidla.

 

Na papír nakreslíte kružnici, kterou rozdělíte do libovolného množství políček, ideální by bylo tak šest. Každé pole bude reprezentovat jednu ze sexuálních disciplin od francouzského polibku až po orální sex, to nechávám na vás. Kde se zastaví hrdlo roztočené lahve, to musíte předvést. Zřejmě čím víc flašek vypijete, tím odvázanější bude zábava, ale  nezapomeňte, že všeho moc škodí. Abyste si tu zábavu druhý den pamatovali!

 

 

Kostka
K této pikantní hře nepotřebujete nic víc, než hrací kostku, tužku a papír. Nejdříve si totiž musíte stanovit, co bude které číslo na kostce reprezentovat za úkon a sepsat je, aby se vám pak čísla nepletla. Tady se vám opět roluje červený koberec!

 

Můžete konečně vyslovit své tajné přání a zanést ho mezi šest úkolů, které se budou pravděpodobně hodně opakovat. Nutno říct, že nejen tato hra, ale i všechny ostatní se mohou hrát jak ve dvojici, tak ve skupinkách odvážnějších kamarádů.


ČTĚTE TAKÉ:

10 překvapivých mužských choutek! Co všechno je v sexu rajcuje

Umělec natočil ženy při ORGASMU! Je to umění nebo pornografie?

10 důkazů, že sex léčí. Pomáhá na nespavost i imunitu

 

Hra na pravdu
Při téhle hře se kolikrát dozvíte o lidech až nečekané intimní detaily. Pokud je to vůbec možné a tuhle hru ještě někdo z vás nehrál, tady jsou její pravidla. Jak bylo již zmíněno, můžete si ji zahrát jen s partnerem nebo s celou skupinou přátel.

 

Pokládají se samozřejmě co nejlechtivější otázky týkající se sexuálního života, ale i v tomto případě je okruh otázek pouze na dohodě spoluhráčů. Dotazovaný má pak jasnou volbu, buď odpoví na otázku a je z obliga nebo v případě, že odmítne odpovědět, dostane úkol, který musí provést.

 

 

Pro odvážné
Tahle hra je spíš určena pro odvážné skupiny. Oddělí se od sebe ženy a muži. Muži jsou v jedné místnosti a ženy v druhé. Předtím se klíčovou dírkou protáhne stejný počet provázků, kolik je účastníků, nejlépe, když je to půl na půl. Platí i tady, že se předem musí domluvit pravidla a možnosti toho, kam až se může zajít.

 

Do slosovací nádoby se naházejí papírky s úkoly, čím víc, tím lépe. Ženy volí své protihráče tím, že si vyberou provázek, za který zatahají. Provázky jsou všechny stejné, takže nikdy nevíte, kdo ho na druhé straně dveří drží, než se v nich objeví. Je pak na vás, jestli si zvolíte i několikanásobné opakování úko
 

 
31 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Vašek 10:45 29.10.2013
Tu hru hrajeme skoro každý den na základce, dokonce se k nám občas přidá naše učitelka :D
husťák 19:59 04.07.2013
taky bych si to slunce chtěl skusit xD
anonym 16:05 27.06.2013
to slunce bych si mozna nekdy zahral :D
sysel 08:43 01.06.2013
Tak to jsem ještě neslyšel nebo jsi to vymyslel autor sám?