Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Šárka a Martin z Ulice bojují se svými city už více než měsíc. Martin nechce být nevěrný Veronice, ale k Šárce ho to čím dál více táhne. Šárka má Martina ve svém srdci již několik let, ale už jednou zažila bolestivé odmítnutí. Jak z takové situace...

Zakázaná láska: Jak se s ní nejlépe vypořádat?

Seriál Ulice: Co Martina a Šárku prozradí?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Co Martina a Šárku prozradí?
aktualizováno 26.11.2018, 16:16 | 26.11.2018, 16:16 | doma.cz

Šárka a Martin z Ulice bojují se svými city už více než měsíc. Martin nechce být nevěrný Veronice, ale k Šárce ho to čím dál více táhne. Šárka má Martina ve svém srdci již několik let, ale už jednou zažila bolestivé odmítnutí. Jak z takové situace ven?

Podobné situace se v životě občas dějí a dokážou pořádně zamotat hlavu. Říká se, že srdci neporučíš, a tak se může stát, že najednou ucítíte sympatie k někomu, koho váš rozum z různých důvodů absolutně neschvaluje. Může se jednat o bývalého manžela nejlepší kamarádky, zadaného kolegu z práce nebo třeba muže, který vám v minulosti už jednou ublížil. Co je potřeba si uvědomit ještě předtím, než uděláte něco, čeho byste mohly v budoucnu litovat?

 

Smutná žena
(Foto: Getty Images)

 

1. Uvědomte si, co od něj vlastně očekáváte


Když jsme dlouho samy, často se cítíme vyčerpané a zoufalé. V takovém rozpoložení se pak lehce stává, že se naše mysl upne na prvního člověka, který nám projeví trochu náklonosti. Není to náhodou váš případ? Netoužíte po něm jenom proto, aby vás zbavil nepříjemné samoty a postaral se o vás? Mějte oči na stopkách a udržte si jasnou mysl!


2. Přestaňte být naivní


Když se zamilujeme, nasadíme si pomyslné růžové brýle a vidíme jen to, co chceme. Pro ženy je typické představovat si různé scénáře, které v běžném životě nejsou vůbec reálné. Zkuste na chvíli stát nohama pevně na zemi a uvědomte si realitu. Pokud jste se zamilovaly do zadaného muže, váš vysněný scénář se s největší pravděpodobností neuskuteční. I kdyby vám dal nakonec přednost, jeho současná žena bude úplně zdrcená, děti budou plakat a váš vyvolený bude spíš psychicky na dně, než aby si užíval romantiky s vámi.


3. Přemýšlejte nad následky


Mějte na paměti, že neuváženým jednáním se můžete dostat do pěkně nepříjemné situace. Pokud vystartujete na přítele své dobré kamarádky, pravděpodobně nakonec zůstanete samy, přijdete i o kamarádku a mezi dalšími lidmi získáte nelibou pověst.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 nejčastějších mýtů o nevěře. Pozor, jsou to nesmysly!

VÁŠ PŘÍBĚH: Plížila jsem se za nevěrníkem do lesa! A pak... hrůza!
VAŠE PŘÍBĚHY: Kluka mi přebrala vlastní máma!


4. Nenechte se oklamat svojí myslí


V myšlenkách vám uvízl kolega z práce a vaše mysl si ho vykreslila v těch nejlepších barvách. Je tak sympatický, milý, inteligentní a vždy elegantní. Jeho sociální sítě jsou plné dokonalých fotografií z cest a zdá se, že se ve vztahu chová jako opravdový gentleman. Asi dobře víte, že zdání často klame! Dokud ho opravdu dobře neznáte, nemůžete soudit. Mnoho lidí v práci a ve společnosti nasadí pomyslnou masku, kterou ihned po příchodu domů odloží a úplně změní své chování.


5. Zaměstnejte svou mysl něčím jiným


Přestaňte se utápět ve svých představách a raději si zajděte zasportovat nebo vytáhněte kamarádku na výlet. Vypište se nebo vypovídejte ze svých emocí a dejte celé záležitosti čas. Vyplatí se vyhnout se zbrklému jednání. Je možné, že vás vaše poblouznění přejde dřív než byste původně čekaly.

 

Co byste poradily Šárce a Martinovi z Ulice? Jak byste se v jejich situaci zachovaly vy?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře