Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Láska mezi Terezou a Davidem ze seriálu Ulice jenom kvete. David si navíc uvědomil, že o Terezu nechce přijít, a tak se rozhodl pro zásadní krok – zásnuby. Vzhledem k tomu, že David je romantik tělem i duší, proběhly i zásnuby v romantickém duchu....

Zásnuby jako milník ve vztahu! Jste na ně připravena?

Seriál Ulice: David požádá Terezu o ruku - 14
zdroj: Seriál Ulice: David požádá Terezu o ruku - 14
aktualizováno 29.05.2018, 00:00 | 29.05.2018, 00:00 | doma.cz

Láska mezi Terezou a Davidem ze seriálu Ulice jenom kvete. David si navíc uvědomil, že o Terezu nechce přijít, a tak se rozhodl pro zásadní krok – zásnuby. Vzhledem k tomu, že David je romantik tělem i duší, proběhly i zásnuby v romantickém duchu. Svou lásku překvapil ve škole, kde ji požádal o ruku prostřednictvím rozhlasu. Tereza neváhala a ihned souhlasila. Jak jste na tom ale vy?

Tereza chodí s Davidem poměrně krátce. Vždyť před rokem touhle dobou chodil David s Alenou! Naštěstí si brzy uvědomil, že v jeho blízkosti je někdo, kdo si ho doopravdy váží a především ho bezmezně miluje. Tereza je bezesporu Davidova životní láska, a tak se není čemu divit, že se David rozhodl  zpečetit jejich vztah svatbou. Všichni se ale shodneme na tom, že jde o velké rozhodnutí, se kterým se nesmíme unáhlit. Kdy je tedy ten nejvhodnější čas na zásnuby?

 

Seriál Ulice: David požádá Terezu o ruku - 23
(Foto: )


Teď, nebo nikdy?
Ve společnosti existují názory, že svatba je jenom zbytečný cár papíru, který v životě nehraje rozhodující roli. Pokud ale nepatříte mezi zarputilé odpůrkyně svateb, určitě nám dáte za pravdu, že se na zásnuby i samotnou svatbu těšíte už od dětských let. Snad každá žena někdy přemýšlela nad tím, jak budou její zásnuby vypadat, zda bude mít třípatrový svatební dort a jaké budou její šaty. Jednoduše řečeno všechny chceme alespoň na jeden den v životě vypadat jako princezny, které mají po svém boku milovaného prince.


ČTĚTE TAKÉ:

Karolína Šafránková: Je Lucie zamilovaná do Davida? ROZHOVOR
Šílenství kolem svatby Meghan a Harryho! Co už je přes čáru?
Sex o svatební noci: Děsivé tradice, které vás nenechají v klidu

 

Zároveň ale všechny tušíme, že si nemůžeme partnera vzít po prvních měsících vztahu. Možná doopravdy cítíte, že je to ten pravý, ale myslete na to, že růžové brýle má na počátku vztahu každý z nás. Poznejte, zda je váš partner spolehlivý, tolerantní a věrný chlap, který vám bude za všech okolností oporou. Vyrazte na delší dovolenou, která prověří to, zda spolu můžete být opravdu za každé situace. Na svatbu nespěchejte, ale zároveň ji ani zbytečně neoddalujte. Není nic horšího než přechozené vztahy!

 


Mám ho o ruku požádat sama?
Některé ženy řeší jiný problém. Samy by svatbu chtěly, ale partner se k pokleku s prstýnkem stále nemá. Pokud je vám to povědomé, pak jste možná už sama popřemýšlela nad tím, že byste partnera požádala o ruku. Nemáme nic proti tomuto způsobu, ale přeci jenom jsou určité věci, které by měli dělat pánové. A právě žádost o ruku je jednou z nich. V každém případě zkuste téma svatby nenápadně nadhodit. Nechceme po vás, abyste partnera do zásnub přemlouvala, ale spíše mu naznačte, že už je ten vhodný čas. Dříve nebo později se s prstýnkem sám vytasí a vy budete mít radost, že k tomuto rozhodnutí „sám“ dospěl.

 
2 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře