Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Den svatého Valentýna je oslavou lásky i vztahu. Ať už pro vás partner nachystal květiny, drobný dáreček nebo třeba večeři, překvapte ho! Připravte pro něj ten nejžhavější Valentýn, na který budete oba dva ještě dlouho vzpomínat. A pozor, rozhodně...

Zažijte nejžhavější Valentýn svého života

sex_masturbace - 3
zdroj: Thinkstockphotos sex_masturbace - 3
aktualizováno 14.02.2018, 00:00 | 14.02.2018, 00:00 | doma.cz

Den svatého Valentýna je oslavou lásky i vztahu. Ať už pro vás partner nachystal květiny, drobný dáreček nebo třeba večeři, překvapte ho! Připravte pro něj ten nejžhavější Valentýn, na který budete oba dva ještě dlouho vzpomínat. A pozor, rozhodně nemáme na mysli, že budete společně sledovat 50 odstínů šedi…

Ano, Valentýn je o něžných polibcích, všudypřítomných srdíčkách a zamilovaných pohledech. Musíte ale uznat, že tohle cvrlikání je trošku nuda. Zkuste Valentýn pojmout netradičně, a užijte si ho především v posteli.


1) Sex ještě před večeří
Romantická večeře je základ každého valentýnského rande. Má však jednu nevýhodu. Je plná dobrých pochoutek, kvůli kterým se následně nemůžeme ani pohnout. Natož svléknout. To už ani nemluvíme o tom, že po dobré večeři se nám klíží oči. Vyzrajte na tuto situaci, a vlítněte do postele ještě dřív, než se vydáte do restaurace. Uvidíte, že to u vaší večeře bude skvěle jiskřit.


2) Začněte už ráno
Nejideálnější bude, když s milováním začnete od brzkých hodin. Nechceme po vás, abyste se hodiny a hodiny milovali, ale co si takhle dát společnou ranní sprchu s překvapivým závěrem? Může snad existovat krásnější ráno?

 


3) Sexy dárek
Zapomeňte na bonboniéry, plyšáky nebo jiné valentýnské dárečky, které poslouží akorát jako lapač prachu. Naopak se zkuste s partnerem domluvit, že si navzájem pořídíte erotický dárek. Je fuk, zda sáhnete po vibrátoru, sexy prádélku či jiné pomůcce. Jedno je ale jasné, s tímto dárkem si užijete pěkně vášnivé chvilky.


ČTĚTE TAKÉ:

Valentýn po česku? Kdo z nás slaví a jak drahé dary kupujeme?
Valentýn: Inspirujte se romantickými recepty
Tipy na přáníčka k Valentýnu


4) Užijte si zábavu

Tím myslíme zábavu v posteli. Udělejte to, na co jste doposud neměla odvahu. Zkuste se odvázat nebo se inspirujete pornem. Je to jenom na vás, jak s valentýnským dnem naložíte, ale jedno byste si měla zapamatovat – dnes si můžete splnit i ty nejtemnější touhy.

 


5) Změňte prostředí

Co si takhle pronajmout hotelový pokoj? Zní to dobrodružně a je to pěkně sexy. Tento krok určitě ocení váš partner. V případě, že nemáte poblíž hotel, můžete vyzkoušet sex v autě, nebo třeba na kuchyňské lince.


6) Posílejte si sexy zprávy

Uvidíte se až večer? To přeci vůbec nevadí! Zapojte svou fantazii a nažhavte svého partnera během dne. Stačí si vyměnit pár odvážných sms zpráv a uvidíte, že z práce přijde ještě před koncem pracovní doby. Kdo by se totiž netěšil na takto vynalézavou partnerku?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Karel2360_5 08:18 10.01.2019
Na žhavý Valentýn už jsme s manželkou asi staří. Máme dvě malé děti, tak toto už je za námi. Máme největší radost, když nám děti někdo pohlídá a my máme klid a můžeme si pustit nějaký film. Já ženě nechávám vždy posílat květinu z https://www.florea.cz/ . Tím vím, že jí udělám radost.