Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Víte, že ženy dokáží dosáhnout ne jeden, dva, ale tři druhy orgasmů? A všech jich dokáže dosáhnout každá, jen to chce trošku více času. Podívejte se, jak na to!

Žena si může užít 3 druhy orgasmů! Víte jaké?

sex, orgasmus - 2
zdroj: Thinkstockphotos sex, orgasmus - 2
aktualizováno 02.12.2017, 00:20 | 02.12.2017, 00:20 | doma.cz

Víte, že ženy dokáží dosáhnout ne jeden, dva, ale tři druhy orgasmů? A všech jich dokáže dosáhnout každá, jen to chce trošku více času. Podívejte se, jak na to!

Klitoridální
Jedná se o nejběžnější orgasmus, který 90 % žen zná a umí si ho navodit sami. Dosáhnout se ho dá stimulací žaludu klitorisu a jeho okolí buď rukou, ústy nebo sepciálním vibrátorem určeným na jeho dráždění. Některé ženy si lehnou do vany a tak dlouho si na něj pouští proud vody, až dosáhnou vyvrcholení. Tento způsob však funguje jen u malého množství žen. Klitoridální sex je velmi intenzivní, mnoho krátkých rychlý stahů rychle za sebou. Některé ženy však mají klitoris, který je citlivější než u jiných žen, jeho stimulace může být vnímána jako dráždivá a způsobuje spíše nepříjmené pocity než potěšení.
 

Óoo, orgasmus. Jak ho dosáhnout při každém milování?


Vaginální
Vaginální orgasmus je způsoben pouze drážděním uvnitř pochvy a nejde jej dosáhnout jinak. Pouze asi 10% žen je schopno jednoduše dosáhnout vaginálního sexu pouze stykem. To znamená pohybem a třením penisu v pochvě. 70 % českých žen ale tvrdí, že ho nedokáže dosáhnout.


Většinou ženy dosahují vaginálního orgasmu v polohách kdy je stimulován bod-G. Vaginálního orgasmu je schopna dosáhnout každá žena! U některých to pouze zabere více času. Jedna studie zjistila, že ženy prožívající vaginální orgasmus mají nižší klidovou tepovou frekvenci než ty, které jej nezažívají a navíc jsou společensky přizpůsobivější. Orgazmus dosažený drážděním uvnitř v pochvě ženy popisují jako hlubší a komplexnější. Tlak a tření oblasti přední poševní stěny, která je identifikovaná jako zmiňovaný bod G, způsobují intenzivnější orgasmus, který je charakterizován hlubokým pulzujícím vjemem.
 

Tajemství milování: Orgasmus jde natrénovat. Jak na to?


Cervikální
Cervix je děložní čípek. U tohoto orgasmu platí obdobná pravidla, jako pro orgasmus prostřednictvím G bodu, ale pro dosažení těchto orgasmů žena potřebuje ještě mnohem hlubší vztah k partnerovi. u stimulace děložního čípku je nutné se zbavit emocí a naprosto mužem splynout. Žena ho může dosáhnout stimulací okolí děložního čípku. Některé ženy ho mohou dosáhnout až po porodu. U cervikálního orgasmu je doba k dosažení delší. Tohoto orgasmu mohou dosáhnout i ženy, které mají problémy s citlivostí nebo jsou částečně ochrnuté.

 
4 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Zvrhlinka123 09:36 16.04.2014
Taky jsem to nečetla jakoo. A osobně si myslim, že já všecky umim, takže jsem frajerka a nikdo se mi nevyrovná. Nepotřebuju žádné ty vaše BLÁBOLY.
Gertrůdko, zlato, souhlasim s tebou, puso.
Olejka 12:03 17.03.2014
Ani to nečtu, to zas psal nějakej odborník. Těch orgasmů se dá zažít mnohem víc. Namátkou třeba při análním sexu nebo i v noci ze spaní. A co třeba při dráždění prsou. Některým ženám to jde velice snadno. Prej 3 druhy orgasmů? Trochu málo, ne? Pane pisateli :D
Gertrůda 14:18 15.03.2014
Jsem tímto článkem zmatena:VAGINALNIHO SEXU POZE STYKEM??? Toho kdo tento blábol napsal vyseděla opice v moždíři.Ten se noumálni cestou nenarodil!!