Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Až dosud se předpokládalo, že mužské pokolení je mnohem více posedlé sexem než ženy. Ovšem nová studie Duke univerzity ukázala, že muži jsou méně a méně nadržení. Na druhou stranu klesá počet romantických žen a roste počet těch, které otevřeně vyj...

Ženy jsou posedlejší sexem než muži. Zejména ve třiceti!

Vášeň - 2
zdroj: Thinkstockphotos Vášeň - 2
aktualizováno 11.10.2013, 09:22 | 11.10.2013, 00:00 | doma.cz/roh

Až dosud se předpokládalo, že mužské pokolení je mnohem více posedlé sexem než ženy. Ovšem nová studie Duke univerzity ukázala, že muži jsou méně a méně nadržení. Na druhou stranu klesá počet romantických žen a roste počet těch, které otevřeně vyjadřují svou touhu po vášnivém sexu.

Výzkumníci z Duke univerzity boří mýty o mužích posedlých sexem. Výsledky studie ukazují, že v dnešní době nastal zlom a že naopak ženy jsou mnohem náruživější a myslí na sex více než druhé pohlaví.

 

Mužská touha po sexu se stala nejrozšířenějším fenoménem a v minulosti některé studie prokázaly, že muži myslí na sex každých sedm sekund, čímž se mnozí z nich často na veřejnosti chlubili. Ovšem studie americké univerzity toto tvrzení popírá.

 

 

Studie se zúčastnilo tři sta dobrovolníků. Polovina mužů a druhá polovina žen. Každý den po dobu jednoho měsíce vyplňovali dotazník, který zahrnoval otázky týkající se sexuálního zdraví, úrovně sexuální aktivity, stejně tak jako jakéhokoli nepohodlí či možných disfunkcí. Zjistilo se, že šedesát dva procent mužů často odmítá sex se svou partnerkou!

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 nejšílenějších ženských orgasmů aneb i takto se dá vyvrcholit!

Velký výzkum! Při masturbaci ženy vyvrcholí dříve než při sexu!

Nejvtipnější cviky k dosažení orgasmu. Takhle se to dělalo v 50. letech!

U soudu za nekrofilii: Žena souložila s kostlivci. Podívejte se!

6 druhů ženského orgasmu! Aby to mělo šťávu…

 

Vědci tvrdí, že jsou si v jednadvacátém století muži i ženy, co se týče zájmu o sex rovni. Ukázalo se také, že ženy kolem třicítky jsou mnohem náruživější než muži a sex je pro ně běžnou denní součástí a vyžadují ho.

 

 

Profesor psychiatrie Kevin P. Weinfurt se k tomuto výzkumu vyjádřil takto: "Pomocí této studie bylo zjištěno, co vše ovlivňuje sexualitu. Lidé jsou silně ovlivněni nemocemi a výkyvy nálad. Zároveň se zbořil mýtus, že muži myslí jen na jedno a že pro ženy není sex nijak důležitý!"
 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Kiki 19:52 11.10.2013
dovolte malou opravu....my nejsme nejvíc náruživý po menstruaci, ale spíš během menstruace :)
Tom 14:59 11.10.2013
Rypko, já jsem měl ženu,která mluvila o sexu téměř 24 hodin denně.
laco 11:40 11.10.2013
Fascinuje ma, ze vedci prisli na tento prevratny objav v r. 2013.
vlamon 10:40 11.10.2013
Myslím si že zájem o sex mají více ženy a to hlavně po tom co zažijí první orgasmus a po měsíčcích
Dežo 09:50 11.10.2013
Rypko,čo to táráš za somaroviny?Veď tvoja Hilda hovorí o sexe v krčme každý děň.Tak ji riadně trtkej a nietaraj .
Rypko 09:41 11.10.2013
ja si myslim ze je to tak odjakziva ze su zeny naruzivejsie len otoom tolko nevypravaju naco zbytocne reci okolo toho robit to len vedsina chlapoj ma konplexi a chvalia sa a skutok zatial usiel =D