Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Do výstřihu rivalek se zahledíme možná častěji, než jsme ochotné si přiznat.

Ženy se také rády dívají na prsa!

Výstřih
zdroj: Getty Images Výstřih
aktualizováno 07.08.2019, 00:00 | 07.08.2019, 00:00 | doma.cz

Do výstřihu rivalek se zahledíme možná častěji, než jsme ochotné si přiznat.

Říká se, že muži nekoukají ženám do očí, ale spíš na ňadra. To nikoho nepřekvapí. Vědci ale zjistili, že ženský výstřih je pod ostříží kontrolou dokonce i ženského zraku. Ženská těla vnímáme pěkně rozkouskovaně, zatímco muži berou ženské tělo jako celek. My ženy nejdříve analyzujeme tvar rtů, pak ňader, boků, až sjedeme dolů k patám. V článku o výsledcích výzkumu amerických vědců z Nebrascy to uvedl to European Journal od Social Psychology.


Proč se tak chováme? Existují k tomu dva pádné důvody: muži vyhlížejí potenciální partnerku, ženy zase přemýšlejí, jak na tom jsou ve srovnání s konkurencí.

 

Žena
(Foto: Getty Images)

 
Především by nám mělo být jasno, že mužům se při sexu (když už k němu dojde) zdá krásná téměř každá žena a jakékoliv „vylepšení“ děláme jen kvůli sobě – pro lepší pocit. To co my ženy považujeme za nedostatky, muži často naopak ocení, zvlášť pokud jde o bujnější tvary.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zpověď účastnice kurzu: Jak jsem se učila masturbovat

Nejhříšnější způsob ruční masáže

 

Nejzdravější přístup je takový, že se s tím, jaké naše tělo je, smíříme. Každá jsme originál, tak proč ho neukázat…Pokud máme tělo se stopami po těhotenství, měly bychom být naopak pyšné, co všechno jsme zvládly.

 

Pokud se ale při sexu nemůžete soustředit právě proto, že vás napadne, jak se vám krabatí tukové záhyby v podbrišku, udělejte pár opatření. Protože sex by nám měl být příjemný a měly bychom se při něm cítit v pohodě. Tedy hurá do fitka, běhat do parků nebo si vybrat hezké spodní prádlo.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře