Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Většina žen nejsnáze dosáhne vyvrcholení stimulací klitorisu, o vaginálním orgasmu si může nechat jen zdát. Existuje ale místo, jehož drážděním můžete zažít podobnou slast - a není to pověstný bod G.

Zjistěte, kde končí váš klitoris: Takovou rozkoš jste dosud nezažila

Sex
zdroj: Thinkstockphotos Sex
aktualizováno 03.05.2018, 00:00 | 03.05.2018, 00:00 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Většina žen nejsnáze dosáhne vyvrcholení stimulací klitorisu, o vaginálním orgasmu si může nechat jen zdát. Existuje ale místo, jehož drážděním můžete zažít podobnou slast - a není to pověstný bod G.

Zajímavé je, že o existenci tohoto „spínače rozkoše“ nemá povědomí spousta žen a muži už vůbec ne. Chce to prostě jediné: uvolnit se a provézt pořádný průzkum. Zkuste to nejprve sama a až si budete jistá, poučte i svého partnera.


Za klitorisem se toho skrývá více, než jen malé poupě ve tvaru knoflíku na vrcholu stydkých pysků. Ve skutečnosti je jen špičkou ledovce, konkrétně vnitřní části klitorisu. Uroložka a badatelka Helen O'Connelová z Královské nemocnice v Melbourne přišla s teorií, že klitoris jako orgán je ve skutečnosti velikostí srovnatelný s mužským penisem!

 

Co byste měli vědět o klitorisu:

 

- vývojově je shodný s mužským penisem, protože v embryonálním stavu pochází ze stejné tkáně

 

- tvoří ho topořivá tělíska a tkáň bohatá na krevní vlásečnice a nervová zakončení

 

- vnější část klitorisu tvoří takzvaná špička, latinsky glans

 

- celkově má klitoris okolo 8000 nervových buněk, což je nejvíce v celém těle a dvakrát více než se nachází v penisu

 


Kde hledat?


Vnitřní část klitorisu, tedy tělo klitorisu, vede několik centimetrů vpřed směrem k podbřišku, pak se ohýbá v podstatě opačným směrem.

 

Rozkrok - 1
(Foto: Profimedia)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Proč některé ženy vyvrcholí snáze než ostatní?
Uvolněte svůj klitoris: Dva zásadní kroky
Prst, jazyk nebo něžná slovíčka? 5 rad, jak na ženský orgasmus


Tělo je složené ze dvou polovin, v ohybu je připevněno k stydké sponě a odtud se rozbíhá do dvou ramen, připevněných vazy přímo k stydké kosti. Má tedy obrácený tvar písmene V a vede kolem a uvnitř velkých pysků.

 

Anketa
Jaký typ orgasmu prožíváte vy?
 


Vaginální orgasmus? Prý neexistuje


O'Connelová dokonce tvrdí, že vaginální orgasmus pochází ve skutečnosti z vnitřní stimulace klitorisu během vaginálního styku, a proto jde ve skutečnosti o klitorální orgasmus.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře