Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ženy, které pijí červené víno, jsou v sexu náruživější.

Známe elixír vášně! Tenhle nápoj z vás udělá sexuální dračici

V posteli
zdroj: Thinkstockphotos V posteli
aktualizováno 29.03.2017, 00:56 | 29.03.2017, 00:56 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Ženy, které pijí červené víno, jsou v sexu náruživější.

Červené víno jako dostupné a levné afrodiziakum? V nové studii to tvrdí italští vědci, kteří ji publikovali v odborném časopise Journal of Sexual Medicine. Na univerzitě ve Florencii se podrobilo výzkumu 800 žen ve věku od 18 do 50 let.

 

Rozdělili je do tří základních skupin. Na milovnice červeného vína, na konzumentky alternativních alkoholických nápojů a abstinentky. Vyplnily dotazník, v němž měli zhodnotit zájem o sex, frekvenci sexuálního styku a obvyklé rituály před milováním.

 

Konzumace červeného vína
(Foto: oficiální zdroj)

 

Z výzkumu vzešlo, že ženy, které si dají jednu nebo dvě sklenice červeného vína denně, mají mnohem větší sexuální apetit a uspokojení. Vědci se domnívají, že výsledky upozorňují na možnou souvislost mezi pravidelnou konzumací červeného vína a touhou.


ČTĚTE TAKÉ:

Červené víno nebo cvičení? Účinky jsou podle vědců stejné!
Kolik stojí libido a panenství?
Jak povzbudit CHUŤ NA SEX? Vsaďte na meloun a mandle!

 

Mnozí si ale myslí, že jde jen o placebo. Stejně jako u jiných afrodiziakálních přípravků, jejichž cílem je podle mnohých, jen vydělat na lidech.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře