Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snad většina žen po něm touží, ale málokterá se ho dočká. Řeč je o mokrém orgasmu, který vyvolává mnoho otázek i rozpaků. Může ho zažít opravdu každá žena? A je zapotřebí speciální techniky?

Známe pravdu o MOKRÉM ORGASMU! Můžete ho dosáhnout i vy?

Orgasmus - 2
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus - 2
aktualizováno 02.04.2018, 00:24 | 02.04.2018, 00:24 | doma.cz

Snad většina žen po něm touží, ale málokterá se ho dočká. Řeč je o mokrém orgasmu, který vyvolává mnoho otázek i rozpaků. Může ho zažít opravdu každá žena? A je zapotřebí speciální techniky?

V první řadě bychom si měli ujasnit, zda mokrého orgasmu můžete dosáhnout. Pravdou je, že některé ženy nemají to štěstí a musí se s tímto druhem orgasmu rozloučit. Na druhou stranu za zkoušku nic nedáte, a tak byste níže zmiňovanou techniku rozhodně měli s partnerem vyzkoušet. Třeba zjistíte, že patříte k těm šťastnějším, které si mohou užívat tuto rozkoš.


Jak na něj?
Cesta za mokrým orgasmem není jednoduchá, naopak ji provází mnoho problému. Měla byste si uvědomit, že čím více uvolněná budete, tím snadněji ejakulace dosáhnete. Na seznamu dne je tedy dlouhá předehra, která vás dokonale navnadí, a během které se krásně odreagujete. Následně přichází ke slovu partnerova šikovnost. Možná vám to přijde přehnané, ale na jeho šikovných prstech stojí celé vaše štěstí. Pokud partner bude dráždit váš G bod prostředníčkem spolu s prsteníčkem dlaní vzhůru, dosáhnete orgasmu během několika minut. Partner nesmí zapomenout na to, že dráždění by mělo směřovat proti stydké kosti. V tomto okamžiku se nebraňte mělkým zásunům, díky kterým brzy ucítíte tlak na močovém měchýři. Během samotného finále si můžete dráždit klitoris. Pokud jste oba dva odvedli práci na jedničku, měla by se dostavit kýžená odměna.

 


Čekala jsem víc…
Může se stát, že se orgasmus dostaví, ale tak trošku v jiném množství, než jste předpokládala. Z toho si rozhodně nic nedělejte. Některým ženám není přáno, a jejich mokrý orgasmus představuje pouze pár malých kapek. Existuje ale naděje, že pokud na svém orgasmu budete pracovat, časem přijde ten pravý vodopád, po kterém jste toužila. Dobrou zprávou je fakt, že pány dokonale vzruší i malé množství tekutiny.

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 věcí o ANÁLNÍM SEXU, o kterých se nemluví
Pronikněte do tajů KYBERSEXU! Jak si ho nejvíc užít? A co nikdy nedělat?
Odhalujeme pornomýty: Domina nebo subinka?


Těmto mýtům nevěřte

Okolo mokrého orgasmu se vytvořilo mnoho fám, které bychom měli uvést na pravou míru. Prvním mýtem je, že ženskou ejakulaci tvoří moč. Většina odborníků zastává názor, že se jedná o výměšek Skeneho žláz, které jsou po stranách močové trubice. V žádném případě se tedy nemusíte obávat, že byste při orgasmu vylučovala moč. Existují články, ve kterých se dočtete, že mokrého orgasmu může dosáhnout každá žena. Bohužel vás musíme zklamat! Už v úvodu jsme naznačovali, že tento druh orgasmu je jen pro několik vyvolených. A důvod? Především umístění Skeneho žláz, které mají mokrý orgasmus na svědomí.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře