Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Diváci oblíbeného seriálu Ulice s napětím očekávají svatební den Terezy a Davida z Ulice. Jejich svatba bude klasická a jednoduchá. Se svatebními přípravami to nepřehánějí a neplánují nic velkolepého. Představujete si váš velký den obdobně nebo te...

Zpověď čtenářek: Jaká je vaše vysněná svatba?

Seriál Ulice: Svatba Terezy a Davida - 35
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Svatba Terezy a Davida - 35
aktualizováno 25.09.2018, 00:19 | 25.09.2018, 00:19 | doma.cz

Diváci oblíbeného seriálu Ulice s napětím očekávají svatební den Terezy a Davida z Ulice. Jejich svatba bude klasická a jednoduchá. Se svatebními přípravami to nepřehánějí a neplánují nic velkolepého. Představujete si váš velký den obdobně nebo tento styl není podle vašeho gusta?

Tereza s Davidem si přejí pohodovou a malou svatbu, na kterou pozvou jen ty nejbližší. Nechtějí se zbytečně stresovat, svůj den by si rádi vychutnali v klidu a míru. Nevěsta se těší na setkání s rodinou, která se v plném počtu shromáždí po delší době. Její bratr Matěj přiletí až z Kanady. Tereza si nedělala velkou hlavu ani s výběrem šatů. Zvolila jednoduchý, ale padnoucí střih. Účes taktéž není nijak výstřední a překvapivý.

 

Seriál Ulice: Svatba Terezy a Davida - 37
(Foto: TV Nova)

 

Jaké šaty a účes by na svůj svatební den zvolily naše čtenářky? Preferují velkou svatbu nebo spíše v rodinném kruhu jako Tereza?

 

Eva, 27 let


Pro mě je hodně důležité místo. Myslím, že obřad by se měl konat na místě, ke kterému mají snoubenci zvláštní vztah, a zalíbí se jim na první pohled. Říká se, že svatba by se měla konat v rodném městě nevěsty. S tím nesouhlasím a rozhodně na tom netrvám. Líbí se mi, když je celý den přizpůsobený stylu života novomanželů. Já a můj přítel jsme oba hasiči a na naší svatbě nebudou chybět uniformy, sirény a hasičské úkoly. Záležet si dáme i na výzdobě, která by měla být sladěná do svatebních barev. Pro hosty určitě zajistíme dobré jídlo, které by nemělo být příliš těžké. Představujeme si něco okolo čtyřiceti hostů. Nesmí chybět dobrý DJ a fotograf. Bez svatebního videa se obejdu, připadá mi to nepřirozené a strojené. Šaty budou rozhodně klasické bílé s dlouhými krajkovými rukávy. O ceně se raději ani nebavme.

 

Seriál Ulice: Svatba Terezy a Davida - 30
(Foto: TV Nova)

 

Nikola, 27 let


Moje svatba by měla být příjemná oslava lásky dvou lidí. Žádná velkolepá událost. Rozhodně nechci nic honosného, kýčovitého a přehnaného. Čím více plánování, tím větší stres. Peníze za výzdobu ala ledové sochy bych raději investovala do dobrého jídla. To pro mě má větší význam. Líbí se mi svatby v přírodě, klidně by kolem mohly pobíhat ovečky. Od přátel a známých z okolí jsem slyšela, že si svůj den pořádně neužili, protože měli spoustu starostí s přípravami a zařizováním. Tomu bych se rozhodně chtěla vyhnout!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zásnuby jako milník ve vztahu! Jste na ně připravena?

Sex o svatební noci: Děsivé tradice, které vás nenechají v klidu

Nemá se k tomu vás požádat o ruku? Co za tím vězí?

Patrícia, 25 let


Tak nad tím jsem se ještě nezamýšlela. Zatím ani nevím, kdo bude ženich. Ale jelikož jsem Slovenka, asi by se mi líbila typická slovenská svatba s živou hudbou. Nesmí chybět housle a basa, které se postarají o dobrou atmosféru. Obřad by měl být v kostele s květinovou výzdobou. Líbilo by se mi, kdyby tam někdo zazpíval. Šaty bych zvolila korzetové, s nadýchanou sukní a bohatým zdobením.

 

Seriál Ulice: Svatba Terezy a Davida - 26
(Foto: TV Nova)

 

Tereza, 28 let


Já na tohle téma nemám žádný názor. Svatbu neplánuji a není pro mě vůbec nijak důležitá, takže k tomu nemám co dodat.

 

Anketa
Jaká by měla být vaše vysněná svatba?
 
 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Alicka242 20:59 29.01.2019
Já mám svatbu ještě před sebou a abych řekla pravdu, sice už jsme nad ní kolikrát přemýšlela, ale nedokážu říct, jak by přesně měla vypadat. Baví mě číst si různé články o svatbách, například z https://www.svatby.net/ a představovat si, jaká asi bude jednou ta moje svatba.