Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak to vypadá na Masturbačním kurzu sex koučky Julie G. Poupětové?

Zpověď účastnice kurzu: Jak jsem se učila masturbovat

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 08.08.2012, 00:00 | 08.08.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Jak to vypadá na Masturbačním kurzu sex koučky Julie G. Poupětové?

První profesionální sex koučka Julie Gaia Poupětová pořádá inspirativní kurzy a semináře pro ženy i muže. Naučíte se třeba jak potěšit muže, nebo jak si skutečně užít orgasmus. Abyste si dovedla milování skutečně vychutnat, musíte nejdříve podrobně znát reakce svého těla. A právě to se učí na tzv. Masturbačním kurzu. Přečtěte si, jak jeho návštěvu popisuje jedna z účastnic:

 


Když jsem šla na kurz, byla jsem nervózní asi ještě více, než když jsem šla na úplně první kurz (Ženská neděle) a nervozita mě držela ještě i na začátku kurzu. Ale prvních pár cvičení, které jsme dělali ještě oblečené a příjemný kolektiv, mě brzy naladili na tu správnou vlnu a následující svlečení bylo naprosto přirozenou součástí celého víkendu.

 


Nejvíce provokativní, ale zároveň osvobozující promě bylo úvodní cvičení „Ukaž mi tu svou“ přiznám se, že když přišlo přímo na mě, trochu jsem se styděla, ale překvapilo mě, že pohled na ostatní holky mě naplňoval láskou - takovou čistou láskou - obdivem… Když si představím, že na prvním kurzu pro mě byl problém i koukat se na obrázky našich pohlaví a nyní jsem na ostatní koukala s láskou a říkala si - my je máme tak hezký… Byl to skvělý pocit!

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 


Na celém víkendu mě překvapilo to, jak jsem dokázala vypnout - i když to samozřejmě nešlo hned. Ze začátku člověku vybíhají strašáci - fakt se nemám stydět, můžu si dovolit opravdu si to užít a co si myslí ostatní? Ale nakonec jsem uznala, že není potřeba si takovými věcmi dělat hlavu a bylo to super. Uvolnění, které přišlo v průběhu víkendu bylo úžasné, stejně jako celá atmosféra kurzu. Zjistila jsem, že to co nám nejvíce brání se uvolnit a vypnout, jsme jen a jen my sami a že je jedině my sami s tím můžeme něco udělat. Toto zjištění je pro mě velice cenné i v každodenním životě. Vím, že ten kdo mě soudí nejpřísněji a zakazuje, jsem především já sama. Nyní prostě mohu být více sama sebou.


ČTĚTE TAKÉ:

Sex kouč radí: Abyste věděly, na co "ji" máte

Mykózy: způsobuje je i nepravidelný sex!

Jak mluvit o sexu? Radí SEX KOUČ

 


Pro mě největším překvapením a zároveň nejsilnějším cvičením byla práce s dechem. Překvapilo mě jak dech je silný nástroj a co vše dokáže v člověku vyvolat. Je to svoboda dovolit si dýchat vnímat jen své tělo a být sám sebou. Při práci s dechem se mi povedlo přivodit i stav transu, neopakovatelně silný pocit, kdy člověk je a není ve svém těle, hlava vnímá, ale tělo si dál dělá co chce, co potřebuje a co cítí, že je správné.

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 

Bylo to jako vlna energie, která proudila mým tělem a vyplavovala vše, co jí stálo v cestě a co mělo jít ven. Ano tento pocit mě zaskočil, ale rozhodně nebyl nepříjemný, vnímám ho jako cestu, kterou jsem potřebovala projít. Možnost projít těmito pocity a najít v sobě tu skrytou sílu cítím jako dar a beru ho s obrovskou úctou. Za to, že jsem mohla prožít tyto nezapomenutelné zážitky, za to vděčím velké díky především Gaie, Markétě a všem holkám z kurzu, které mi byly po celou dobu oporou. Něco ve mě mi dovolilo přijmout samu sebe takovou jaká jsem. Bylo to pro mě jako znovu nalezení nejen svého těla, ale i duše.

 

Gaia pro mě byla celou dobu průvodcem a jistotou, že vše co se děje je v naprostém pořádku a má to tak být. Když o tom zpětně přemýšlím, uvědomuji si, že jsem vůbec nevnímala nahotu, ani když mi pomáhala Zuzka se uklidnit a objímala mě- pamatuji si jen čisté emoce, pocity, doteky, energii, lásku. Na stud či nahotu už nebylo v mé hlavě místo.

 


Když bych měla zhodnotit celý kurz, pro mne byl nepopsatelným přínosem, nejen v oblasti ženské sexuality. Pro mě je tento kurz o umění naučit se milovat sebe samu v té přirozenosti a prostotě jak jsme se narodili. A tím, že se naučíme milovat sami sebe, změní se nám i vnímání všech ostatních a svého okolí.


Podle názvu tohoto kurzu si může někdo říct, to tam ty ženský celý víkend jako masturbují nebo co…. Za sebe mohu říct, ano taky mohou, ale především se učí mít rády samy sebe, své tělo a zacházet s ním. Poslouchat ho, co nám chce říct, protože ono samo to ví nejlépe. A jestli někdo váhá, zda na tento kurz jít nebo ne, tak ať neváhá a prostě jde! Není co ztratit jedině získat.


P.S. Já se hladila ještě celou cestu domů, proč ne vždyť jsem našla nové tělo lepší a šťastnější!

 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Anne 10:36 21.10.2012
MUDRC: jak púrosím počet orgasmů a jejich síla souvisí s IQ?
MUDRC 13:48 12.08.2012
Kurz masturbace svědčí o IQ těchto účastnic.Ty zřejmě neprožily víc než jeden orgasmus a o absolutním,který přichází po násobném si mohou jenom zdát.Žena sebou vlní jako při mořské bouři a přitom létá v oblacích a řve jak tygřice.
David 00:59 09.08.2012
Jako gynekolog mohu ženám masturbaci jen doporučit, posílí tím vnímání své sexuality a tím se mnohdy vyřeší různé sexuální potíže(ale to už je trochu mimo mojí odbornost), ale také tím přispějí k posílení svalů celé pánevní oblasti, což jim třeba pomůže přemoci inkontinence.