Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Najít ten pravý krém je někdy opravdu těžké.

Konečně: bezva krém na nohy

aktualizováno 13.12.2011, 00:00 | 13.12.2011, 00:00 | doma.cz/kat/Otavínka

Najít ten pravý krém je někdy opravdu těžké.

Ačkoliv bych jako žena měla mít bohaté zkušenosti s kosmetikou, opak je pravdou. Celá řada mastiček, krémů, olejíčků a jiných výrobků mi většinou přinášela spoustu problémů. Jsem totiž alergická nejen na léky, chlorovanou vodu, ale i různé emulze. A tak kosmetiku na pleť nepoužívám, ale objevila jsem k o n e č n ě bezva krémy na nohy.

 

Po dlouhé době skvělá věc. Jde o výrobky firmy, která vznikla v roce narození mého syna. Na obalu je značka Oriflame, která příští rok oslaví 45. narozeniny. Možná je to dlouhodobá zkušenost i obliba u klientů. Ale každopádně rozšíření výroby ze Švédska do Číny, Ruska, Indie, Polska a dalších států nevzniklo jen tak. Ten, kdo to nezažil a neví, co je to alergie – tak nemůže ani pochopit mojí radost.Jedna tuba obsahuje gel FOOT SCRUB, který je určen ke každodenní péči po pedikúře nohou. Nedovolí, aby kůže ztvrdla a odstraňuje i starou šupinatou pokožku. Navíc krásně voní šalvějí. Tuba je zbarvena do červena.

 

Oriflame
(Foto: Oficiální zdroj)

 

Druhou neméně účinnou, je hydratační krém s avokádem a aloe vera, který se vtírá do pokožky na noc. Obsažené avokádo pokožku na nohou zjemňuje. A aloe vera nohy zklidní. Ráno si připadáte svěží a nohy vás mohou bez bolesti nosit celý den.

 

 

 

Kromě toho si krémem natírám i jizvy po bércových vředech a krém kůži zvláčňuje a tím se předchází praskání pokožky kolem. Nedá se zaměnit, protože tuba má příjemnou zelenou barvu s ploskou nohy na obalu.

 

 
29 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

KattS 11:50 21.03.2012
Skvělá řada od Oriflame, navíc jsou teď dokonce v akci! Existuje ještě noční maska. Stačí se namazat a pak zabalit do speciálních nebo jakýchkoli bavlněných ponožek a ráno jsou nožky jako sametové
 

Všechny blogerky

  •