Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Renovovat byt není hračka, chce to jasnou vizi, odvahu a i dávku vytrvalosti! Kde začít a na co dát při úpravách největší pozor?

Rekonstrukce bytu na vlastní pěst: takhle se to povedlo!

aktualizováno 07.03.2012, 12:40 | 07.03.2012, 11:01 | doma.cz/ina

Renovovat byt není hračka, chce to jasnou vizi, odvahu a i dávku vytrvalosti! Kde začít a na co dát při úpravách největší pozor?

Pokud tohle všechno máte, můžete se stát sami sobě bytovými designéry. Na co musíte myslet jako první? A na co nezapomenout?


Před rekonstrukcí:


Rekonstrukce bytu na vlastní pěst!

 

 

Naše blogerka Pettuulka se letos o Vánocích konečně přestěhovala, do sice malého, ale konečně svého bytečku. Rekonstrukce staršího bytu vyžaduje si práci postupně rozvrhnout. Začít se musí u technických nároků (například výměna oken, rozvodů, kotle apod.) až po přidělání více zásuvek pro všechny moderní spotřebiče. Když rodina Petry skončila s hrubými pracemi, neváhali vše detailně rozplánovat.

 

Vyhrajte dětský pokojíčeki v závěrečném kole naší soutěže:


POSLEDNÍ ŠANCE VYHRÁT DĚTSKÝ POKOJÍČEK A KOSMETIKU JE TU!

 

Když víte, kde chcete v prostoru stůl, kde postýlku či televizi, snadněji podle toho volíte barvy stěn, či nábytku. Dobré je se orientovat dle světových stran, z toho vyplyne, který pokoj bude nejsvětlejší, zároveň vždy záleží i na lokaci samotného bytu. Každý chce mít pracovnu, či ložnici odvrácenou od silnice.

 

Rekonstrukce bytu - 2


ČTĚTE TAKÉ:


Koberce nejsou přežitek! Naopak pomůžou zabydlet každý kout

Trendy pokojíček: rozzařte ho doplňky!

 

 

Pokoje na sever budou chladnější, a méně prosvětlené, proto je dobré do nich přinést živost prostřednictvím barev – jemné pastelové odstíny a světlé podlahy jsou ideální. Naopak pokoje na jih snesou více sytější barvy i tmavší nábytek včetně podlah.

 

Rekonstrukce bytu - 1

 

Petulka zvolila středně světlý odstín dřeva, který v kombinaci s bílou (dveře, okna a kuchyňská linka) působí moderně a prostor opticky zvětšují. Obývací pokoj vyřešili originálně s notnou dávkou fantazie a hravosti. Sytě zelená stěna v kombinaci s bílým nábytkem dodává celému interiéru šmrnc a eleganci. Jak je vidět stačí zapojit „kreativní střevo“ vše si dopředu pěkně rozmyslet a rozvrhnout, a do rekonstrukce se můžete pustit sami.

 

Rekonstrukce bytu - 3

 

Anketa
Líbí se vám byteček?
38 hlasů
Ano
60 hlasů
Ne
Hlasovalo 98 lidí
 

 
46 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Klára 21:17 29.07.2018
Týjo! Klobouk dolů! Moc pěkné. :) To já bych se tedy do rekonstrukce asi na vlastní pěst nepouštěla. Když jsme rekonstruovali náš byt, tak jsme to raději nechali na odbornících. Konkrétně jsme si na to zvolili http://www.pwinterier.cz/ a s výsledkem jsme maximálně spokojení. :)
 

Všechny blogerky

  •