Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Plánujete rekonstrukci bytu bez odborné pomoci? Inspirujte se u Petulky, která vše vzala do vlastních rukou.

Rekonstrukce bytu na vlastní pěst!

Rekonstrukce bytu - 2
Rekonstrukce bytu - 2
aktualizováno 07.03.2012, 12:37 | 07.10.2011, 00:00 | doma.cz/ina

Plánujete rekonstrukci bytu bez odborné pomoci? Inspirujte se u Petulky, která vše vzala do vlastních rukou.

Budeme se stěhovat!!!! A už teď mi z toho jde hlava kolem. Jelikož to je s mým přítelem naše první společné bydlení, nevím co nás čeká a jestli to všechno zvládneme.

 

Byteček to je malinký - 1+1 - asi 35m2 - ale pro dva to bude stačit. Majitel ho teď celý rekonstruuje, a tak trochu na naše přání, můžeme si říct co kde budeme chtít :-) za což jsem ráda.


Tady je pár fotek...

 

Rekonstrukce bytu - 6

 

To budou naše okna :-)

 

Rekonstrukce bytu - 7

 

Místo této plachty budou vchodové dveře. Vedle budou dveře na WC... v této místnosti také přibude příčka, aby vzniklo místo na mini koupelničku.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Háčkovaný polštářek pro radost

Vyrobte si lahodný meduňkový sirup pro dobré spaní

 

Teď budeme doufat, že to bude rychle předělaný a že budeme brzo bydlet. Máme už navržený nábytek, nakoupený věci do kuchyně, koupelny, ložnice... čeká nás ještě velký nákup v obchodních domech, které se letos inspirovaly malými prostory. Což se nám bude znamenitě hodit.


Mám pro Vás ukázky návrhů pro ten náš malý byteček. Tohle bude naše kuchyň. :-)

 

Rekonstrukce bytu - 8

 

Rekonstrukce bytu - 1

 

A tohle obývák s patrovou postelí. Všechen nábytek bude z masivu, dřevo jsme dostali od mého taťky a přítelův (Filipův) taťka nám z toho vyrobí nábytek. O zbytek se postará prodejny nábytku. Takže se příští sobotu těšte! Přijedu vás vykoupit!

 

Rekonstrukce bytu - 3

 

Rekonstrukce bytu - 4

 

Rekonstrukce bytu - 5

 

Tak co líbí se vám návrhy? Už jsem z celého stěhování nervózní, aby to všechno klaplo. Když koukám na ty ceny, protáčí se mi z toho panenky - lino, sedačka, matrace...nechápu, co je na tom tak drahého!
 

 
35 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Lída 18:07 12.02.2019
No teda! Tak tomu říkám pořádná proměna! Klobouk dolů. :-) Náš byt by už také potřeboval nějakou pořádnou rekonstrukci. Ze všeho nejvíc by asi bylo potřeba opravit koupelnu. Do té se chceme pustit jako první. Už tam dokonce máme vybranou novou dlažbu. Tu jsem vybrala tady: https://www.koupelny-dlazba.cz/ :)
dana94 21:05 29.12.2018
Také jsme se s přítelem rozhodli pro rekostrukci našeho bytu. Nejvíce práce jsme měli s koupelnou a kuchyné. Tyto místosti byly totiž v dost strašném stavu a tak jejich oprava spolkla poměrně hodně financí. naštěstí jsme měli úvěr od https://www.burinka.cz/uver-bez-zajisteni/ , takže to zas tak velký problém nebyl.
 

Všechny blogerky

  •