Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zařizujete si domov a nevíte si rady? V běžných obchodech nenacházíte to pravé?

Známe tajemství útulného domova. Svěřte ho do péče designérských hvězd.

SuperStore
SuperStore
aktualizováno 19.11.2013, 00:00 | 19.11.2013, 00:00 | Komerční článek

Zařizujete si domov a nevíte si rady? V běžných obchodech nenacházíte to pravé?

S největším centrem designových bytových doplňků Superstore v obchodním centru DBK Budějovická si domů můžete pozvat 128 českých a světových designérů. Přesně tolik značek bytových doplňků, dekorací, nádobí, textilu, nábytku a dárků najdete na téměř 2000 m2. Nikde jinde také nenajdete tolik výrobků do domácnosti oceněných prestižní Red dot cenou za perfektní design.

SuperStore

 

V Superstoru, který je otevřen už dva roky v obchodním centru DBK na stanici metra Budějovická, navíc právě probíhá velká předvánoční soutěž, ve které se každý den rozdávají ceny za 3000 Kč. Stačí jen vyplnit formulář na prodejně ve 4. a 5. patře nebo na www.superstoredbk.cz. Ale pozor vyhrávají jen ty nejoriginálnější přání! Inspiraci můžete nabrat i při předání výher, vždy v úterý a ve čtvrtek od 17 hodin v DBK.
 

Vyhrát můžete opravdu cokoliv, šťastní výherci se například již doma těší z koupelnových doplňků, bytových parfémů, nábytku, sedacích vaků, nádobí, ale u umělých květin, bytového textilu a zimních dekorací do bytu.
 

SuperStore


 Zkuste štěstí i vy, třeba k vám do Vánoc zavítá nějaká ta designérská hvězda v podobě nové bytové výzdoby či šikovného vybavení do domácnosti. Soutěžit můžete až do 8. 12. 2013. Více informací na www.superstoredbk.cz.

 

31 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře