Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Blance bylo osmnáct, přítel ji pozval na výlet, její nadšení neznalo hranic. Ale jak známo, nic se nezdaří podle plánu.

PŘÍBĚH LÉTA: Láska čekala v sanitce

aktualizováno 19.10.2011, 13:11 | 19.10.2011, 13:08 | doma.cz/em

Blance bylo osmnáct, přítel ji pozval na výlet, její nadšení neznalo hranic. Ale jak známo, nic se nezdaří podle plánu.

Bylo mně osmnáct a byla jsem ohromně zamilovaná. Když mě přítel pozval na čundr, byla jsem v sedmém nebi a snila o tom, jak si budeme pod stanem užívat... Problém ale nastal v práci. Když jsem šéfovi oznámila, že si beru týden volna, podíval se na mě skrze brýle a důrazně oznámil: "V žádném případě, momentálně je fůra práce, takže můžeš zrovna zůstat na přesčas!"
 

A tak mě nenapadlo nic lepšího než  "hodit maroda". K obvodnímu lékaři jsem přišla s tím, že mě bolí pata (ta opravdu trošku pobolívala). Doktor mi ji prohmatal a poslal mě na ortopedii. Asi mám vyhráno, pomyslela jsem si. Ortoped mě poslal na rentgen. S výsledkem v ruce jsem se vrátila k lékaři, ten se na snímek podíval a říká: "Slečinko,to je zánět Achillovy šlachy, nožička musí na pár týdnů do sádry." 

 

VÝZVA: Tento příběh nám zaslala Blanka. Přihodilo se vám v létě něco úžasného či nezapomenutelného? Pak nám svůj letní příběh napište (adresa: soutez@doma.cz). Zveřejníme minimálně dva příběhy týdně, pisatelé budou odměněni báječnými kuchařskými knihami Nejlepší recepty - Tescoma s chutí.

 

"To ne!" vykřikla jsem. "Ale jo, a to ihned a bez komentáře," usadil mě lékař. A tak jsem putovala na sádrovnu, kde mně nohu zasádrovali od paty po rozkrok a do rukou vrazili dvě berle s tím, že si mám jít objednat sanitku. Na dispečink jsem se dopajdala v slzách, objednala si sanitku a brečela jako želva. Místo romantiky pod stanem budu doma s nohou v gypsu.

 


Když jsem oznámila příteli, že nikam nemůžu, zatvářil se kysele, ale on prý pojede a bude na mě neustále myslet. Tak tím mě vůbec neuklidnil, spíš jsem byla rozhozená, že vůbec beze mě jede.
 

A výsledek jeho čundrování? No, asi na mě myslel dost intenzivně, ale bohužel mě tam vyměnil za jinou slečinku a mně se v té chvíli zhroutil celý svět! Jako ve špatném snu jsem každý třetí den nastupovala do sanitky, která mě odvážela na polikliniku na injekce, a ani jsem si nevšimla, kdo mě vozí... 

 

NECHTE SE INSPIROVAT DALŠÍMI PŘÍBĚHY LÉTA:

PŘÍBĚH LÉTA: Úplně promarněná noc

PŘÍBĚH LÉTA: A zas jsme skončili v posteli!

PŘÍBĚH LÉTA: Nevěra byla krásná, ale musela skončit

 

Až poslední jízdu, kdy mě saniták nesměle předal kytici růží a pozval mě na kafe, jsem si všimla jeho modrých očí a krásného úsměvu. A v té chvíli se to stalo: přeskočila jiskra.
 

A jak to bylo dál? Do roka a do dne se konala svatba, místo na bílém koni mě můj princ sice unášel  v sanitce, ale mně to vůbec nevadilo. A aby ta naše pohádka byla ještě pohádkovější a veselejší, tak o několik měsíců později se nám narodila krásná princezna, za tři roky pak další a před rokem nám čáp do kolébky přinesl překrásného okatého a vlasatého prince...

 
19 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Egova holka 16:15 18.09.2011
Nelol.

http://tinyurl.com/6fyh7ev
Pavka 08:37 16.09.2011
Hodně štěstí celé rodince!